|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 151
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 151 |
Mam pytanie co do starej jak świat promocji w BLUESQ - chodzi mi o freebeta 15E . Dwie sprawy : 1. Przy jakich formach wpłaty moge otrzymać freebeta? 2. Czy promocyjne Euro trzeba obroćić kilka razy , a jak nie to czy są jakieś inne obostrzenia przy wypłacie?
Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedz , zastanawiam sie czy nie skorzystać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
ja tam do dzis nie dostalem zadnych 10 l na konto.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
adamz freebet jest dopisywany do konta po wniesieniu minimalnego zakladu. Twoje jest to co wygrasz. Odliczaja od wygranej freebeta. Zadnego obrotu nie trzeba robic.
PS. Wszytko zostalo juz opisane w temacie bluesq.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 151
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 151 |
Szakal dzięki za info , widze że jednak nie wygląda to tak różowo
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 234
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2003
Posty: 234 |
CZesc CZy ktoś posiada może vouczer Bluesq.com? Były rozsyłane mailem dla użytkowników w promocji jakies 2 tygodnie temu Prosze o kontakt Powodzenia Udko
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Witam!
Te vounchery nie dzialaja jaki kod by nie przyslali.
Ale piszesz do suportu ze This vouncher cannot be reedemd i dospiuje ci wartosc do konta zatem wychodzisz na tym lepiej bo tak musialbys zagrac po kursie 2.0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
komus wogle chodzi teraz bluesq??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Mi od kilku godzin nie chodzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 86
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2001
Posty: 86 |
Z Freebetem nie ma problemu. Dostalem blyskawicznie i bezproblemowo go wykorzystalem.
Bluesq do tej pory mnie nie zawodzilo. Kaske ladnie przelewaja na karte (idzie srednio 2-3 dni).
Niestety, ostatnio mam problemy z ich strona. Albo sie w ogole nie odpalala, albo jak to ma miejsce od 2 dni, ladnie laduje sie, ja sie loguje, ale nie moge wejsc w oferte, bo zaden COUPON nie chce sie wyswietlic.
Niewiecie, w czym moze tkwic problem. Moze t wina mojego kompa ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189 |
mi nie chodzi pare dni ... nie wiecie co się stało???
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 66
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2004
Posty: 66 |
Ile minimum trzeba wpłacić (10 czy 15 Ł)żeby móc skorzystać z tej promocji?
Wystarczy postawić pierwszy zakład nawet za minimalną stawkę Ł0,5 i Freebet 10 Ł do wykorzystania od razu się pojawi na koncie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
https://www.mecz.pl/index.php?dzial=promZ tego co wiem to nagroda (freebet) jest 10 GBP albo 10 Euro, ale dla samej pewności wpłaciłbym na początek 10 GBP albo 15 Euro. Pewnie wystarczy minimalna stawka do uzyskania promocyjnego freebeta, ale przed wypłatą trzeba pewnie przynajmniej raz obrócić sumą wpłaty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Kiedys jak zakladalem tam konto bylo 15 euro. Mysle, ze nie zmienili tego. Freebeta dobrze jest postawc na cos co ma zamienione kursy - anuluja wtedy zaklad i kasa w 100% jest dodawana do konta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Wojtek
|
|
|
Link skopiowany do schowka