jak nie dotrzyma kolejny raz slowa, ze konczy z tym sportem... to powinni sie w trzech zebrac ostatni jego pogromcy: Saleta, Pudzian i Robert, najebac go i tyle
nienawidze go jak psa. Szczerze. Nie trawie ludzi bez honoru, ktorzy robia z siebie Bóg wie kogo. Sam bym mu najebal gdybym go gdzies trafił na ulicy
przeciez on to robi dla podbicia wskaznika ogladalnosci. i raczje nie robi tego za darmo
wiekszych bzdur nie czytalem nigdy wczesniej, moge zrozumiec, ze ma za walke siano, ale z drugiej strony nie sa to jakies astronomiczne kwoty,a co wiecej za zadne siano nie chcialbym, zeby cala Polska miala takie zdanie na moj temat, jakbym sie tak zachowywal jak on, bo jedyne co zostaloby mi to to, zeby wyjechac zagranice
skoro po raz ktorys tam wielu potrafilo mu zaufac, tzn wziac sie za jego przygotowania (jakie by one nie byly), to jednak ktos w niego wierzy, albo ciagle chodzi o kase
o jakich przygotowaniach Ty piszesz, kulturysta bez treningu, ktory po 2 minutach oddycha rekawami go najebal wiec o czym mowa...
ludzie plują mu w twarz a on udaje ze pada deszcz... frajer i tyle. najlepiej to mu wychodzi udzial w reality show... wyrwał laske i nawet jej nie zruchał
dlatego napisalem, ze jakie by one nie byly. ten trener, z tego co czytalem, raczej amatorem nie jest, wiec skoro swoim nazwiskiem reklamowal przygotowania najmana, to chyba cos bylo na rzeczy
Bruneika ma lepszą kondycję niż aktualnie Pudzianowski, i bez szans chyba by z nim nie był, podobny poziom obaj nic nie potrafią, mimo to że Mariusz ćwiczy już jakiś czas
dokaldnei cristiano a najman kurwa tak pierdolil ze bardzo cizko trenuje a wyszedl z takim bojlerem i ginekomastia na cyckach ze powinien miec ksywe el estrogen a nei testosteron szkoda gadac o tym frajerzynie. ode spac bo jutro rano trening
Mazur to proste stawia na swoje porażki i ma kasę, nie rozkminiłeś tego ? nie na darmo przegrywa
bzdura... jakby ktos faktycznie przyjebał na ktorys z kursow... to spadlby na 1.30
Dziwne skoro ten stek zagrał na siebie i nic nie spadło nawet się powiększyło, przecież w Tobecie czy Betsafe gra pół świata, jeden zagra na tego drugi na tego.
Mazur to proste stawia na swoje porażki i ma kasę, nie rozkminiłeś tego ? nie na darmo przegrywa
bzdura... jakby ktos faktycznie przyjebał na ktorys z kursow... to spadlby na 1.30
Dziwne skoro ten stek zagrał na siebie i nic nie spadło nawet się powiększyło, przecież w Tobecie czy Betsafe gra pół świata, jeden zagra na tego drugi na tego.
ale co rozumiesz przez granie na swoje porazki ? zaklad za 1000 dolarow ? czy 3000 zł ? bez jaj...
jak faktycznie tak jest - a tego nie wiemy, to jak gra na swoje porazki aby wybrac 3/4 k zl, to jest dla mnie podwójnym mistrzem intelektu
Koksu niby nie trenował, ale wcale bym sie nie zdziwił gdyby okazało się że, Najman również omijał salę szerokim łukiem. Mam wrażenie że przed poprzednimi "walkami" fizycznie znacznie lepiej wyglądał. Ktoś kto przygotowuję się tygodniami do walki wielokrotnie rozgrywa ją sobie w głowie, układa różne scenariusze nie poddaje walki wraz z pierwszym ciosiem lądującym na szczęce...emocje, adrenalina...Ilu to bokserów po walce dowiadywało sie że walczyli z pęknietymi palcami czy nawet szczękami a w ringu tego nie czuli... Najman miał kontrakt, zdaje sie to była czwarta - ostatnia z walk jaką miał zakontraktowaną w której niezależnie od wyniku kasował określona sumę pieniędzy a w wywiadach pioerdolił jak przed każdą poprzednią że "przygotowania, trening, nowy trener" i takie tam aby nabić zwiększyć zainteresowanie. W ringu odklepał przy pierwszej nadarzającej si okazji i teraz smieje się z frajerów którzy po nim jadą