01:00 Philadelphia - Toronto 01:00 Philadelphia - Toronto
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#532231 14/03/2006 09:01
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
NBA 14.03.2006

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 01:00 Philadelphia - Toronto
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 01:30 Miami - Utah
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 01:30 Charlotte - Washington
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 02:00 Memphis - Boston
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 02:30 Chicago - Portland
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 02:30 Dallas - Cleveland
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 02:30 San Antonio - New Orleans
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 04:00 Sacramento - LA Lakers
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 04:00 Seattle - Phoenix

- GOSPODARZE NA 1 MIEJSCU
- POMOCNE LINKI W PRZYKLEJONYM TEMACIE

Bonus: Unibet
#532232 14/03/2006 15:32
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199
Wczoraj 100% skutecznosci, czyzby dzis nikt nie gral NBA?

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> NBA wtorek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />



Chicago Bulls - Portland

Slaby sezon Bykow. Przecietnie we wlasnej hali ale sa dwa powody dla ktorych chce ten mecz postawic. Po pierwsze slaby rywal, grajacy beznadziejnie na wyjazdach a po drugie motywacja Bulls aby grac w play off. Sytucja jest na wschodzie napieta i wszystko rozstrzygnie sie pewnie w koncowce. Akurat druzyna Chicago ma do odrobienia straty, idealna sytuacja bowiem rywale slabi.

bilans:

Bulls 28-35 (w domu 14-17)
Blazers 2-42 (wyjazdy 6-25)

kontuzje:

Bulls (Songalia)
Blazers (Przybilla, Ratliff)

Memphis - Boston Celtics

Co prawda Boston gra troszke lepiej po pozyskaniu Szczerbiaka ale i tak sila tego zespolu nie jest duza. Szczegolnie widoczne jest to pod koszem. Memphis graja przecietnie ale we wlasnej hali powinni sobie poradzic z Celtami. Nie gra tylko Damon ale on jest do konca sezonu wylaczony, Boston bardziej oslabiony. Na tablicach nie maja szans, no i slabe wyjazdy. Walka na zachodzie caly czas trwa.

bilans:

Memphis 34-29 (w domu 19-10)
Boston 27-36 (wyjazdy 8-22)

kontuzje:

Memphis (Stoudamire)
Boston (Perkins, West, Dickau)

Zagram jeszcze za drobne Philapelphie z Toronto za 1.65 wiadomo, ze Phila jest bardzo oslabiona ale kurs spory, maja o co walczyc wiec moze sobie w domu poradza ale to tak 2/10

#532233 14/03/2006 16:00
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7
[color:"red"] To już lekkie przegięcie ... nie piszemy .. suchych typów ... jak juz cos nabazgrzesz to podaj krótką ale sensowną argumentacje ...

Last edited by kewin; 14/03/2006 18:27.
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7
[color:"red"] 1 ostrzeżenie !!!


Last edited by kewin; 14/03/2006 18:31.
Dołączył: Jan 2005
Posty: 45
A
newbie
newbie
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 45
WItam wszystkich
Jestem tu nowy ale wiem już że nie daje sie tutaj suchych typów ani ni episze sie dla rozmowy.
Mam jednak prośbe moze mi ktoś podać jakąś dobrą strone ze statystykami w nba. Chodzi mi szczególnie o statystiki kto i z kim remisował w tym i we wcześniejszym sezonie.
Bardzo prosze ADMINA kasowanie posta
Z góry dzięki

Dołączył: Jan 2006
Posty: 27
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 27
http://sports.espn.go.com/nba/scoreboard

na dzis zdecydowanie washington nawet z niewielkim handi -4
Co tu duzo pisac jesli chca grac w PO to nie ma mowy o innym wyniku, a 4 pkt jak najbardziej do przeszkoczenia
Pozdro

Dołączył: Jun 2005
Posty: 721
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 721
laska w toto pomylila sie dzis i zamiast meczu interu obstawila mi mecz z kosza NBa a konkretnie pare...
Gasol-Szczerbniak 1 jak myliscie jest to mozliwe bo ja nie mam pojecia o tym?

Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Kursy na faworytow dzisiaj dosc niskie, dlatego staralbym sie poszukac dzisiaj jakis niespodzianek.

Pierwszy mecz, ktory mozna zagrac to Sacramento - Lakers. Kings na 8 miejscu na zachodzie, Lakersi na 7. Do postawienia na Lakers sklania mnie jednak passa jaka Sacramento notuje obecnie na wlasnym parkiecie, mianowicie 12 zwyciestw z rzedu. Ostatni raz schodzili jako pokonani 9 stycznia w meczu z Indiana. Lakersi na wyjazdach potrafia zagrac dobry mecz, o czym swiadcza 3 kolejne zwyciestwa na obcych parkietach i to miedzy innymi z San Antonio. Za mala stawke mozna dzisiaj zaryzykowac na LAL, ewentualnie handi +6.

Drugi mecz, w ktorym moze dojsc do niespodzianki to San Antonio - New Orleans. Na ekipe Hornest stawiam juz od kilku spotkan i za kazdym razem zawodza. Obecnie maja passe 6 porazek z rzedu. Ich obecny bilans 31-31 nie daje im miejsca w playoffach. Jezeli nie zaczna wygrywac to nie maja co marzyc o wejsciu do PO. Mozna zagrac handi +10,5. Moze akurat dzisiaj chlopaki z Nowego Orleanu sie przelamia choc troche.

A co do faworytow. Hmm...

Memphis po 2 porazkach z rzedu raczej powinno sobie poradzic z Bostonem. Rywalizacja na zachodzie o 8 miejsce w playoff zapowiada sie bardzo interesujaco. Dlatego tez Grizzlies jezeli chca bez nerwow awansowac to powinni mecze u siebie wygrywac.

Na wschodzie o 8 miejsce gwarantujace PO moze juz chyba powalczyc tylko Chicago Bulls, no moze ewentualnie Boston. Dlatego druzyny takie jak Philadlphia, Milwaukee czy tez Washington powinny wygrywac spotkania z druzynami teoretycznie slabszymi i bedacymi nizej w tabeli. Dlatego tez dzisiaj sklanialbym sie ku ekipie Wizards, ktorzy na wyjezdzie nie wygrali juz od 3 spotkan. Ekipa Bobkow bardzo nieobliczalna, jednak mysle, ze Arenas i spolka sobie z nimi poradza.

Chicago z tego co wspomnialem musi caly czas gonic to 8 miejsce na wschodzie. Dlatego tez takie spotkanie jak to dzisiejsze z Portland musi wygrac. Portland na wyjadzach fatalnie, obecnie 6 porazek z rzedu.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Quote
laska w toto pomylila sie dzis i zamiast meczu interu obstawila mi mecz z kosza NBa a konkretnie pare...
Gasol-Szczerbniak 1 jak myliscie jest to mozliwe bo ja nie mam pojecia o tym?

Mozliwe mozliwe.

Szczerbiak zdobywa srednio 18,9 pkt na mecz, a Gasol 20,1 pkt.

W 5 ostatnich spotkaniach Szczerbiak zdobywal srednio 18,8 pkt na mecz, a Gasol 18 pkt.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 460
E
addict
addict
E Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 460
Zastanawiam się nad Philadelphia - Toronto 2
Phila bez Iversena dużo traci ze swoich aktywów .Dodatkowo Iguodala probable (finger) więc może coś mmu przeszkadzać w grze .

Dołączył: Aug 2005
Posty: 973
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973
Witam
No i gramy dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Do wyboru wiele meczy z ktorych mozna wywnioskowac nastepujace wyniki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Sacramento Kings - Los Angeles Lakers
Zaczynam od derby californi dla mnie wynik jest oczywisty Ron pokona Kobi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Bardziej wartosciowi gracze na lawce do tego wlasna hala w ktorej nie zwykli przegrywac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> poradza sobie z przecietnymi koszykazami w walce o playoff spokojnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Charlotte Bobcats - Washington Wizards
Czy ktos zwrocil uwage ale Bobki wracaja na wlasciwe tory (klepki) zaczeli wygrywac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> w tym m-c maja bilans 3-3 gdzie dwa na trzy rozegrane u siebie mecze wygrali, przegrali tylko po dog. z popularnymi (czyt Miami)i to jednym pkt. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />, pokonali Utah Jazz na ich parkiecie dosc spora roznica, dzis poejmuja naladowanych i pewnych siebie stolecznych (pokonali 3 dni temu Detroit) bedzie napewno goraco ale bardziej oszczedzac powinni sie stoleczni bo po serii z Bobkami czeka ich ciezki tydzien <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />

Philadelphia 76ers - Toronto Raptors
Niewiem na ile jest niepewny wystep Iversona, ale jak to bywalo juz niejednokrotnie koleszka bedzie gral <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" /> osobiscie nigdzie nie wyczytalem ze cos mu sie stalo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />dopiero przed meczem dowiedzialem sie o jego "niby" kontuzji tak czy inaczej gram win Philadelphia poprostu takich meczy sie nie przegrywa jesli chce sie grac w PO

pozdrawiam
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Philadelphia - Toronto ( Under 198.5 )

Krótka piłka z mojej strony odnośnie tego zdarzenia :
Phila bez Iversona !Kto będzie rzucał ??? ano BOSH tylko ze dla Toronto.Raptors pomimo ze częsciej przegrywa to potrafi czasem wygrac z wyżej notowanymi ekipami.Dzis wysmienita sytuacja zeby pokonac "76" i to na ich parkiecie, taka sytuacja nie zdaza sie często
Druga sprawa to UNDER 198.5 w tym meczu.Obie ekipy ostatno rzucają ok 90 pkt, pod nieobesnosc pierwszej strzelby Philadelphi zagranie under wydaje sie sensownym rozwiązaniem.

Charlotte - Washington

Byłbym głupcem jesli nie zagrałym tego meczu.Oczywiscie głowy bym nie dał ze stołeczni wygraja ten mecz na 100% ale widzialem ich poprzedni mecz z Detroit i na tym opieram swój typ.Arenas i spółka zagrali chyba zyciowke przeciwko Tłokom.Mam nadzieje ze nie spoczeli na laurach i potwierdzą ze to nie był przypadek.

Seattle - Phoenix under 225.5


Dwie nawiecej rzucające ekipy w NBA.
Phoenix - średnio 107.8 pkt na mecz
Seattle - średnio 101.7 pkt ...
Ostatnio w spotkaniu obu ekip padło 301 pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
tylko ze po dwóch dogrywkach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Jak powiedział moj sympatyczny kolezka "Nic dwa razy sie nie zdarza" + to :

2006-01-23 Phoenix Suns 149-152 Seattle Supersonics
2005-12-21 Phoenix Suns 111-83 Seattle Supersonics
2005-03-07 Seattle Supersonics 99-110 Phoenix Suns
2005-02-12 Phoenix Suns 105-113 Seattle Supersonics
2004-12-18 Seattle Supersonics 110-112 Phoenix Suns
2004-02-28 Seattle Supersonics 99-104 Phoenix Suns
2004-02-07 Phoenix Suns 105-107 Seattle Supersonics

Dallas - Cleveland

LeBronek + Ilgauskas to moim skromnym zdaniem troche mało jak na Mav's.Do tego niemrawe wystepy przeciwko Orlando i Toronto sklaniaja mnie ku graniu na Dallas.

Godd Luck ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 460
E
addict
addict
E Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 460
Quote
Philadelphia 76ers - Toronto Raptors
Niewiem na ile jest niepewny wystep Iversona, ale jak to bywalo juz niejednokrotnie koleszka bedzie gral <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" /> osobiscie nigdzie nie wyczytalem ze cos mu sie stalo
http://www.covers.com/pageLoader/pageLoader.aspx?page=/data/nba/injury/injuries.html

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
[color:"red"]Bez przesady ... załóż temat w PP i tam wklejaj tego typu linki ...

Last edited by kewin; 15/03/2006 10:40.

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon), 2,308 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,198
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1