Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 38 z 43 1 2 36 37 38 39 40 42 43
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Originally Posted by HAGIi
ja Ci moge screena zrobic jak sram z rana, chcesz?

wrzuć tylko nie przerabiaj stawki smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Originally Posted by Pier
Ja np Mou szanuje za warsztat, jest wielkim strategiem, taktykiem, ale jako człowiek to zero.
Narcyz z niego nieprzeciętny, co w tej pracy mu pomaga, ale zwolenników nie przysparza.

Po meczu nawet nie pogratulował Szkopowi blush

Dokładnie otomicho - cham ,prostak i dorożkarz puke

Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Romek jakby wygrał Ligę mistrzów to zrobi drugie City laugh

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by ratayski
Mou szacunek, pierwszy raz po przegranej poszedl do szatni a nie opierdalać sędziów piwo

poczekaj na konferencje i pretensje o brak karnego wink

Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Pier widziałeś jak przed karnymi podszedł podał rękę, po meczu na pewno jeszcze znajdą czas i pogratuluje mu, to że nie zrobił tego przed kamerami nie znaczy, że tego nie zrobi, nie wszystko na pokaz,

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
mnie tam mou pozytywnie zaskoczyl, choc mam pewne watpliwosci, czy te wszystkie usciski byly szczere, czy to zwyczajne zalecenie od PR-owca, co by troszke wizerunek poprawic

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by milano
Originally Posted by HAGIi
ja Ci moge screena zrobic jak sram z rana, chcesz?
lepiej nie rob i sie nie chwal bo w twoim przypadku i po twoim nicku mozna sie domyslec ze sranie u ciebie to mega szpan hehe


Po Twoich postach stwierdzam, ze za grubo smarujesz.

Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Originally Posted by bitnap
mnie tam mou pozytywnie zaskoczyl, choc mam pewne watpliwosci, czy te wszystkie usciski byly szczere, czy to zwyczajne zalecenie od PR-owca, co by troszke wizerunek poprawic


Dokładnie, to jest człowiek pokroju Putina

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by vecchio cucs
Originally Posted by Pier
Ja np Mou szanuje za warsztat, jest wielkim strategiem, taktykiem, ale jako człowiek to zero.
Narcyz z niego nieprzeciętny, co w tej pracy mu pomaga, ale zwolenników nie przysparza.

Po meczu nawet nie pogratulował Szkopowi blush

Dokładnie otomicho - cham ,prostak i dorożkarz puke


pokoj wywietrz bo Ci bryle paruja

Jose podziekowal przed karnymi trenerowi i calemu sztabowi co kamery uchwycily

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by milano
w porownaniu do realu barcelona byla w dwumeczu druzyna lepsza ale niestety taka pilka czasami jest ze nie zawsze wygrywa lepszy a dzis juz bayern zasluzenie awansowal bez dwoch zdan

Lepszy jest ten kto wygrał wink

Poza tym koment na poziomie 3 klasy

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Originally Posted by vecchio cucs
Originally Posted by Pier
Ja np Mou szanuje za warsztat, jest wielkim strategiem, taktykiem, ale jako człowiek to zero.
Narcyz z niego nieprzeciętny, co w tej pracy mu pomaga, ale zwolenników nie przysparza.

Po meczu nawet nie pogratulował Szkopowi blush

Dokładnie otomicho - cham ,prostak i dorożkarz puke

wy macie takie zasady, że tego czego nie ma w tv pokazanego to się nie wydarzyło? przed meczem podziękował, bo karne loteria. bedzie miał czas na konferencji.

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Originally Posted by mlody_wilk
Pier widziałeś jak przed karnymi podszedł podał rękę, po meczu na pewno jeszcze znajdą czas i pogratuluje mu, to że nie zrobił tego przed kamerami nie znaczy, że tego nie zrobi, nie wszystko na pokaz,

jak odwracasz się plecami po meczu i spierd..sz do szatni bez pogratulowania zwycięzcy to po prost jesteś małym człowiekiem - cały Mourinho , potem to jest już za późno

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
sa juz kursy gdzies na final CL ?

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by sieyahh
Originally Posted by HAGIi
ja Ci moge screena zrobic jak sram z rana, chcesz?

wrzuć tylko nie przerabiaj stawki smile

I nie wycieraj taśmą z Fortuny smile

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by vecchio cucs
Originally Posted by Pier
Ja np Mou szanuje za warsztat, jest wielkim strategiem, taktykiem, ale jako człowiek to zero.
Narcyz z niego nieprzeciętny, co w tej pracy mu pomaga, ale zwolenników nie przysparza.

Po meczu nawet nie pogratulował Szkopowi blush

Dokładnie otomicho - cham ,prostak i dorożkarz puke

a Ty tylko jesteś ślepy głupiec papa

Dołączył: Dec 2011
Posty: 576
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Dec 2011
Posty: 576
no to heinkes będzie miał mały ból głowy z ustawieniem defensywy, chelsea ma więcej opcji z tyłu. dobrze ze chodziaż filip się ostał

Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Originally Posted by Pier
Originally Posted by mlody_wilk
Originally Posted by vecchio cucs
Originally Posted by mlody_wilk
ten Blackman pierdolnik na mózg jeszcze bana nie dostał ?

mi to najbardziej szkoda Mourinho, chłop się narobił, a tu banda gwiazdek zjebała wszystko

ja go nie lubię i mi go nie żal ,zawalił dzisiaj - Bayern w przekroju meczu był lepszy mimo tego ,że pzregrał / wygrał

jak go nie lubisz to Ci nie żal, ja go szanuję jako trenera, ale Real dziś w drugiej połowie zagrał słaby futbol, jak na dzisiejsze czasy, zero wywierania presji na przeciwniku...

Ja np Mou szanuje za warsztat, jest wielkim strategiem, taktykiem, ale jako człowiek to zero.
Narcyz z niego nieprzeciętny, co w tej pracy mu pomaga, ale zwolenników nie przysparza.

Po meczu nawet nie pogratulował Szkopowi blush


A przed karnymi co robił? Chyba nie umawiał się na browca grin

Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Originally Posted by mlody_wilk
Pier widziałeś jak przed karnymi podszedł podał rękę, po meczu na pewno jeszcze znajdą czas i pogratuluje mu, to że nie zrobił tego przed kamerami nie znaczy, że tego nie zrobi, nie wszystko na pokaz,

wiesz, niektorzy widza tylko to co chcieliby zobaczyc grin

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Baya brawo za awans, zasłużyli na niego pełną gębą. Taktyka Mou nie przyniosła porządanych efektów i w taki oto sposób się za to płaci

Dołączył: Feb 2004
Posty: 601
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 601
Atmosfera na Quasi Czacie podczas meczu była wyborna, dobranoc.

Strona 38 z 43 1 2 36 37 38 39 40 42 43

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, burbon, aker, betowiec, $-man, bukma, poozon), 2,370 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,098
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1