|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
Jaką prowizję pobiera P24 za transakcję? To się liczy w procentach od kwoty? Czy maja jakąś stałą tabelkę opłat?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832 |
P24 chyba nie biorą nic. To zależy od firmy do której chcesz wpłacić...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
P24 bierze procent od wpłaty od firmy, z którą mają podpisaną umowę. Wysokość % zależy od obrotów generowanych przez firmę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832 |
Czyli tak jak pisałem, prowizja zalezy od firmy do której wpłacamy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Większość firm bierze na siebie koszt takiej wpłaty, tak więc jako użytkownik w większości przypadków w ogóle nie mamy styczność z jakimikolwiek prowizjami. Wpłacamy 100zł i 100zł pojawia się nam na koncie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
Tobet za 200 chapie 10,13 zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484 |
wpłacałem prze przelewy pewna spora dla mnie sume pieniedzy, nie doszlo, uylem u buka predplaty, tam w okienku z p24 mam ze transakcja jeast udana, ale u buka wciaz nie ma pieniedzy, co mam w takim przypadku dalej robic?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384 |
wpłacałem prze przelewy pewna spora dla mnie sume pieniedzy, nie doszlo, uylem u buka predplaty, tam w okienku z p24 mam ze transakcja jeast udana, ale u buka wciaz nie ma pieniedzy, co mam w takim przypadku dalej robic? napisz do ich pomocy technicznej, opisz sytuacje i wklej im te ich numerki, pracuja do 16.00 masz jeszcze chwile, kilka razy tak mialem, zawsze konczylo sie dobrze
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484 |
dobra jest ok, po interwencji supportu tragicnie dzilajacego ostatnio bukmachera
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
czy ktos ma problemy z wplata na moneybookers przez P24? kilak godzin temu bylow wszystko ok a teraz juz dwie transakcje nieudane, kasa z konta bankowego zniknela, a na MB jej nie widac
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926 |
Ja przed chwilą wypłacałem z MB na betfair, kasa z MB zniknęła a na betfair jej brak. A więc już widać, że posypał się system transakcyjny z MB :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
mam to samo, a nawet ID transakcji nie idzie spisać przez to... ;/ kasa w powietrzu.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
hakerzy w akcji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926 |
Znając teraz z podobnych akcji MB potrwa to ładnych kilka dni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593 |
Mial ktos kiedys sytuacje w ktorej wpisal niby zly nr transakcji i wplata zostala cofnieta? Ja wczoraj niby wpisalem zly nr to odpisali, ze odesla mi kase na moje konto w ciagu 3 dni srednio, max do 30dni  Jezeli ktos mial taka sytuacje, to prosze o odp ile czasu zwracali kase na konto, pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
Miałem taką sama sytuację.Nie musisz sie martwić,bo kasę będziesz miał na koncie jutro(jest dzeń roboczy).Pobiorą tylko 2 złote prowizji. Ściągnij leciutką przeglądarkę Bank Browser i rób przez nia przelew. W opcjach Przelewy 24 jest open Bank Browser czy coś takiego. Bank Browser wypełni automatycznie cały przelew wraz z numerem transakcji.Nie ma więc mozliwości pomyłki. Odkąd tak robię zawsze jest o.k. z moimi transakcjami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593 |
Dziekuje za odp  Tak jak pisales - kase mialem wczoraj na koncie i pobrali 2zl. Co do Bank Browsera to uzywam go tylko na nowym kompie, na tym starym jakos jeszcze nie zdarzylem go zainstalowac  Tak czy owak juz teraz go zainstaluje na starym sprzecie  Pozdrawiam i jeszcze raz dzieki, za odp.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|