Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13
#532915 03/04/2006 13:25
Dołączył: Feb 2006
Posty: 668
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 668
Przyznany bonus należy przynajmniej jednokrotnie obrócić po minimalnym kursie 1.60 przed jego wypłaceniem (liczba zakładów jest dowolna, należy jedynie sumę bonusu przynajmniej raz obrócić w formie postawionych zakładów). Dopiero po spełnieniu wymaganego obrotu bonusem będziesz go mógł wypłacić ze swojego konta zakładów

.....jedno zdarzenie o kursie 1.60 czy mozna pobawic sie w kilka zdarzen o laczym kursie 1.60???

Bonus: Unibet
#532916 03/04/2006 13:38
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467
Orientuje się ktoś czy, jeśli posiadam konto w Euro załapie się na bonusa ?Tzn.. jeśli wplace 100 PLN na to polskie konto to czy otrzymam równowartość tej kwoty w Euro wraz z bonusem ?

#532917 03/04/2006 13:39
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Quote
Jak ktoś nie dostał tego maila o promocji (chyba tylko zarejestrowani w gamebookers.com dostali juz) to wklejam skan z maila który ja dostalem. W tytuł wpłaty trzeba wpisac swój login z gamebookers.com. Fajnie że ta promocja obejmuje nie tylko nowych klientów ale też obecnych, 100pln ulicą nie chodzi więc skorzystam i ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

[Linked Image]
Szczegółowy regulamin promocji



1. Każdy Klient może skorzystać z promocji tylko raz. Tożsamość Klienta zostanie ustalona na podstawie pojedynczej lub zbiorowej kombinacji następujących danych: imię/nazwisko, adres pocztowy, adres e-mail, numer IP, numer karty kredytowej/debetowej/charge oraz innych form identyfikacji, które mogą być wymagane.

2. Jakiekolwiek nadużycia promocji, zauważone przez Gamebookers, mogą spowodować wycofanie danej promocji. Nasza definicja nadużycia (przez graczy) obejmuje, ale nie ogranicza się do wykorzystania promocyjnych ofert takich jak "match deposit" bez ryzykowania własnych funduszy.

3. Gamebookers może według własnego uznania ograniczyć prawo użytkowników, jakiegokolwiek użytkownika, grupy lub kategorii użytkowników do korzystania z promocji.

4. Gamebookers zastrzega sobie prawo do zmiany, modyfikacji, zaprzestania lub zakończenia promocji w każdej chwili i z jakiegokolwiek powodu, starając się udostępnić te informacje z wyprzedzeniem.

5. Gamebookers nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty czy szkody powstałe z powodu zmiany, modyfikacji, zaprzestania lub zakończenia każdej promocji. Odpowiedzialność tą ponoszą tylko i wyłącznie użytkownicy.

6. Gamebookers zastrzega sobie prawo do przeglądu zapisów transakcji oraz logów z jakiegokolwiek powodu. Jeżeli pojawią się przypuszczenia, że użytkownik lub grupa użytkowników dopuścili się, według Gamebookers nadużyć, to Gamebookers zastrzega sobie prawo do wycofania użytkownika/użytkowników z możliwości wzięcia udziału w promocji.

7. W kwestiach spornych decyzja Gamebookers jest ostateczna.

8. Przyznany bonus należy przynajmniej jednokrotnie obrócić po minimalnym kursie 1.60 przed jego wypłaceniem (liczba zakładów jest dowolna, należy jedynie sumę bonusu przynajmniej raz obrócić w formie postawionych zakładów). Dopiero po spełnieniu wymaganego obrotu bonusem będziesz go mógł wypłacić ze swojego konta zakładów.

W tym regulaminie jest napisane że liczba zakładów jest dowolna, należy jedynie sumę bonusu przynajmniej raz obrócić w formie postawionych zakładów ...czyli to nie musi byc singiel po @1.60 ale trzeba w sumie za 100pln obstawic zaklady z kursem takim lub wyżej np:

#1
Korona - Pogon [email][email protected][/email] 50pln
#2
Juventus - Arsenal [email][email protected][/email] 30pln
#3
Inter - Villarreal [email][email protected][/email]
Barcelona - benfica [email][email protected][/email] @1.85 20pln

...i mam obróconą sume bonusu (100pln) po kursach większych niż 1.60 i moge to wyplacic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Przynajmniej ja tak rozumiem ten pkt regulaminu.

#532918 03/04/2006 14:04
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Quote
Orientuje się ktoś czy, jeśli posiadam konto w Euro załapie się na bonusa ?Tzn.. jeśli wplace 100 PLN na to polskie konto to czy otrzymam równowartość tej kwoty w Euro wraz z bonusem ?
przylaczam sie do pytania: jak mam konto w E i wplace 100pln to zalapie sie tez? :/

#532919 03/04/2006 14:13
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
Quote
Orientuje się ktoś czy, jeśli posiadam konto w Euro załapie się na bonusa ?Tzn.. jeśli wplace 100 PLN na to polskie konto to czy otrzymam równowartość tej kwoty w Euro wraz z bonusem ?
YES <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#532920 03/04/2006 14:14
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Słuchajcie, słowo pisane jest tutaj najważniejsze - czy jest gdzieś mowa że w promocji biorą udział tylko konta w gamebookers założone w PLN?! NIE. Ja też mam u nich konto w euro i wplace normalnie na to ich konto w Polsce 100pln i licze ze zdeponują mi (ok.25eur + ok.25eur) a jak nie to słowo pisane jest po naszej stronie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

#532921 03/04/2006 14:19
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
Kiedys nie bylo mozliwosci zalorzenia konta w PLN a jak wyzej jest napisane promocja jest dla kazdego zarowno starego jak i nowo zarejestrowanego wiec odp jest prosta.Pytanie tylko czy sobie jakies prowizje policza za przewalutowanie.

#532922 03/04/2006 14:46
Dołączył: Mar 2005
Posty: 84
W
journeyman
journeyman
W Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 84
wiec tak: bonusem trzeba obrocic raz i mozna laczyc nizsze kursy byleby ako bylo powyzej 1,6?
trzeba obracac depozytem?

#532923 03/04/2006 14:53
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Nie rozumiem co masz na myśli pisząc "obracac depozytem"? Graj sobie spokojnie, potem wejdziesz do historii zakładów i jak bedziesz miał zaklady po kursie > 1.60 za sume 100pln (w sumie) to znaczy że już obróciles bonusem. Proste jak drut.

#532924 03/04/2006 14:55
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Ciekawe zarejestrowałem się a tam nic nie ma na temat tej promocji ??? NAwet konto bankowe jest podane w Austrii (mimo że jako walutę wybrałem PLN). Dostał ktośjuż tego bonusa ???

#532925 03/04/2006 15:06
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Quote
Nie rozumiem co masz na myśli pisząc "obracac depozytem"? Graj sobie spokojnie, potem wejdziesz do historii zakładów i jak bedziesz miał zaklady po kursie > 1.60 za sume 100pln (w sumie) to znaczy że już obróciles bonusem. Proste jak drut.

mała literówka... kurs tych zakładów musi być równy, większy 1.60


"minimalnie 1.60"


pozdrawiam

#532926 03/04/2006 15:08
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4
H
stranger
stranger
H Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4
jak ktos dostanie juz tego bonusa to napiszcie. dobrze by wiedziec ze to naprawde dziala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#532927 03/04/2006 15:09
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
moj brat ma konto od dawna w USD...

nie uzywa go, grał trochę na bonusie casino więc mają ip...


jak teraz założe konto na siebie w PLN wszytsko ok. i skorzytsam z tej promocji...
raczej nie powinni robic problemów... orientuje się ktoś...


brat ma 0 na koncie i nie bedzie już grał...

#532928 03/04/2006 15:09
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4
H
stranger
stranger
H Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4
sam wysle dzis przez ten BPH i jak dostane ze 100 => 200 to sie odezwe. pozdrawiam

#532929 03/04/2006 15:32
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
A mi po rejestracji przyszlo takie cos:
Friday Gift: Free official shirt for every new user!

Just bet â&#130;Ź45 on the team to win the World Cup 2006 and we will give you an official team shirt of your choice for FREE!


Offer open to new customers only
Shirts subject to availability
Free shirt is â&#130;Ź65 + Europe-wide delivery subsidesports.com voucher code
Voucher codes are sent to qualifying new users weekly between 1200-1800 each Friday
Promo runs from 1 April 2006- 10 July 2006
Offer only open to 1 per person
Please allow up to 28 days delivery
Gamebookers reserve the right to change/remove this promotion at any time
Subside reserves the right to refuse delivery to addresses they believe to be in high risk of theft during transit. Subside will refund the shirt price directly to the client.

I ze sie tak spytam za ile mam postawic bo wkleilem tak jak dostalem a jakos te cyferki to za jasne nie sa i czy ta promocja faktycznie ma miejsce bo chcialbym koszulke angli a oni to mistrzostwa raczej nie zdobeda wiec postawilbym zakald na nich tylko dla koszulki.

#532930 03/04/2006 15:35
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
Moze mi wplacic na konto w GB, brat ze swojego konta bankowego ?

#532931 03/04/2006 15:38
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
A ja się tak zapytam: Ile idzie do nich kasa?

#532932 03/04/2006 15:48
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4
H
stranger
stranger
H Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4
zmieniacie sedno topica

#532933 03/04/2006 15:52
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
@ciacho1984 - nalezy zlozyc zaklad na kwote 45 euro na zwyciezce MŚ. Wtedy daja koszulke wybranego kraju. Ja rozumiem to tak, ze wybiera sie koszulke dowolnej reprezentacji a nie tej na ktora postawilo sie zaklad.

#532934 03/04/2006 15:56
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
chce zrobic przelew.. w tytule przelewu co wpisaliscie...
tylko swój login? czy równiez numer po /... który podany jest przy przelewach na stroniel....???

Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, burbon, aker, latajaca_holenderka, alfa, $-man, forty, ANZELMO), 2,054 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,734
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1