|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727 |
Mi wypłacali zazwyczaj 12-24 h z tym, że bliżej 12 h. Idź do banku i poproś aby Ci wydrukowali wyciąg z konta z ostatniego miesiąca - potem zeskanuj to dla expekta i tyle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
a mnie dzis milo zaskoczyli, nie bylo wyplaty w dzien to juz myslalem ,ze dzis nic z tego nie bedzie a tu prosze kaska dotarla pod wieczor BRAWO
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
Mnie też kilka razy wypłata zlecona poprzedniego dnia bardzo późnym wieczorem docierała na MB następnego dnia tak pomiędzy 19.00 a 21.30 z tego co pamiętam.
Prawdopodobnie wypłacają w 2 turach do południa i wieczorem czy ta późnym popołudniem. Są nawet firmy,które w temacie wypłat informują od razu,że wypłaty są realizowane 2 razy dzienne.Nie pamiętam tylko które.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
Warunki promocji „Bonus powitalny 200 zł” w Expekt.
Jako nowy gracz Expekt, możesz odebrać wspaniały 100% bonus powitalny aż do 200 zł!
Wykonaj poniższe polecenia, by otrzymać go już dziś:
Załóż konto w Expekt, zaloguj się i zarejestruj się do promocji powitalnej. Po zakończeniu rejestracji, dokonaj pierwszego depozytu. Otrzymasz wówczas 100% bonus aż do 200 zł. Depozyt musi zostać wniesiony za pomocą przelewu bankowego, przelewu24 lub karty debetowej/kredytowej. Bonus zostanie dopisany do Twojego konta zaraz po tym, gdy dokonasz jednorazowego obrotu depozytem w zakładach o minimalnym kursie 2,00. Obrót: 5 x bonusem po kursie 2.00.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Panowie coś koło października w jeden dzień wyczyściłem tam konto i pod wpływem impulsu poprosiłem o zamknięcie konta. Później chciałem to odkręcić i napisałem do supportu aby odblokowali a gość mi odpisał, że konto nie jest zamknięte. Tymczasem jak chce się zalogować to wyskakuje taki komunikat: Odmowa dostępu Próbujesz uzyskać dostęp do naszej strony wbrew polityce naszego serwisu dotyczącej restrykcji adresów IP bądź też indywidualnej prośbie. W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami pisząc na adres [email protected]. Z pozdrowieniami, Expekt.com Do kogo mam podpić i jak żeby odblokowali? Może się tu udziela jakiś pracownik z Expektu i doradzi, albo ktoś z Modów ma namiary na kompetentną osobę?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
|
|
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071 |
czesc zleciłem dzisiaj wypłatę bezpośrednio na konto. ile czasu zajmie im to? kiedy mogę spodziewać sie kasy na swoim koncie? dawno tam nie grałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 853
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 853 |
czesc zleciłem dzisiaj wypłatę bezpośrednio na konto. ile czasu zajmie im to? kiedy mogę spodziewać sie kasy na swoim koncie? dawno tam nie grałem. Najprawdopodobniej do jutra nie zdążą, więc w poniedziałek w pierwszej sesji powinieneś mieć na koncie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
Wczoraj niestety utopiłem 5 stówek na Fogninim w Expekcie. Taki jednorazowy bet. A dziś dostałem 2 stówki bonusu za nic. Taki miły gest, za który uważam należy się trochę reklamy. Jestem mile zaskoczony 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,239
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,239 |
Wczoraj niestety utopiłem 5 stówek na Fogninim w Expekcie. Taki jednorazowy bet. A dziś dostałem 2 stówki bonusu za nic. Taki miły gest, za który uważam należy się trochę reklamy. Jestem mile zaskoczony  Może po prostu miałeś bonus 50% do 200zł. Przysyłali (chyba we wtorek) na e-maila na rozpoczęcie LM. Ja miałem bonus 50% do 100zł i dziś był wypłacany na konto. Więc raczej to nie był dobry gest z ich strony 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
A to może. Ale raczej uważam na bonusy i nic nie zauważyłem. Chyba, że się akurat wstrzeliłem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
a ja gdzies czytalem ze Expekt i jeszcze 1 firma ma duze problemy, ze niby 300 pracownikow pozegnalo sie z robota  wiec uwazac, chyba ze to plotki
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569 |
a ja gdzies czytalem ze Expekt i jeszcze 1 firma ma duze problemy, ze niby 300 pracownikow pozegnalo sie z robota  wiec uwazac, chyba ze to plotki w niedziele wyplacilem kase na konto i do dzis niemam,jak tam u was
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Ja ostatnio wypłaciłem na Skrilla i w kilka godzin kaska na koncie (było to bodajże we wtorek).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850 |
nie wiem czy to u nich norma ale upierają się aby wypłatę dokonać na konto bankowe, choć depozyt był przez MB argumenty, że nie chcę mieć kłopotów w związku z prawem antyhazardowym w ogóle do nich nie trafiają, ma być na konto bankowe "ze względów bezpieczeństwa", no coorvah czyjego bezpieczeństwa się pytam?  pomijam już fakt, że nie mam obowiązku mieć konto bankowe  expekt
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2012
Posty: 68
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2012
Posty: 68 |
nie wiem czy to u nich norma ale upierają się aby wypłatę dokonać na konto bankowe, choć depozyt był przez MB argumenty, że nie chcę mieć kłopotów w związku z prawem antyhazardowym w ogóle do nich nie trafiają, ma być na konto bankowe "ze względów bezpieczeństwa", no coorvah czyjego bezpieczeństwa się pytam?  pomijam już fakt, że nie mam obowiązku mieć konto bankowe  expekt mysle, ze sporo prawdy w tym co wyzej zostalo napisane o expekt. Maja problemy; widac to na kilku przykladach: limity zdecydowanie nizsze anizeli mieli wczesniej, weryfikacje typu "ja gangaster" czyli fotka przy twarzy, bzdurne wyplaty na konta bankowe w celu bezpeiczenstwa. czas zrobic generalne 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326 |
a ja gdzies czytalem ze Expekt i jeszcze 1 firma ma duze problemy, ze niby 300 pracownikow pozegnalo sie z robota  wiec uwazac, chyba ze to plotki gdzieś, coś, chyba, siejesz tylko ferment facet
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 140
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2009
Posty: 140 |
a ja gdzies czytalem ze Expekt i jeszcze 1 firma ma duze problemy, ze niby 300 pracownikow pozegnalo sie z robota  wiec uwazac, chyba ze to plotki dobre info musialo byc, zwazywszy ze expekt nawet nie ma 300 pracownikow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723 |
Expekt płaci w weekendy na moneybookers?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|