|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
Koksu niby nie trenował, ale wcale bym sie nie zdziwił gdyby okazało się że, Najman również omijał salę szerokim łukiem. Mam wrażenie że przed poprzednimi "walkami" fizycznie znacznie lepiej wyglądał. Ktoś kto przygotowuję się tygodniami do walki wielokrotnie rozgrywa ją sobie w głowie, układa różne scenariusze nie poddaje walki wraz z pierwszym ciosiem lądującym na szczęce...emocje, adrenalina...Ilu to bokserów po walce dowiadywało sie że walczyli z pęknietymi palcami czy nawet szczękami a w ringu tego nie czuli... Najman miał kontrakt, zdaje sie to była czwarta - ostatnia z walk jaką miał zakontraktowaną w której niezależnie od wyniku kasował określona sumę pieniędzy a w wywiadach pioerdolił jak przed każdą poprzednią że "przygotowania, trening, nowy trener" i takie tam aby nabić zwiększyć zainteresowanie. W ringu odklepał przy pierwszej nadarzającej si okazji i teraz smieje się z frajerów którzy po nim jadą dokaldnie , jest popyt to jest podaz proste 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,114
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,114 |
Mazur to proste stawia na swoje porażki i ma kasę, nie rozkminiłeś tego ? nie na darmo przegrywa  bzdura... jakby ktos faktycznie przyjebał na ktorys z kursow... to spadlby na 1.30 ale wy jestescie gamonie przeciez na filmiku dokladnie widac tam stan konta 0.00 z reszta w betsafe trzeba zaklad potwierdzic 2 kliknieciem - Koksu nie postawił ani złotówki
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071 |
nie ma lipy hardkorowo jest 
|
|
|
Link skopiowany do schowka