|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
 Aj zasnąłem w czasie meczu, było co ciekawgo? 
Last edited by Piostar; 27/04/2012 14:04.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 152
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2004
Posty: 152 |
 Aj zasnąłem w czasie meczu, było co ciekawgo?  Nuda jak polskim filmie, wszyscy graja wygrywaja Niemcy etc. Do tego na koniec pudłowalii jak w polskiej lidze. ps. zanioslem tacie do meczu biografie Ronaldo i Messiego chciał oddać obie bez czytania, '- tato why?' 'nie zasłużyli'. Predator 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
No dzięki, za streszczenie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
nie dostalem bana  Pio Bayern  Bilbao + bts w Valencii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Co mozna powedzieć o wczorajszym meczu .... tragedia w wykonaniu GOMEZA który to marnuje 100 w końcówce spotkania 14metrów od bramki realu dostajep piłkę zamiast strzelać z pierwszej to ten kiwka  i strata  Poźniej Ronaldo podobna stytuacja .... ogólnie masa niedokładności . Karne to komedia niby nalepsi gracze świata a 11 nie umieją wykonywać ... KAKA ,RONALDO ,Lahm  no qwa aż żal było na to patrzeć naprawdę . Psychitkę to oni mają jak u dziecka w przeczkolu szczególnie Ronaldo . Tyle o meczu . FInał będzie dosyć ciekawy jedno co mi się już nie podoba to to ze 99% stadionu bedzie ze Bayernem  no ale trudno . FInał dla Chelsea :obks: i DiMatteo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288 |
To ja podzielę się swoimi wrażeniami z maratonu z ligą mistrzów... 1. Rozmawiam z narzeczoną przez telefon i samo co podyktowali karnego Barcie. Pytam się ją czy strzelą, a ta w momencie gdy Messi uderzał, że nie  (nie oglądała meczu) 2. Studio N, eksperci omawiają mecz, dyskutują o Torresie. Michał Pol mówi, że chłopak był/jest niesamowicie wyszydzany, mnóstwo dowcipów, fala hate'u w necie. Inny ekspert - ,, Nie, on zawsze cieszył się wielkim szacunkiem kibiców ,,The Blues''  3. Moim wymarzonym scenariuszem przed meczem Barcy były jej dwie bramki i gol Chelsea w ostatnich sekundach meczu - taka mała zemsta za analogiczną bramkę Iniesty. Spełniło się w pierwsze połowie, na dowidzenia Torres jeszcze dołożył. 4. Real - Bayern - nie wiem kuna, uspałem się na początku drugiej połowy  Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631 |
Na dzisiaj 2 overy w LE 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
W becie 5,0 na Chelsea w finale.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707 |
po pierwsze czelsi wykartkowana a po drugie bayern u siebie to nie bedzie final na neutralnym gruncie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
po pierwsze czelsi wykartkowana a po drugie bayern u siebie to nie bedzie final na neutralnym gruncie to final LM tu ogorki nie graja  Chelsea nie przypadkowo sie tam znalazla tak jak i Bayern nie przekonuje mnie argument ze niemcy u siebie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
u was tez forum tak kijowo wyglada czy u mnie sie cos poprzestawialo? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
u was tez forum tak kijowo wyglada czy u mnie sie cos poprzestawialo?  u Ciebie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
juz gra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
u was tez forum tak kijowo wyglada czy u mnie sie cos poprzestawialo?  też mam czasami różne wariacje na stronie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
na dole pod szybka odpowiedzia jakims cudem zmienilem styl i dlatego tak wygladalo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Myślę ze na finał można pograć dobry over np 3,5 ... na 2,5 jest @2.00 No i Chelsea @5 & X2 będzie moc .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
what a game wczoraj, nie lubie szkopow ale pokazali, ze sa swietni. Pewnie sie dzialo na qc 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
oo dawno nie grałem na b365 i dostałem bonus 100% od wpłaty do 200 zł 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
[ Linked Image] Patrzta Pany, jakie cudeńko znalazłem porządkując papiery przed przeprowadzką 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|