|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
Mourinho wygra lige hiszpanska i moze znowu LM i co potem? Bundeslige? czy Ligue 1 ? bo reszte obcykana ma Do 2014 zostaje na 100% bez względu na wyniki. a potem czas na Chiny i Azjatycka Lige Milionerów  Anglia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,748 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,748 Likes: 10 |
cos mi brakuje kilku(nastu) nickow  jaki tu spokoj  a podobno sa teraz dobre kursy, bo to jednak barca ma byc majstrem tak czy owak moze w koncu bedzie troche spokoju, bo juz mozna sie bylo tym gloryfikowaniem tych gwiazdorkow pozygac spoko , przyjda na mecz chelsea
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
cos mi brakuje kilku(nastu) nickow  jaki tu spokoj  a podobno sa teraz dobre kursy, bo to jednak barca ma byc majstrem tak czy owak moze w koncu bedzie troche spokoju, bo juz mozna sie bylo tym gloryfikowaniem tych gwiazdorkow pozygac pamiętam jak Atletico strzeliło na 1-1 z meczu z Realem to już księgowali mistrzostwo Barcy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552 |
Gdzie jest największy hools Barcelony Krystian ??????? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Mourinho wygra lige hiszpanska i moze znowu LM i co potem? Bundeslige? czy Ligue 1 ? bo reszte obcykana ma Do 2014 zostaje na 100% bez względu na wyniki. a potem czas na Chiny i Azjatycka Lige Milionerów  Potem obejmie Polske i zdobedzie mistrzostwo swiata 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Mourinho wygra lige hiszpanska i moze znowu LM i co potem? Bundeslige? czy Ligue 1 ? bo reszte obcykana ma Do 2014 zostaje na 100% bez względu na wyniki. a potem czas na Chiny i Azjatycka Lige Milionerów  Potem obejmie Polske i zdobedzie mistrzostwo swiata  I majstra z Termalicą? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Gdzie jest największy hools Barcelony Krystian ???????  W Multikinie w Krakowie ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731 Likes: 5 |
a miał być wpierdol Mou jest Wielki  japierdole czy nikt nie widzial tego ze barca sama se strzelila na 0:1  przy odrobinie dobrych chęci mogli dziś zwyczajnie wygrać  w tej niezwykle wyrównanej lidze 1 punkt nic by nie znaczył! Weź się na dzisiaj wyłącz, bo trochę cię ponosi. Największy i najważniejszy mecz tego roku póki co, a Ty próbujesz komuś wmówić, że nie grali na pełnym zaangażowaniu? Pathetic. czemu jeszcze nikt tego nie wyśmiał, wszyscy z QC Tenis? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510 |
Panowie bardzo prosze smsy z Twente i Porto da ktos rade?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
czemu jeszcze nikt tego nie wyśmiał, wszyscy z QC Tenis?  Dobre to było, 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Panowie bardzo prosze smsy z Twente i Porto da ktos rade? Daj nr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510 |
Panowie bardzo prosze smsy z Twente i Porto da ktos rade? Daj nr. 727904583, Dzięki wielkie,
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Ło kuwa co to na cyfrze najnowsza Fifa czy co? 
|
|
|
Link skopiowany do schowka