Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 24 z 26 1 2 22 23 24 25 26
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ciekawi mnie co on teraz czuje... czy tylko ma hajs przed oczami... kompromitacja goscia przed cala Polske, ja bym nie mogl. kurde... nie moge tego pojac, trenuje, cwiczy itp a kazdy go leje

teraz to pewnie trenowal... ale na bieżni... zenada

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Originally Posted by huge
Originally Posted by Vendetta
nienawidze go jak psa. Szczerze. Nie trawie ludzi bez honoru, ktorzy robia z siebie Bóg wie kogo. Sam bym mu najebal gdybym go gdzies trafił na ulicy


przeciez on to robi dla podbicia wskaznika ogladalnosci. i raczje nie robi tego za darmo

a Tobie widze najman odpalil kilka zlotych z tej wielkiej kasy, ktora dostal za dzisiejszą zenade albo to jakas Twoaj rodzina laugh

ja oceniam najmana od strony sportowej( jesli w ogole tak to mozna nazwac) i po tym co mowil w wielu wywiadach jakie widzialem. Wiekszego zera w zyciu nie widzialem . Moglbym zmienci o znim zdanie gdyby wyszlo z ejest bardzo chory psychicznie. Wtedy moglbym zrozumiec to co on odpeirdala laugh Bo takie cos ze dla kasy laugh i ze podbija ogldalnosc laugh to jest dla mnie smieszne i zenujace

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
juz a ile od tego hajsu mogl zarobci dzisiaj? tego co stracil juz nigdy nie odzyska

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
moim zdaniem ze 100k za taka walke

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by Vendetta
Originally Posted by huge
Originally Posted by Vendetta
nienawidze go jak psa. Szczerze. Nie trawie ludzi bez honoru, ktorzy robia z siebie Bóg wie kogo. Sam bym mu najebal gdybym go gdzies trafił na ulicy


przeciez on to robi dla podbicia wskaznika ogladalnosci. i raczje nie robi tego za darmo

a Tobie widze najman odpalil kilka zlotych z tej wielkiej kasy, ktora dostal za dzisiejszą zenade albo to jakas Twoaj rodzina laugh

ja oceniam najmana od strony sportowej( jesli w ogole tak to mozna nazwac) i po tym co mowil w wielu wywiadach jakie widzialem. Wiekszego zera w zyciu nie widzialem . Moglbym zmienci o znim zdanie gdyby wyszlo z ejest bardzo chory psychicznie. Wtedy moglbym zrozumiec to co on odpeirdala laugh Bo takie cos ze dla kasy laugh i ze podbija ogldalnosc laugh to jest dla mnie smieszne i zenujace


laugh on chyba naprawde tobie cos zrobil

Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
plus puchar

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
not o rzeczywiscie w chuj laugh ale z drugiej strony huge i inni tez by sie sprzedali za te drobniaki

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by JuN
moim zdaniem ze 100k za taka walke


i pewnie jakis procent z reklam, ogladalnosci itp.

Dołączył: May 2011
Posty: 884
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 884
Najman nie jest aż takim idiotą na jakiego wygląda
Wystarczy go posłuchać aby stwierdzić że to całkiem inteligentny facet. Zgarnął sporo siana przegrywając kilka walk a tak naprawdę w ringu nie dał sobie krzywdy zrobić. Cóż, wybrał taki a nie inny sposób na zarabianie pieniędzy, a opinią jaką ludzie maja na jego temat pewnie zupełnie się nie przejmuje

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by nie@zabawny
Najman nie jest aż takim idiotą na jakiego wygląda
Wystarczy go posłuchać aby stwierdzić że to całkiem inteligentny facet. Zgarnął sporo siana przegrywając kilka walk a tak naprawdę w ringu nie dał sobie krzywdy zrobić. Cóż, wybrał taki a nie inny sposób na zarabianie pieniędzy, a opinią jaką ludzie maja na jego temat pewnie zupełnie się nie przejmuje


niestety niektorzy inteligĘci nie potrafia tego zrozumiec

Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611
Originally Posted by JuN
moim zdaniem ze 100k za taka walke


za walkę z Pudzianem dostał 50k pln, Pudzian 10x tyle, tu na pewno Najman tyle co za walkę z Pudzienem nie dostał.

Koksu piwo
Dobrze że już Najman nie powalczy, mam nadzieje.

NIe ma chyba przeciwnika już dla niego


Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Najman niestety nie cieszy się zainteresowaniem wśród polskich fanów walk, boksu itym podobnym, to przykre że gość ma jeszcze chęci się tak kompromitować i ludzi co mu nagrywają walki ale jak widać biorą za niego hajs a on do tego robi z siebie pośmiewisko laugh i wilk syty i owca cała, no nic trzeba czekać kiedy z kontraktem wyjedzie Walt Disney i zaproponuje kontrakt na walkę z Kaczorem Donaldem, Myszką Miki czy jakąś Kaczką Dziwaczką.

Nie obrażając naszych POlityków.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Originally Posted by huge
Originally Posted by Vendetta
nienawidze go jak psa. Szczerze. Nie trawie ludzi bez honoru, ktorzy robia z siebie Bóg wie kogo. Sam bym mu najebal gdybym go gdzies trafił na ulicy


przeciez on to robi dla podbicia wskaznika ogladalnosci. i raczje nie robi tego za darmo

wiekszych bzdur nie czytalem nigdy wczesniej, moge zrozumiec, ze ma za walke siano, ale z drugiej strony nie sa to jakies astronomiczne kwoty,a co wiecej za zadne siano nie chcialbym, zeby cala Polska miala takie zdanie na moj temat, jakbym sie tak zachowywal jak on, bo jedyne co zostaloby mi to to, zeby wyjechac zagranice tongue

Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611
Co wy ludzie nie wiecie ile się zarabia w Polskim MMA, czy jaja sobie robicie...

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
hehehe dla mnei to jest straszne ze niektorzy akceptują takei zachowania i uwazaja najmana za inteligentnego faceta smile to taka męska dziwka ( noe obrazajac dziwek) No ale widac ze tutaj na forum by sie znalazlo kilku takich, ktorzy chetnie by poszli w jego slady laugh
koneic tej farsy tongue
Vamos koksu smile
jebac najmana laugh

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by ZlatanCristiano
Originally Posted by huge
Originally Posted by Vendetta
nienawidze go jak psa. Szczerze. Nie trawie ludzi bez honoru, ktorzy robia z siebie Bóg wie kogo. Sam bym mu najebal gdybym go gdzies trafił na ulicy


przeciez on to robi dla podbicia wskaznika ogladalnosci. i raczje nie robi tego za darmo

wiekszych bzdur nie czytalem nigdy wczesniej, moge zrozumiec, ze ma za walke siano, ale z drugiej strony nie sa to jakies astronomiczne kwoty,a co wiecej za zadne siano nie chcialbym, zeby cala Polska miala takie zdanie na moj temat, jakbym sie tak zachowywal jak on, bo jedyne co zostaloby mi to to, zeby wyjechac zagranice tongue


skoro po raz ktorys tam wielu potrafilo mu zaufac, tzn wziac sie za jego przygotowania (jakie by one nie byly), to jednak ktos w niego wierzy, albo ciagle chodzi o kase

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by nie@zabawny
Najman nie jest aż takim idiotą na jakiego wygląda
Wystarczy go posłuchać aby stwierdzić że to całkiem inteligentny facet. Zgarnął sporo siana przegrywając kilka walk a tak naprawdę w ringu nie dał sobie krzywdy zrobić. Cóż, wybrał taki a nie inny sposób na zarabianie pieniędzy, a opinią jaką ludzie maja na jego temat pewnie zupełnie się nie przejmuje

oglądałem program z Nim pt. "Dzień z Najmanem" i gościu żyje sobie całkiem nieźle tak,ze niejeden sportowiec tak nie ma a ciężej zapierdala blush

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
huge idz opeirdol jakas faje za stówke laugh widze ze do tego sie nadajesz najlepiej inteligencie forumowy laugh

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by MazurTL
Co wy ludzie nie wiecie ile się zarabia w Polskim MMA, czy jaja sobie robicie...


podobno jest roznica w kasie jesli chodzi o walki typowo mma, a walki typu ta dzisiejsza najmna z burneika

Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by nie@zabawny
Najman nie jest aż takim idiotą na jakiego wygląda
Wystarczy go posłuchać aby stwierdzić że to całkiem inteligentny facet. Zgarnął sporo siana przegrywając kilka walk a tak naprawdę w ringu nie dał sobie krzywdy zrobić. Cóż, wybrał taki a nie inny sposób na zarabianie pieniędzy, a opinią jaką ludzie maja na jego temat pewnie zupełnie się nie przejmuje

oglądałem program z Nim pt. "Dzień z Najmanem" i gościu żyje sobie całkiem nieźle tak,ze niejeden sportowiec tak nie ma a ciężej zapierdala blush


Na 100% tej kasy nie ma z walk, to co on zarabia za walki to naprawdę nie są wielkie pieniądze, przeciętny piłkarzyna z naszej ligi ma dużo więcej

Strona 24 z 26 1 2 22 23 24 25 26

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, forty, Sensei, bukma, Lukasz111, rymoholik, Akhu, $-man, aker), 802 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,047
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1