|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
po co montanes ma jechac do barcelony skoro tam gra czolowka i pewnie szybko odpadnie i nic nie zyska po wpisowe panie Corrado "Juniorze" Soprano 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
Ile ten koleś miał w ogóle bp?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
rozumiem że ktoś ma gorszy dzień ale nie rozumiem braku podjęcia walki a to jest różnica! nie musi podejmować walki ma taki turniej co tydzień  wiesz jak wygląda życie challengerowego tenisisty ? Chyba nie... imprezki, koledzy, panienki a dopiero pozniej tenis... pieniądze też kiepskie a wiec i motywacji brak czyli jak slabe pieniadze to slaba motywacja zeby byc lepszym i zarabiac wiecej? to jakim cudem ktos w ogole idzie w gore skoro zawsze na dole sa slabe pieniadze cos ci sie pomerdalo zauważ że motywacje mają głównie młodzi tenisiści im nie w głowie sprzedawanie meczy i jakiekolwiek odpuszczanie, starzy mają w dupie są na równi pochyłej to czy ktos ma motywacje czy nie zalezy od osoby a nie od wieku sam piszesz "glownie" wiec od razu wiesz ze to nie jest zadna regula nie rozumiem twojej logiki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Taki ostatni to on na clayu nie jest. Raonica w monte skutnął a tam więcej płaca za takie atrakcje. ,ale skoro ma Wc to jeszcze w Munchen zostanie az trafi na niemca 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
kangur koncz 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
rozumiem że ktoś ma gorszy dzień ale nie rozumiem braku podjęcia walki a to jest różnica! nie musi podejmować walki ma taki turniej co tydzień  wiesz jak wygląda życie challengerowego tenisisty ? Chyba nie... imprezki, koledzy, panienki a dopiero pozniej tenis... pieniądze też kiepskie a wiec i motywacji brak czyli jak slabe pieniadze to slaba motywacja zeby byc lepszym i zarabiac wiecej? to jakim cudem ktos w ogole idzie w gore skoro zawsze na dole sa slabe pieniadze cos ci sie pomerdalo zauważ że motywacje mają głównie młodzi tenisiści im nie w głowie sprzedawanie meczy i jakiekolwiek odpuszczanie, starzy mają w dupie są na równi pochyłejpierdolisz pan i to niesamowicie, wielu tenistow swoje najlepsze wyniki osiaga gdy sa "starzy".
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399 |
w koncu Petrova !! wygraj tego seta i rób co chcesz dalej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 749
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2010
Posty: 749 |
Napewno nie odezwały się ambicje sportowe u starych tylko kasa się skończyła
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
ja pierdole kangur 2 meczowe i sie obsral 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
Napewno nie odezwały się ambicje sportowe u starych tylko kasa się skończyła znasz wszystkich z nich i pytales? to ze ty tak do tego podchodzisz nie znaczy ze tak robia wszyscy
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
no i kurna macie swojego faraha bo marinko sie polamal pierwszy raz w meczu, jak serwowal po win  łam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
ja pierdole kangur 2 meczowe i sie obsral  sprzedał ? hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
jak katosevic to przegra to  2 meczowe przy swoim serwisie i dal sie polamac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
po co montanes ma jechac do barcelony skoro tam gra czolowka i pewnie szybko odpadnie i nic nie zyska po wpisowe panie Corrado "Juniorze" Soprano  a ile taki monti moze dostac tego wpisowego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
ja pierdole kangur 2 meczowe i sie obsral  sprzedał ? hehe Bankowo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 749
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2010
Posty: 749 |
Napewno nie odezwały się ambicje sportowe u starych tylko kasa się skończyła znasz wszystkich z nich i pytales? to ze ty tak do tego podchodzisz nie znaczy ze tak robia wszyscy haha chyba sam w to nie wierzysz  widać ze kontakt z tenisistami masz tylko i wyłącznie przed monitorem na streamie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399 |
Petrova  Cetkovska po seta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
Napewno nie odezwały się ambicje sportowe u starych tylko kasa się skończyła najpierw piszesz ze na forum jak zawodnik przegrywa to sprzedal, teraz piszesz ze starzy sprzedaja... nie ogarniam
|
|
|
Link skopiowany do schowka