|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378 |
mozna grac polskim zlotym jak ma sie rozumiec i jaka jest najmniesza stawka na zaklad w naszych diengach ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258 |
Regulamin się faktycznie zmienił. Było na początku o jednokrotnym obrocie bonusa na kursie 1,6. I nie kazdemu moze pasowac zmiana regulaminu, po tym jak juz zrealizowal przelew.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Dostał już ktoś tego bonusa ???? Ja wpłacałem jeszcze we wtorek, też z BPH - więc pieniądze powinny być jeszcze we wtorek zaksięgowane u nich na koncie, i do tej pory cisza. A dzisiaj bardzo by się przydały <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451 |
Regulamin się faktycznie zmienił. Było na początku o jednokrotnym obrocie bonusa na kursie 1,6. I nie kazdemu moze pasowac zmiana regulaminu, po tym jak juz zrealizowal przelew. Nie fair - jak najbardziej nie fair
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451 |
Dostał już ktoś tego bonusa ???? Ja wpłacałem jeszcze we wtorek, też z BPH - więc pieniądze powinny być jeszcze we wtorek zaksięgowane u nich na koncie, i do tej pory cisza. A dzisiaj bardzo by się przydały <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> No właśnie - coś ociągają się z zaksięgowaniem wpłaty - jak ktoś dostanie prosimy o cynk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Dostał już ktoś tego bonusa ???? Ja wpłacałem jeszcze we wtorek, też z BPH - więc pieniądze powinny być jeszcze we wtorek zaksięgowane u nich na koncie, i do tej pory cisza. A dzisiaj bardzo by się przydały <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Z tego co sie dowiedzialem od supportu to: "...bonus jest ksiegowany o 00:10 po dniu, w ktorym jest dopisana wplata do konta"także dzisiaj pewnie twoja wpłata została dopisana do konta więc od jutra będzie zaksięgowana na twoim koncie w gamebookers - tak mi się wydaje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504 |
ok - a co jesli konto w gb mam w euro? napisane jest tak na stronie gb odnosnie tej promocji:
Odbiorca: Gamebookers (UK) Limited Nazwa banku: Bank BPH S.A. Numer konta: 45106000760000321000095406 Tytuł wpłaty: "tutaj proszę podać swój login w gamebookers" (uwzględniając małe i duże litery). Waluta konta: PLN (wpłaty dokonujemy w polskich złotych)
czyli to jest tylko nie dosc ze tylko dla polakow to jeszcze dla tych polakow co maja konto w PLN? a moze sie myle ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140 |
jak wpalce rpze to ich konto zeby dosatc bonus to pozneij bede mogl wyplacic na Moneybookers czy tylko przelewem na moje konto??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
ziutek123 - wpłac równowartosc 100pln (w twoim przypadku ok.27eur) a taką samą kwotę dostaniesz jako bonus.
krisek - jak obrócisz bonusem itp. to możesz wypłacic jak chcesz,moneybookers i przelewem równiez.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
|
|
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351 |
100zł wpłaciłem w poniedziałek, a przed chwilą dostałem maila: Szanowna/y Pani/e xxx,
Potwierdzamy otrzymanie wpłaty przelewem bankowym!
Otrzymana suma, która zasili konto zakładów to: 25.547352 EUR
Ta kwota jest już zaksięgowana na koncie zakładów w gamebookers. Transakcja została także zanotowana w historii konta.
Życzymy wiele udanych zakładów w gamebookers!
Z bukmacherskim pozdrowieniem,
service @ gamebookers.com ale bonusa jeszcze nie dopisali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tzreba bedzie poczekać... P.S.dla wszystkich, którzy chcą wiedzieć i potrafią czytać ze zrozumieniem: grałem już u nich (czyt. nie jestem nowym uzytkownikiem) a konto mam w EUR (wiec waluta konta nie gra roli). pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424 |
wpłacałes przed 16 czy po??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Bonus dopisują tuż po północy, będzie na Twoim koncie o 00:10. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jest to napisane w regulaminie promocji.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203 |
No ja wpłacałem w poniedziałek przelewem kasa dzisiaj pojawiła się na koncie a bonus tak jak napisał Dj Sosna bedzie księgowany 0:10 po dniu w którym nastąpiła wpłata.Więc jutro powinnien już być na koncie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
|
|
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351 |
wpłacałes przed 16 czy po?? przed 16...o ile mnie pamiec nie myli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
ja mam konto w $ i mi dopisali 30.817772 USD szkoda ze od razu nie dopisuja bonusa
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693 |
u mnie tez 100PLN na koncie gracza,wiec czekam na bonusową stówkę.a tom czas rozmnożyć. wpłacałem w poniedzialek ok 15.00.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
pieniazki o godzinie 12:06 zostaly zaksiegowane na moim koncie gracza, czekamy jeszcze na dopisanie bonusu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276 |
U mnie to samo, wpłacałem wczoraj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276 |
Zajesbisty ten Gamebookers nawet można swój zakład sprzedać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276 |
Ktoś może mi napisać, czy jeśli obstawiłem swoją dzisiejszą wpłatę, to liczy się to do obrotu bonusem ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka