Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#53365 15/02/2004 19:24
Dołączył: Feb 2003
Posty: 234
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 234
Która Twoim zdaniem z firm jest lepsza (uczciwość, kursy, oferta), Expekt czy Unibet?

Bonus: Unibet
#53366 16/02/2004 05:30
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Zdecydowanie (!) z wlasnego doswiadczenie polecam UNIBET ! Gralem w expekt z pol roku, teraz tylko potentaci jak unibet, gamebookers, centrebet...

#53367 16/02/2004 15:48
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Quote
Oryginalnie wysłał nesta:
[qb]Zdecydowanie (!) z wlasnego doswiadczenie polecam UNIBET ! Gralem w expekt z pol roku, teraz tylko potentaci jak unibet, gamebookers, centrebet...[/qb]
Ja tam jestem zdania ze zadne z nich, wyłaczając centrebet. A gamebookers bym potentatem nie nazywał, no chyba ze wezmiemy liczbe osób grających. Ale wejdź sobie na temat o gamebookers to zobaczysz ze to shit a nie bukk

#53368 16/02/2004 16:45
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189
S
member
member
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189
a ja powiem, tak: gram tam gdzie jest wyższy kurs <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#53369 16/02/2004 20:21
Dołączył: Feb 2004
Posty: 181
F
member
member
F Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 181
Gram w Expekcie i w B&W i teraz dla mnie lepszy jest B&W w ekspekcie czasem kantuja

#53370 16/02/2004 20:25
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Mimo wszytkie obie firmy są żałosne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Jedna lepsza od drugiej :rolleyes:

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: UNIBET, EXPEKT

ps Mniejsze zło UNIBET

#53371 16/02/2004 23:39
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Ja wybralem Expekta. Pomimo ze wszyscy go objeżdżają, ja jeszcze wlasnych negatywnych doswiadczen nie mam związanych z nimi.

Unibet mnie wkurza, bo malo opcji under/over, handicapów i innych takich pierdól.

pozdr

#53372 21/02/2004 17:47
Dołączył: Sep 2003
Posty: 7
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 7
Zdarzenia: pilka nozna

Pytanie 1: gdzie szybciej pojawiaja sie kursy?
Pytanie 2: gdzie jest wiecej lig?
Pytanie 3: gdzie jest wiecej mozliwosci obstawiania [czestsze live itp.]?
Pytanie 4: jakies zauwazalne roznice w wysokosci kursow miedzy bookami z tematu?

Wplaty i wyplaty.
Konto w inteligo, karta visa electron inteligo.

Pytanie 1: jakie prowizje przy wplatach karta?
Pytanie 2: minimalne kwoty wplaty i wyplaty?
Pytanie 3: czas realizacji?

Pytania skierowane glownie do osob majacych konta u obu bookow, z gory dziekuje za serdeczne rady w stylu "poczytaj [regulaminy/archiwum] leniu"

Dobrym pomyslem byloby chyba dodanie jeszcze kilku pytan i stworzenie porownania glownych bookmacherow. Moznaby wtedy blyskawicznie odsylac do niego, pojawiajacych sie zapewne cyklicznie, podobnych mi osobnikow
A moze juz istnieje cos w tym stylu?

Dzieki i pozdrawiam

#53373 22/02/2004 19:34
Dołączył: Feb 2003
Posty: 234
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 234
Wyniki sondy:
Expekt - 60 % - 31 głosów
Unibet - 40 % - 21 głosów

Serdeczne dzięki dla wszystkich za udział!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty), 2,503 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,179
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1