Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 25 z 26 1 2 23 24 25 26
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
ok ja ide na kolejna walke wieczoru
Marcin Najman vs Vendetta laugh
kursy wystawie jak zobacze przygotowania obu

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
jak nie dotrzyma kolejny raz slowa, ze konczy z tym sportem... to powinni sie w trzech zebrac ostatni jego pogromcy: Saleta, Pudzian i Robert, najebac go i tyle smile

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
No nic pozostaje czekać na KSW i kolejny cyrk z Pudzianem i Tym Sappem laugh

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Originally Posted by huge
Originally Posted by ZlatanCristiano
Originally Posted by huge
Originally Posted by Vendetta
nienawidze go jak psa. Szczerze. Nie trawie ludzi bez honoru, ktorzy robia z siebie Bóg wie kogo. Sam bym mu najebal gdybym go gdzies trafił na ulicy


przeciez on to robi dla podbicia wskaznika ogladalnosci. i raczje nie robi tego za darmo

wiekszych bzdur nie czytalem nigdy wczesniej, moge zrozumiec, ze ma za walke siano, ale z drugiej strony nie sa to jakies astronomiczne kwoty,a co wiecej za zadne siano nie chcialbym, zeby cala Polska miala takie zdanie na moj temat, jakbym sie tak zachowywal jak on, bo jedyne co zostaloby mi to to, zeby wyjechac zagranice tongue


skoro po raz ktorys tam wielu potrafilo mu zaufac, tzn wziac sie za jego przygotowania (jakie by one nie byly), to jednak ktos w niego wierzy, albo ciagle chodzi o kase

o jakich przygotowaniach Ty piszesz, kulturysta bez treningu, ktory po 2 minutach oddycha rekawami go najebal wiec o czym mowa...

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ludzie plują mu w twarz a on udaje ze pada deszcz... frajer i tyle. najlepiej to mu wychodzi udzial w reality show... wyrwał laske i nawet jej nie zruchał

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Mazur to proste stawia na swoje porażki i ma kasę, nie rozkminiłeś tego ? nie na darmo przegrywa laugh

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
dlatego napisalem, ze jakie by one nie byly. ten trener, z tego co czytalem, raczej amatorem nie jest, wiec skoro swoim nazwiskiem reklamowal przygotowania najmana, to chyba cos bylo na rzeczy

Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611
Bruneika ma lepszą kondycję niż aktualnie Pudzianowski, i bez szans chyba by z nim nie był, podobny poziom obaj nic nie potrafią, mimo to że Mariusz ćwiczy już jakiś czas

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
dokaldnei cristiano laugh a najman kurwa tak pierdolil ze bardzo cizko trenuje a wyszedl z takim bojlerem i ginekomastia na cyckach ze powinien miec ksywe el estrogen a nei testosteron laugh
szkoda gadac o tym frajerzynie. laugh
ode spac bo jutro rano trening smile

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Originally Posted by pawel Wafel
Mazur to proste stawia na swoje porażki i ma kasę, nie rozkminiłeś tego ? nie na darmo przegrywa laugh

bzdura... jakby ktos faktycznie przyjebał na ktorys z kursow... to spadlby na 1.30

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Aż bym chciał zobaczyć walkę Burneika - Pudzianowski, no chyba bym padł.

Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
jak mawial kiedys klasyk

Originally Posted by milno
tomek kamel teraz napierd.. low kicki dla rozswcieczonego najmana ganiaja sie dookola ringu jak w benny hillu


i tyle w temacie laugh

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Originally Posted by JuN
Originally Posted by pawel Wafel
Mazur to proste stawia na swoje porażki i ma kasę, nie rozkminiłeś tego ? nie na darmo przegrywa laugh

bzdura... jakby ktos faktycznie przyjebał na ktorys z kursow... to spadlby na 1.30

Dziwne skoro ten stek zagrał na siebie i nic nie spadło nawet się powiększyło, przecież w Tobecie czy Betsafe gra pół świata, jeden zagra na tego drugi na tego.

Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Originally Posted by anfa_
jak najman bedzie walczył z tuskiem to bede mu kibicował.


http://mistrzowie.org/uimages/servi...02/1330180031_by_Splint3r.jpg?1330180031

nie probuj pan zablysnac smile

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Originally Posted by pawel Wafel
Originally Posted by JuN
Originally Posted by pawel Wafel
Mazur to proste stawia na swoje porażki i ma kasę, nie rozkminiłeś tego ? nie na darmo przegrywa laugh

bzdura... jakby ktos faktycznie przyjebał na ktorys z kursow... to spadlby na 1.30

Dziwne skoro ten stek zagrał na siebie i nic nie spadło nawet się powiększyło, przecież w Tobecie czy Betsafe gra pół świata, jeden zagra na tego drugi na tego.

ale co rozumiesz przez granie na swoje porazki ? zaklad za 1000 dolarow ? czy 3000 zł ? bez jaj...

jak faktycznie tak jest - a tego nie wiemy, to jak gra na swoje porazki aby wybrac 3/4 k zl, to jest dla mnie podwójnym mistrzem intelektu smile

Dołączył: May 2011
Posty: 884
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 884
Koksu niby nie trenował, ale wcale bym sie nie zdziwił gdyby okazało się że, Najman również omijał salę szerokim łukiem.
Mam wrażenie że przed poprzednimi "walkami" fizycznie znacznie lepiej wyglądał.
Ktoś kto przygotowuję się tygodniami do walki wielokrotnie rozgrywa ją sobie w głowie, układa różne scenariusze nie poddaje walki wraz z pierwszym ciosiem lądującym na szczęce...emocje, adrenalina...Ilu to bokserów po walce dowiadywało sie że walczyli z pęknietymi palcami czy nawet szczękami a w ringu tego nie czuli...
Najman miał kontrakt, zdaje sie to była czwarta - ostatnia z walk jaką miał zakontraktowaną w której niezależnie od wyniku kasował określona sumę pieniędzy a w wywiadach pioerdolił jak przed każdą poprzednią że "przygotowania, trening, nowy trener" i takie tam aby nabić zwiększyć zainteresowanie. W ringu odklepał przy pierwszej nadarzającej si okazji i teraz smieje się z frajerów którzy po nim jadą

Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909
youtube [youtube.com]

NAJMAN. WYPIER...

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by nie@zabawny
Koksu niby nie trenował, ale wcale bym sie nie zdziwił gdyby okazało się że, Najman również omijał salę szerokim łukiem.

no co ty przecież ciężko zapierdalał grin


Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Mam przeciwnika w zasadzie przeciwniczkę, IWONA G dla Marcina, pewnie by go sprała,

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
huuu, ale tu jednostrzałowców

Strona 25 z 26 1 2 23 24 25 26

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08), 1,520 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,870
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1