|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 749
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2010
Posty: 749 |
monantes przegrywa z krolem mączki  Q w Madrycie nie Q w Madrycie bo dostał WC
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399 |
no w koncu Petrova kretynko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
haha farah serio jest uposledzony  buuuuuuuuuum Marinko upośledzony?  haha jak wygrywał to był zajebisty  żal.pl widze że zawsze na tym forum tak jest że zawodnik który przegrywa zawsze jest upośledzony albo sprzedał nie wiem czy ktos powiedzial o nim ze jest zajebisty, koles nie umie grac ewidentnie, zadnej wymiany nie wygral powyzej 3 uderzen
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
monantes przegrywa z krolem mączki  Q w Madrycie gardzi groszem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 2,371
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2011
Posty: 2,371 |
Wie ktos kto brał medicala? Petra czy Kaia?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
haha farah serio jest uposledzony  buuuuuuuuuum Marinko upośledzony?  haha jak wygrywał to był zajebisty  żal.pl widze że zawsze na tym forum tak jest że zawodnik który przegrywa zawsze jest upośledzony albo sprzedał nie wiem czy ktos powiedzial o nim ze jest zajebisty, koles nie umie grac ewidentnie, zadnej wymiany nie wygral powyzej 3 uderzen tobie tez zawsze wszystko z kobieta wychodzi? poprostu nie ma dzis dnia
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
monantes przegrywa z krolem mączki  Q w Madrycie ostał niby WC
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820 |
farah też ma przeciwnika który całe życie spędził na mączce tak jak i montanes hah
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128 |
Andujar.
Jednak mieli nosa z Volandrim.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
Wie ktos kto brał medicala? Petra czy Kaia? kursy na poczatku wskazywaly ze Kaia, wynik ze Petra uroki Bf-a
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 749
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2010
Posty: 749 |
haha farah serio jest uposledzony  buuuuuuuuuum Marinko upośledzony?  haha jak wygrywał to był zajebisty  żal.pl widze że zawsze na tym forum tak jest że zawodnik który przegrywa zawsze jest upośledzony albo sprzedał nie wiem czy ktos powiedzial o nim ze jest zajebisty, koles nie umie grac ewidentnie, zadnej wymiany nie wygral powyzej 3 uderzen jak wygrywał z Davydenko i Andujarem oraz walczył z Nadalem... podjarani nim byli wszyscy a teraz nagle upośledzony
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 2,371
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2011
Posty: 2,371 |
To chyba juz po Cetkovskiej ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
monantes przegrywa z krolem mączki  Q w Madrycie a to on tu nie broni zwyciestwa sprzed roku?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
haha farah serio jest uposledzony  buuuuuuuuuum Marinko upośledzony?  haha jak wygrywał to był zajebisty  żal.pl widze że zawsze na tym forum tak jest że zawodnik który przegrywa zawsze jest upośledzony albo sprzedał nie wiem czy ktos powiedzial o nim ze jest zajebisty, koles nie umie grac ewidentnie, zadnej wymiany nie wygral powyzej 3 uderzen jak wygrywał z Davydenko i Andujarem oraz walczył z Nadalem... podjarani nim byli wszyscy a teraz nagle upośledzony ja nigdy nie bylem, widzialem go ze 3 razy tak w ogole dopiero teraz spojrzalem ze pokonal denke, nie wiem co tam musial denko grac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
monantes przegrywa z krolem mączki  Q w Madrycie ostał niby WC Jeszcze nie przegrał
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820 |
dziś wszystkie pieniądze na Bachingera/Mosera!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
monantes przegrywa z krolem mączki  Q w Madrycie a to on tu nie broni zwyciestwa sprzed roku? no nie bo nie wygrał rok temu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 749
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2010
Posty: 749 |
mam wrażenie że wszyscy na tym forum nie akceptują żadnego gorszego dnia tenisisty, uważają ze jak na niego stawiają to musi wygrać i koniec jak jest inaczej to upośledzony albo sprzedał...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
To nie wrażenie  Tak jest na QC 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
mam wrażenie że wszyscy na tym forum nie akceptują żadnego gorszego dnia tenisisty, uważają ze jak na niego stawiają to musi wygrać i koniec jak jest inaczej to upośledzony albo sprzedał... skoro jest nizszy kurs tzn ze musi wygrac! po co ta dyskusja!!!!! 
|
|
|
Link skopiowany do schowka