Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
znajac moja passe ostatnio mozecie spokojnie ksiegowa faraha
marinko za 2 meczowe
Dołączył: Dec 2011
Posty: 2,371
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2011
Posty: 2,371
Petrova
Cetkovska po seta
Nie tylko po seta ale i po mecz!
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
jak katosevic to przegra to
2 meczowe przy swoim serwisie i dal sie polamac
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Napewno nie odezwały się ambicje sportowe u starych tylko kasa się skończyła
znasz wszystkich z nich i pytales?
to ze ty tak do tego podchodzisz nie znaczy ze tak robia wszyscy
haha chyba sam w to nie wierzysz
widać ze kontakt z tenisistami masz tylko i wyłącznie przed monitorem na streamie
nie obraz sie ale dziwne masz teorie a do tego nie dopuszczasz mysli ze ktos moze miec inne podejscie do sportu niz ty
jestes za bardzo zamkniety na swiat przez co sam sie ograniczasz
nie wiem na jakiej podstawie myslisz ze pisze cos w co nie wierze - zakladam ze sam tak robisz od czasu do czasu skoro innych o to posadzasz - nie tedy droga
idac twoim tokiem rozumowania to po co taka sharapova wychodzilaby na kort skoro kasy jej nie brak? przeciez moglaby tylko imprezki koledzy itd
polecam nie ograniczac sie jedynie do swojego punktu widzenia i nie zamykac sie w swoim dosc ciasnym pudelku bo sam sobie krzywde tym robisz
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820
farah z 40:0 sie połamie jaki szmaciarz hhahha
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
marinko bp z 0-40* łam!!
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486
znajac moja passe ostatnio mozecie spokojnie ksiegowa faraha
marinko za 2 meczowe
pare stron wczesniej pisałec że kontrujesz Faraha..
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
po co montanes ma jechac do barcelony skoro tam gra czolowka i pewnie szybko odpadnie i nic nie zyska
po wpisowe panie Corrado "Juniorze" Soprano
a ile taki monti moze dostac tego wpisowego?
o ile WC dostaje kase to okolo 10k Euro powinno byc, rok temu 9,175 euro za 1 runde rozdawali
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
znajac moja passe ostatnio mozecie spokojnie ksiegowa faraha
marinko za 2 meczowe
pare stron wczesniej pisałec że kontrujesz Faraha..
tak a co?
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820
Andujar
od samego rano tylko wkurw
Dołączył: Nov 2009
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 2,871
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
po co montanes ma jechac do barcelony skoro tam gra czolowka i pewnie szybko odpadnie i nic nie zyska
po wpisowe panie Corrado "Juniorze" Soprano
a ile taki monti moze dostac tego wpisowego?
o ile WC dostaje kase to okolo 10k Euro powinno byc, rok temu 9,175 euro za 1 runde rozdawali
kokosow nie ma
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
Cetka od połowy 1 seta z jakas kontuzja chyba gra albo Kanepi sie sterydów nażarła
szkoda
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
dobra ide stad
matosevic w 3 pewnie poplynie
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
koko roko marinko nie jestes spoko
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
zaluje tylko ze sledzilem ten mecz jakby przegral to trudno ale widzlem te 2 meczowe to mam wkurwa ze szok
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
marinko duzo lepszy w meczu dopoki gral cierpliwie
pod koniec 2 seta zachcialo mu sie szybkiego konczenia i przez to przegrywa w tb
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605
FARAHHHHHHHHHHHHH!!!!!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
2 meczowe przy swoim serwisie
taka kasa ide na spacer moze wygra ale nie bede juz tego ogladal
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Vinci ty stara nie powiem co
Link skopiowany do schowka