Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 15 1 2 11 12 13 14 15
Conrad #5490234 06/08/2012 22:34
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
Mi wypłacali zazwyczaj 12-24 h z tym, że bliżej 12 h. Idź do banku i poproś aby Ci wydrukowali wyciąg z konta z ostatniego miesiąca - potem zeskanuj to dla expekta i tyle.

Bonus: Unibet
Conrad #5493793 10/08/2012 00:44
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
a mnie dzis milo zaskoczyli, nie bylo wyplaty w dzien to juz myslalem ,ze dzis nic z tego nie bedzie a tu prosze kaska dotarla pod wieczor BRAWO

Conrad #5494274 10/08/2012 04:48
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Mnie też kilka razy wypłata zlecona poprzedniego dnia bardzo późnym wieczorem docierała na MB następnego dnia tak pomiędzy 19.00 a 21.30 z tego co pamiętam.

Prawdopodobnie wypłacają w 2 turach do południa i wieczorem czy ta późnym popołudniem.
Są nawet firmy,które w temacie wypłat informują od razu,że wypłaty są realizowane 2 razy dzienne.Nie pamiętam tylko które.

Conrad #5498336 15/08/2012 16:14
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Warunki promocji „Bonus powitalny 200 zł” w Expekt.

Jako nowy gracz Expekt, możesz odebrać wspaniały 100% bonus powitalny aż do 200 zł!

Wykonaj poniższe polecenia, by otrzymać go już dziś:

Załóż konto w Expekt, zaloguj się i zarejestruj się do promocji powitalnej.
Po zakończeniu rejestracji, dokonaj pierwszego depozytu. Otrzymasz wówczas 100% bonus aż do 200 zł. Depozyt musi zostać wniesiony za pomocą przelewu bankowego, przelewu24 lub karty debetowej/kredytowej.
Bonus zostanie dopisany do Twojego konta zaraz po tym, gdy dokonasz jednorazowego obrotu depozytem w zakładach o minimalnym kursie 2,00.
Obrót: 5 x bonusem po kursie 2.00.

Conrad #5498493 15/08/2012 19:22
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Panowie coś koło października w jeden dzień wyczyściłem tam konto i pod wpływem impulsu poprosiłem o zamknięcie konta. Później chciałem to odkręcić i napisałem do supportu aby odblokowali a gość mi odpisał, że konto nie jest zamknięte. Tymczasem jak chce się zalogować to wyskakuje taki komunikat:

Odmowa dostępu

Próbujesz uzyskać dostęp do naszej strony wbrew polityce naszego serwisu dotyczącej restrykcji adresów IP bądź też indywidualnej prośbie.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami pisząc na adres [email protected].

Z pozdrowieniami,
Expekt.com

Do kogo mam podpić i jak żeby odblokowali? Może się tu udziela jakiś pracownik z Expektu i doradzi, albo ktoś z Modów ma namiary na kompetentną osobę?


Conrad #5522451 02/09/2012 13:03
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
dziala Wam ich strona?

Conrad #5522453 02/09/2012 13:17
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Działa.

Conrad #5527852 06/09/2012 14:11
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
czesc
zleciłem dzisiaj wypłatę bezpośrednio na konto. ile czasu zajmie im to? kiedy mogę spodziewać sie kasy na swoim koncie?
dawno tam nie grałem.

imarcel #5527934 06/09/2012 16:19
Dołączył: Feb 2004
Posty: 853
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 853
Originally Posted by imarcel
czesc
zleciłem dzisiaj wypłatę bezpośrednio na konto. ile czasu zajmie im to? kiedy mogę spodziewać sie kasy na swoim koncie?
dawno tam nie grałem.

Najprawdopodobniej do jutra nie zdążą, więc w poniedziałek w pierwszej sesji powinieneś mieć na koncie.

Conrad #5558845 24/09/2012 22:41
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
W
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
W Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Wczoraj niestety utopiłem 5 stówek na Fogninim w Expekcie. Taki jednorazowy bet. A dziś dostałem 2 stówki bonusu za nic.

Taki miły gest, za który uważam należy się trochę reklamy. Jestem mile zaskoczony smile

Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,239
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,239
Originally Posted by W8inG4DeatH
Wczoraj niestety utopiłem 5 stówek na Fogninim w Expekcie. Taki jednorazowy bet. A dziś dostałem 2 stówki bonusu za nic.

Taki miły gest, za który uważam należy się trochę reklamy. Jestem mile zaskoczony smile
Może po prostu miałeś bonus 50% do 200zł. Przysyłali (chyba we wtorek) na e-maila na rozpoczęcie LM. Ja miałem bonus 50% do 100zł i dziś był wypłacany na konto. Więc raczej to nie był dobry gest z ich strony wink

Conrad #5558866 24/09/2012 23:14
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
W
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
W Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
A to może.
Ale raczej uważam na bonusy i nic nie zauważyłem.
Chyba, że się akurat wstrzeliłem wink

Conrad #5559732 25/09/2012 16:04
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
a ja gdzies czytalem ze Expekt i jeszcze 1 firma ma duze problemy, ze niby 300 pracownikow pozegnalo sie z robota tongue wiec uwazac, chyba ze to plotki

Dindek #5562744 27/09/2012 17:28
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569
Originally Posted by Dindek
a ja gdzies czytalem ze Expekt i jeszcze 1 firma ma duze problemy, ze niby 300 pracownikow pozegnalo sie z robota tongue wiec uwazac, chyba ze to plotki
w niedziele wyplacilem kase na konto i do dzis niemam,jak tam u was

Conrad #5562748 27/09/2012 17:31
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Ja ostatnio wypłaciłem na Skrilla i w kilka godzin kaska na koncie (było to bodajże we wtorek).

Platini #5620274 07/11/2012 15:05
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
nie wiem czy to u nich norma ale upierają się aby wypłatę dokonać na konto bankowe, choć depozyt był przez MB mad
argumenty, że nie chcę mieć kłopotów w związku z prawem antyhazardowym w ogóle do nich nie trafiają, ma być na konto bankowe "ze względów bezpieczeństwa", no coorvah czyjego bezpieczeństwa się pytam? boli

pomijam już fakt, że nie mam obowiązku mieć konto bankowe

puke expekt

awax76 #5630228 15/11/2012 02:42
Dołączył: Aug 2012
Posty: 68
journeyman
journeyman
Dołączył: Aug 2012
Posty: 68
Originally Posted by awax76
nie wiem czy to u nich norma ale upierają się aby wypłatę dokonać na konto bankowe, choć depozyt był przez MB mad
argumenty, że nie chcę mieć kłopotów w związku z prawem antyhazardowym w ogóle do nich nie trafiają, ma być na konto bankowe "ze względów bezpieczeństwa", no coorvah czyjego bezpieczeństwa się pytam? boli

pomijam już fakt, że nie mam obowiązku mieć konto bankowe

puke expekt

mysle, ze sporo prawdy w tym co wyzej zostalo napisane o expekt. Maja problemy; widac to na kilku przykladach: limity zdecydowanie nizsze anizeli mieli wczesniej, weryfikacje typu "ja gangaster" czyli fotka przy twarzy, bzdurne wyplaty na konta bankowe w celu bezpeiczenstwa.

czas zrobic generalne papa

Dindek #5630423 15/11/2012 04:04
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Originally Posted by Dindek
a ja gdzies czytalem ze Expekt i jeszcze 1 firma ma duze problemy, ze niby 300 pracownikow pozegnalo sie z robota tongue wiec uwazac, chyba ze to plotki


gdzieś, coś, chyba, siejesz tylko ferment facet

Dindek #5630523 15/11/2012 04:35
Dołączył: Jan 2009
Posty: 140
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 140
Originally Posted by Dindek
a ja gdzies czytalem ze Expekt i jeszcze 1 firma ma duze problemy, ze niby 300 pracownikow pozegnalo sie z robota tongue wiec uwazac, chyba ze to plotki

dobre info musialo byc, zwazywszy ze expekt nawet nie ma 300 pracownikow wink

Conrad #5642576 24/11/2012 22:26
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
Expekt płaci w weekendy na moneybookers?

Strona 13 z 15 1 2 11 12 13 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, ElNinho[mmdea], 11kera11, burbon, rafal08, aker, betowiec, kamel, Sensei), 2,668 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,911
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1