|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
London London !! wiedziałem że kryspin nie strzeli  ale kaka ramos to już w niebo ale jego głowa za słaba na kolejnego karnego po dwóch pudłach
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
o i Katalonczyk wstał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
a pisalem, ze bayern z chelsea zagra i zadne grand derbi  chelsea bez terrego, ivanovica, ramiresa i meirelesa bayern bez badstubera, alaby i gustavo tymoschuk kartka, siur siurow  zapowiada sie meczyk z paroma brameczkami, obie ekipy bez defensywnych i obroncow, tak wiec powinni poszalec no i na alianz, sorry di matteo, chelsea polegnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
*] Kowalczyk jak się cieszy z wtopy Realu  Kowal to tak dzisiaj zachelej morde, ze w niedziele cafe futbol znowu odwolaja  Troche jestem nie w temacie? Ostatnio odwołali program przez jego niedyspozycję?  4 z przodu i podobniez im sie woz transmisyjny zjebal 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
ten Blackman pierdolnik na mózg jeszcze bana nie dostał ?
mi to najbardziej szkoda Mourinho, chłop się narobił, a tu banda gwiazdek zjebała wszystko ja go nie lubię i mi go nie żal ,zawalił dzisiaj - Bayern w przekroju meczu był lepszy mimo tego ,że pzregrał / wygrał
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
ten Uve87 to chyba gorszy typer niż nawet DJSACZI cwaniaczku mozesz sie wykazac nie ma problemu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
ten Blackman pierdolnik na mózg jeszcze bana nie dostał ?
mi to najbardziej szkoda Mourinho, chłop się narobił, a tu banda gwiazdek zjebała wszystko Witaj kolego  Czyżbyś zamieszkał już w Krośnie?  Jose szkoda, ale było widać przed rzutami jak potrafi się zachować. Może nie widać po nim jak przeżywa ale w głowie to na pewno...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
O kurwa Blackman pozamiatał widzę Nie no umarłem ze śmiechu prawie... co za debil. Niech mnie ktoś oświeci... Skąd się biorą takie wybitne jednostki?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Pepe zajebisty mecz Marcelo tak samo Ramos normalka, jak czerwa nie wyłapie to karnego zjebie Ronaldo w ogóle nie powinien strzelać karnego, utykał w końcówce.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
trzeba bedzie pograc Chelesa  nigdy !!! Baya CS 3-1 ! przypomnij sie to pojdzie zakladzic o symboliczne 0.5l zeby lepiej sie ogladalo  niema sprawy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638 |
Chelsea zabiera LM do siebie  Poważnie tak myślisz?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 601
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 601 |
ten Uve87 to chyba gorszy typer niż nawet DJSACZI cwaniaczku mozesz sie wykazac nie ma problemu  chociazby to przed karnymi:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
ten Blackman pierdolnik na mózg jeszcze bana nie dostał ?
mi to najbardziej szkoda Mourinho, chłop się narobił, a tu banda gwiazdek zjebała wszystko ja go nie lubię i mi go nie żal ,zawalił dzisiaj - Bayern w przekroju meczu był lepszy mimo tego ,że pzregrał / wygrał jak go nie lubisz to Ci nie żal, ja go szanuję jako trenera, ale Real dziś w drugiej połowie zagrał słaby futbol, jak na dzisiejsze czasy, zero wywierania presji na przeciwniku...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
O kurwa Blackman pozamiatał widzę Nie no umarłem ze śmiechu prawie... co za debil. Niech mnie ktoś oświeci... Skąd się biorą takie wybitne jednostki? musiał dzisiaj zdrowo utopić , nie ma dymu bez ognia ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
O kurwa Blackman pozamiatał widzę Nie no umarłem ze śmiechu prawie... co za debil. Niech mnie ktoś oświeci... Skąd się biorą takie wybitne jednostki? bezstresowe wychowanie  potem jak coś idzie nie tak, nie radzi sobie sam z sobą
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
ten Uve87 to chyba gorszy typer niż nawet DJSACZI cwaniaczku mozesz sie wykazac nie ma problemu  chociazby to przed karnymi: przed meczem ostro aw Bayernu grany i chuj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962 |
w porownaniu do realu barcelona byla w dwumeczu druzyna lepsza ale niestety taka pilka czasami jest ze nie zawsze wygrywa lepszy a dzis juz bayern zasluzenie awansowal bez dwoch zdan
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
ten Uve87 to chyba gorszy typer niż nawet DJSACZI cwaniaczku mozesz sie wykazac nie ma problemu  chociazby to przed karnymi: ok a screan mozna? stawka mnie interesuje mozesz zakryc ? pisac to sobie mozna na biezaca a zagrales ? ze sie tak chwalisz ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
O kurwa Blackman pozamiatał widzę Nie no umarłem ze śmiechu prawie... co za debil. Niech mnie ktoś oświeci... Skąd się biorą takie wybitne jednostki? musiał dzisiaj zdrowo utopić , nie ma dymu bez ognia ... on zawsze sie zachowuje jakby na bolcu siedział, więc to o niczym nie świadczy.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|