|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
ciekawi mnie co on teraz czuje... czy tylko ma hajs przed oczami... kompromitacja goscia przed cala Polske, ja bym nie mogl. kurde... nie moge tego pojac, trenuje, cwiczy itp a kazdy go leje
teraz to pewnie trenowal... ale na bieżni... zenada
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
nienawidze go jak psa. Szczerze. Nie trawie ludzi bez honoru, ktorzy robia z siebie Bóg wie kogo. Sam bym mu najebal gdybym go gdzies trafił na ulicy przeciez on to robi dla podbicia wskaznika ogladalnosci. i raczje nie robi tego za darmo a Tobie widze najman odpalil kilka zlotych z tej wielkiej kasy, ktora dostal za dzisiejszą zenade albo to jakas Twoaj rodzina  ja oceniam najmana od strony sportowej( jesli w ogole tak to mozna nazwac) i po tym co mowil w wielu wywiadach jakie widzialem. Wiekszego zera w zyciu nie widzialem . Moglbym zmienci o znim zdanie gdyby wyszlo z ejest bardzo chory psychicznie. Wtedy moglbym zrozumiec to co on odpeirdala  Bo takie cos ze dla kasy  i ze podbija ogldalnosc  to jest dla mnie smieszne i zenujace
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
juz a ile od tego hajsu mogl zarobci dzisiaj? tego co stracil juz nigdy nie odzyska
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
moim zdaniem ze 100k za taka walke
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
nienawidze go jak psa. Szczerze. Nie trawie ludzi bez honoru, ktorzy robia z siebie Bóg wie kogo. Sam bym mu najebal gdybym go gdzies trafił na ulicy przeciez on to robi dla podbicia wskaznika ogladalnosci. i raczje nie robi tego za darmo a Tobie widze najman odpalil kilka zlotych z tej wielkiej kasy, ktora dostal za dzisiejszą zenade albo to jakas Twoaj rodzina  ja oceniam najmana od strony sportowej( jesli w ogole tak to mozna nazwac) i po tym co mowil w wielu wywiadach jakie widzialem. Wiekszego zera w zyciu nie widzialem . Moglbym zmienci o znim zdanie gdyby wyszlo z ejest bardzo chory psychicznie. Wtedy moglbym zrozumiec to co on odpeirdala  Bo takie cos ze dla kasy  i ze podbija ogldalnosc  to jest dla mnie smieszne i zenujace  on chyba naprawde tobie cos zrobil
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
not o rzeczywiscie w chuj  ale z drugiej strony huge i inni tez by sie sprzedali za te drobniaki
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
moim zdaniem ze 100k za taka walke i pewnie jakis procent z reklam, ogladalnosci itp.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 884
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2011
Posty: 884 |
Najman nie jest aż takim idiotą na jakiego wygląda Wystarczy go posłuchać aby stwierdzić że to całkiem inteligentny facet. Zgarnął sporo siana przegrywając kilka walk a tak naprawdę w ringu nie dał sobie krzywdy zrobić. Cóż, wybrał taki a nie inny sposób na zarabianie pieniędzy, a opinią jaką ludzie maja na jego temat pewnie zupełnie się nie przejmuje
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
Najman nie jest aż takim idiotą na jakiego wygląda Wystarczy go posłuchać aby stwierdzić że to całkiem inteligentny facet. Zgarnął sporo siana przegrywając kilka walk a tak naprawdę w ringu nie dał sobie krzywdy zrobić. Cóż, wybrał taki a nie inny sposób na zarabianie pieniędzy, a opinią jaką ludzie maja na jego temat pewnie zupełnie się nie przejmuje niestety niektorzy inteligĘci nie potrafia tego zrozumiec
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611 |
moim zdaniem ze 100k za taka walke za walkę z Pudzianem dostał 50k pln, Pudzian 10x tyle, tu na pewno Najman tyle co za walkę z Pudzienem nie dostał. Koksu  Dobrze że już Najman nie powalczy, mam nadzieje. NIe ma chyba przeciwnika już dla niego
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Najman niestety nie cieszy się zainteresowaniem wśród polskich fanów walk, boksu itym podobnym, to przykre że gość ma jeszcze chęci się tak kompromitować i ludzi co mu nagrywają walki ale jak widać biorą za niego hajs a on do tego robi z siebie pośmiewisko  i wilk syty i owca cała, no nic trzeba czekać kiedy z kontraktem wyjedzie Walt Disney i zaproponuje kontrakt na walkę z Kaczorem Donaldem, Myszką Miki czy jakąś Kaczką Dziwaczką. Nie obrażając naszych POlityków.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238 |
nienawidze go jak psa. Szczerze. Nie trawie ludzi bez honoru, ktorzy robia z siebie Bóg wie kogo. Sam bym mu najebal gdybym go gdzies trafił na ulicy przeciez on to robi dla podbicia wskaznika ogladalnosci. i raczje nie robi tego za darmo wiekszych bzdur nie czytalem nigdy wczesniej, moge zrozumiec, ze ma za walke siano, ale z drugiej strony nie sa to jakies astronomiczne kwoty,a co wiecej za zadne siano nie chcialbym, zeby cala Polska miala takie zdanie na moj temat, jakbym sie tak zachowywal jak on, bo jedyne co zostaloby mi to to, zeby wyjechac zagranice 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611 |
Co wy ludzie nie wiecie ile się zarabia w Polskim MMA, czy jaja sobie robicie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
hehehe dla mnei to jest straszne ze niektorzy akceptują takei zachowania i uwazaja najmana za inteligentnego faceta  to taka męska dziwka ( noe obrazajac dziwek) No ale widac ze tutaj na forum by sie znalazlo kilku takich, ktorzy chetnie by poszli w jego slady  koneic tej farsy  Vamos koksu  jebac najmana 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
nienawidze go jak psa. Szczerze. Nie trawie ludzi bez honoru, ktorzy robia z siebie Bóg wie kogo. Sam bym mu najebal gdybym go gdzies trafił na ulicy przeciez on to robi dla podbicia wskaznika ogladalnosci. i raczje nie robi tego za darmo wiekszych bzdur nie czytalem nigdy wczesniej, moge zrozumiec, ze ma za walke siano, ale z drugiej strony nie sa to jakies astronomiczne kwoty,a co wiecej za zadne siano nie chcialbym, zeby cala Polska miala takie zdanie na moj temat, jakbym sie tak zachowywal jak on, bo jedyne co zostaloby mi to to, zeby wyjechac zagranice  skoro po raz ktorys tam wielu potrafilo mu zaufac, tzn wziac sie za jego przygotowania (jakie by one nie byly), to jednak ktos w niego wierzy, albo ciagle chodzi o kase
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Najman nie jest aż takim idiotą na jakiego wygląda Wystarczy go posłuchać aby stwierdzić że to całkiem inteligentny facet. Zgarnął sporo siana przegrywając kilka walk a tak naprawdę w ringu nie dał sobie krzywdy zrobić. Cóż, wybrał taki a nie inny sposób na zarabianie pieniędzy, a opinią jaką ludzie maja na jego temat pewnie zupełnie się nie przejmuje oglądałem program z Nim pt. "Dzień z Najmanem" i gościu żyje sobie całkiem nieźle tak,ze niejeden sportowiec tak nie ma a ciężej zapierdala 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
huge idz opeirdol jakas faje za stówke  widze ze do tego sie nadajesz najlepiej inteligencie forumowy 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
Co wy ludzie nie wiecie ile się zarabia w Polskim MMA, czy jaja sobie robicie... podobno jest roznica w kasie jesli chodzi o walki typowo mma, a walki typu ta dzisiejsza najmna z burneika
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611 |
Najman nie jest aż takim idiotą na jakiego wygląda Wystarczy go posłuchać aby stwierdzić że to całkiem inteligentny facet. Zgarnął sporo siana przegrywając kilka walk a tak naprawdę w ringu nie dał sobie krzywdy zrobić. Cóż, wybrał taki a nie inny sposób na zarabianie pieniędzy, a opinią jaką ludzie maja na jego temat pewnie zupełnie się nie przejmuje oglądałem program z Nim pt. "Dzień z Najmanem" i gościu żyje sobie całkiem nieźle tak,ze niejeden sportowiec tak nie ma a ciężej zapierdala  Na 100% tej kasy nie ma z walk, to co on zarabia za walki to naprawdę nie są wielkie pieniądze, przeciętny piłkarzyna z naszej ligi ma dużo więcej
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|