Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 15 1 2 9 10 11 12 13 14 15
Conrad #5311993 15/04/2012 17:34
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
nie, ale takich pierdol az zal czytac w dodatku gosc z JEDNYM postem SMIECH

Bonus: Unibet
Conrad #5312010 15/04/2012 17:41
Dołączył: Apr 2012
Posty: 23
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Apr 2012
Posty: 23
KUERTEN

a wyjaśnij mi co nie tak napisałem ???
to nie są żale bo mam je gdzieś , piszę jakie są fakty
jak nie masz doświadczenia z EXPEM to się nie wypowiadaj!! proste no nie???

Conrad #5312026 15/04/2012 17:45
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
nie sluchaj chlopaczyny, on lubi czasem pierdolic od rzeczy.

Conrad #5312050 15/04/2012 17:52
Dołączył: Apr 2012
Posty: 23
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Apr 2012
Posty: 23
mogę mieć kilka postów i to nie jest żadnym wyznacznikiem a Twoja wypowiedz wogóle nie nawiązuje do niczego.

ramires #5312143 15/04/2012 18:34
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Dokładnie, KUERTEN to taki forumowy gamoń, więc go nie słuchaj smile
co do problemu, nic na to nie zrobisz, jak oszukują to nie graj tam, jedyna rada

Conrad #5312350 15/04/2012 20:30
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
Jeśli bardzo Ci na tym zależy to pogadaj ze znajomym żeby wypłacił cały hajs ze swojego konta na expekt i potem napisz im email podając jego login. Najwyżej znajomy będzie miał konto spalone, ale to już Wasza wewnętrzna sprawa.

Conrad #5312439 15/04/2012 21:02
Dołączył: Apr 2012
Posty: 23
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Apr 2012
Posty: 23
"muminek bez ogonka"

No tak myślałem identycznie jak to napisałeś , właśnie już bym im podał login kolegi ale nie ma co ryzykować , a konta szkoda jak zlimitują , jak będzie możliwość to tak zrobię...


Conrad #5312781 15/04/2012 22:39
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
Konta mu nie powinni zlimitować tylko co najwyżej będzie miał saldo ujemne. Po kolejnym depozycie by się zredukowało. Ale wiadome- jeśli rozstrzygną na Twoją niekorzyść to kolega z konta więcej korzystać nie będzie. Z drugiej strony zawsze jest jakaś szansa, że rozliczą po Twojej myśli.

Conrad #5313099 16/04/2012 00:38
Dołączył: Apr 2012
Posty: 23
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Apr 2012
Posty: 23
no dokładnie tak jak tak jak piszesz , ale konta troche szkoda ryzykować , a jak już bym im podawał ten login znajomego to tak żeby już miał to konto bezużyteczne (zlimitowane) i 0 saldo.
Szkoda troche zachodu bo tylko jeden bet miałem ze znajomym taki sam (-250 jestem)a reszte już grałem co nie ma on i też miałem anulowane łącznie będzie -1100zł w 3 dni , ja rozumie błąd czy coś ale tam podają wynik zgodny z Transmisją i anulują nie raz tylko nagminnie dzień po dniu choć lubię buka ze względu na inne rzeczy!!!
Nic nie zmienia faktu że EXPEKT oszukuje i kradnie , na BAW czy innym buku nie pamiętam kiedy mi ostatnio anulowali kupon

Conrad #5318170 19/04/2012 16:33
Dołączył: Jan 2012
Posty: 259
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Jan 2012
Posty: 259
Jak tam ostatnio z wypłatami na moneybookers stoją, bo kilkanaście dni temu jeszcze było to 12h (taka norma zazwyczaj koło 10 rano realizowane), a nawet zdarzało się, że 2-3h. A teraz?

Conrad #5318321 19/04/2012 18:25
Dołączył: Feb 2012
Posty: 417
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Feb 2012
Posty: 417
zupelnie nie rozumiem czepiania sie do tego buka, nigdy zadnych problemow, ze stawkami rowniez, z ich bledami live tez.

w ostatni tydzien mam 19tysiecy obrotu i stawki po 1000zl bez problemu przyjmowane live, jak ktos nie wierzy moge dac screeny - wczoraj [email protected] z Ferrerem, ze wygra 1 set. Dzien wczesniej Nishikori [email protected] za tysiac, mnostwo kuponow po 500zl i tylko raz bylo, ze 25zl nie przyjete, ale i tak przyjelo!

Conrad #5318378 19/04/2012 19:31
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Pograj troche mniej popularnych betow i sie zdziwisz
Za cholere Ci nie wezma kafla, nawet po akceptacji ani zlotowki nie dorzuca
Buk jak wiekszosc, grasz popularne bety to se pograsz, schody zaczynaja sie przy mniej popularnych betach niz pilka czy tenis.

Conrad #5320248 21/04/2012 05:00
Dołączył: Feb 2012
Posty: 417
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Feb 2012
Posty: 417
heh..

no i miałeś Hagi racje, pochwalilam za szybko.

Iraklis dzis w siatke, 3 set, na poczatku seta zlapany [email protected] za tysiac, okej, przyjelo luzik, przy setowej Iraklis zlapany 1.50 za kolejnego tysiaka.
po kursie dwa rozliczyli i wyplacili, po kursie 1.50 cancelled. dziwne. no, ale tak jak mowiles - jak widac na siatce czy innych mniej popularnych dyscyplinach zaczynaja sie schody.

Conrad #5320419 21/04/2012 14:05
Dołączył: Apr 2012
Posty: 23
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Apr 2012
Posty: 23
Kirilenko

To nic nowego , że Ci anulowali bo robią to nagminnie...
Mi sie zdaża czasami 7 betów anulowalych w 3 dni pod rząd...
Oczywiście gdyby Iraklis przegrał miałbyś policzoną przegraną bo ostatnio już tak oszukują.

Conrad #5320434 21/04/2012 14:38
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Tak byc nie moze by taka firma tak w chuja robila
Robcie screeny, naglasniajcie sprawe, piszcie do SBR, na rozne fora - musza skurwiele widziec, ze idzie zla otoczka wokol nich, toc to robienie w chuja ludzi po calosci!!

Conrad #5320446 21/04/2012 14:51
Dołączył: Apr 2012
Posty: 23
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Apr 2012
Posty: 23
HAGIi

Na 99% przypadków albo na 100% napiszą że kurs był błędny i przepraszamy za niedogodności a kupony i screnny nic nie dadzą niestety , ja na swoim koncie bym nawet nie wiedział że mi anulowali (opisałem to kilka postów wyżej)...Poprosu ich anulowanie trzeba mieć wliczone w ryzyko ja tam dużych kursów nie grywam u nich tylko mniejsze ale pewności to nigdy nie mam i ciągle sprawdzam główną historię bo w tej małej historii na LIVE to nic nie pisze że anulowano:)
złodzieje niesamowici z EXPA są , samych anulowanych kuponów u nich mam więcej niż łącznie na innych 10 bukach przez 1,5 roku

Conrad #5320769 21/04/2012 19:04
Dołączył: Nov 2011
Posty: 199
member
member
Dołączył: Nov 2011
Posty: 199
Nie żebym starał się jakoś trollować, czy coś w tym stylu, ale czy nie ma już firm godnych naszego zaufania?

W czym Expekt jest (miał być) lepszy do konkurencji, że gracie akurat tam? Aktywność i gra u nich jest gwarantem sukcesu? wink

Conrad #5324781 24/04/2012 03:23
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
wczytuje sie wam strona?

Conrad #5324807 24/04/2012 04:10
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Bez problemu strona się otwiera.
Ściągnij jakiś programik do oczyszczania komputera.W Google wpisz "narzędzia systemowe"
Albo masz jakkieś cookies,które blokują wejście na stronę,lub też porobiło sie dużo błędnych wpisów w rejestrze.

Conrad #5325486 24/04/2012 23:59
Dołączył: Apr 2012
Posty: 23
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Apr 2012
Posty: 23

W Małej Historii LIVE


Finikas Sirou - Iraklis Thessalonki Kto wygra set numer 2? Zakład: Finikas Sirou 2.05 Stawka:800.00/Możliwa wygrana: 1640.00 PLN

Historia wewnątrz :

Wt 24-04-2012 17:35 live! stworzony Wt 24-04-2012 17:35(cancelled) 800.00 PLN 2.05 cancelled

Iraklis zaczyna ostro przegrywać to anulują bo mam beta na FINIKAS a jak jakieś walki wyrównane lub Iraklis wygrywałby to zakład by wisiał

Komuś jeszcze anulowali ? becik grany przez rozpoczęciem seta w dodatku kursy na innych bukach te same no o 0,05 wiekszy na EXP


Strona 11 z 15 1 2 9 10 11 12 13 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, latajaca_holenderka, bukma, betowiec, 11kera11, alfa, Lukasz111, Sensei, forty, rymoholik, $-man), 3,240 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,619
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1