Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 36 z 43 1 2 34 35 36 37 38 42 43
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
London London !!
wiedziałem że kryspin nie strzeli wink
ale kaka
ramos to już w niebo ale jego głowa za słaba na kolejnego karnego po dwóch pudłach

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Originally Posted by Danielsan
taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk!!!!!!!!!!!!!!!!

hura hura hura

o i Katalonczyk wstał wink

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
a pisalem, ze bayern z chelsea zagra i zadne grand derbi wink


chelsea bez terrego, ivanovica, ramiresa i meirelesa

bayern bez badstubera, alaby i gustavo

tymoschuk kartka, siur siurow smile

zapowiada sie meczyk z paroma brameczkami, obie ekipy bez defensywnych i obroncow, tak wiec powinni poszalec

no i na alianz, sorry di matteo, chelsea polegnie

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Originally Posted by ^.msza[Y
*]
Originally Posted by ssaczu
Originally Posted by kenner
Kowalczyk jak się cieszy z wtopy Realu laugh


Kowal to tak dzisiaj zachelej morde, ze w niedziele cafe futbol znowu odwolaja laugh
Troche jestem nie w temacie? Ostatnio odwołali program przez jego niedyspozycję? grin
4 z przodu i podobniez im sie woz transmisyjny zjebal tongue

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
gran*

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Originally Posted by mlody_wilk
ten Blackman pierdolnik na mózg jeszcze bana nie dostał ?

mi to najbardziej szkoda Mourinho, chłop się narobił, a tu banda gwiazdek zjebała wszystko

ja go nie lubię i mi go nie żal ,zawalił dzisiaj - Bayern w przekroju meczu był lepszy mimo tego ,że pzregrał / wygrał

Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Originally Posted by kenner
ten Uve87 to chyba gorszy typer niż nawet DJSACZI

cwaniaczku mozesz sie wykazac nie ma problemu smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Originally Posted by mlody_wilk
ten Blackman pierdolnik na mózg jeszcze bana nie dostał ?

mi to najbardziej szkoda Mourinho, chłop się narobił, a tu banda gwiazdek zjebała wszystko
Witaj kolego wink Czyżbyś zamieszkał już w Krośnie? grin

Jose szkoda, ale było widać przed rzutami jak potrafi się zachować. Może nie widać po nim jak przeżywa ale w głowie to na pewno...

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
O kurwa Blackman pozamiatał widzę laugh

Nie no umarłem ze śmiechu prawie... co za debil.

Niech mnie ktoś oświeci... Skąd się biorą takie wybitne jednostki?

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Pepe zajebisty mecz
Marcelo tak samo aplauz
Ramos normalka, jak czerwa nie wyłapie to karnego zjebie laugh
Ronaldo w ogóle nie powinien strzelać karnego, utykał w końcówce.

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Originally Posted by NanekHKS
Originally Posted by Uve87
Originally Posted by NanekHKS
trzeba bedzie pograc Chelesa ooo

nigdy !!! Baya CS 3-1 !

przypomnij sie to pojdzie zakladzic o symboliczne 0.5l zeby lepiej sie ogladalo cool

niema sprawy smile piwo

Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638
Originally Posted by raiders_
Chelsea zabiera LM do siebie smile
Poważnie tak myślisz?!

Dołączył: Feb 2004
Posty: 601
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 601
Originally Posted by NanekHKS
Originally Posted by kenner
ten Uve87 to chyba gorszy typer niż nawet DJSACZI

cwaniaczku mozesz sie wykazac nie ma problemu smile

chociazby to przed karnymi:

Originally Posted by kenner
Kaka i Ronaldo spartolą.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Originally Posted by vecchio cucs
Originally Posted by mlody_wilk
ten Blackman pierdolnik na mózg jeszcze bana nie dostał ?

mi to najbardziej szkoda Mourinho, chłop się narobił, a tu banda gwiazdek zjebała wszystko

ja go nie lubię i mi go nie żal ,zawalił dzisiaj - Bayern w przekroju meczu był lepszy mimo tego ,że pzregrał / wygrał

jak go nie lubisz to Ci nie żal, ja go szanuję jako trenera, ale Real dziś w drugiej połowie zagrał słaby futbol, jak na dzisiejsze czasy, zero wywierania presji na przeciwniku...

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Originally Posted by fechnerinho
O kurwa Blackman pozamiatał widzę laugh

Nie no umarłem ze śmiechu prawie... co za debil.

Niech mnie ktoś oświeci... Skąd się biorą takie wybitne jednostki?

musiał dzisiaj zdrowo utopić , nie ma dymu bez ognia ...

Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Originally Posted by fechnerinho
O kurwa Blackman pozamiatał widzę laugh

Nie no umarłem ze śmiechu prawie... co za debil.

Niech mnie ktoś oświeci... Skąd się biorą takie wybitne jednostki?

bezstresowe wychowanie smirk
potem jak coś idzie nie tak, nie radzi sobie sam z sobą

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Originally Posted by kenner
Originally Posted by NanekHKS
Originally Posted by kenner
ten Uve87 to chyba gorszy typer niż nawet DJSACZI

cwaniaczku mozesz sie wykazac nie ma problemu smile

chociazby to przed karnymi:

Originally Posted by kenner
Kaka i Ronaldo spartolą.

przed meczem ostro aw Bayernu grany i chuj tongue

Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
w porownaniu do realu barcelona byla w dwumeczu druzyna lepsza ale niestety taka pilka czasami jest ze nie zawsze wygrywa lepszy a dzis juz bayern zasluzenie awansowal bez dwoch zdan

Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Originally Posted by kenner
Originally Posted by NanekHKS
Originally Posted by kenner
ten Uve87 to chyba gorszy typer niż nawet DJSACZI

cwaniaczku mozesz sie wykazac nie ma problemu smile

chociazby to przed karnymi:

Originally Posted by kenner
Kaka i Ronaldo spartolą.


ok a screan mozna? stawka mnie interesuje mozesz zakryc ?
pisac to sobie mozna na biezaca a zagrales ? ze sie tak chwalisz ?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Originally Posted by vecchio cucs
Originally Posted by fechnerinho
O kurwa Blackman pozamiatał widzę laugh

Nie no umarłem ze śmiechu prawie... co za debil.

Niech mnie ktoś oświeci... Skąd się biorą takie wybitne jednostki?

musiał dzisiaj zdrowo utopić , nie ma dymu bez ognia ...

on zawsze sie zachowuje jakby na bolcu siedział, więc to o niczym nie świadczy.

Strona 36 z 43 1 2 34 35 36 37 38 42 43

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, Sensei, burbon, aker, betowiec, 11kera11), 3,177 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,799
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1