|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Koko koko Euro spoko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,680
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,680 |
@2,5 na Śląsk w sportingbet hmmm
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
"Decyzją trenera Michała Probierza czterech piłkarzy Wisły Kraków zostało odsuniętych od treningów z pierwszą drużyną" - poinformował klub.
Zawieszeni za brak profesjonalizmu w wykonywaniu swojego zawodu, a w szczególności za brak zaangażowania w meczu z Górnikiem Zabrze zostali Michael Lamey, Kew Jaliens, Dragan Paljić i David Biton.
Ci piłkarze nie będą brani pod uwagę przy ustalaniu składu na ostatni mecz ligowy ze Śląskiem Wrocław, tak więc dla nich sezon już się skończył.
Poza Bitonem cała trójka w czwartek w przegranym 0:2 meczu w Zabrzu grała po pełne 90 minut. Zawieszając Lameya, Jaliensa i Paljicia, trener Probierz całkowicie zdemontował blok defensywny Wisły, bo wszyscy wychodzili ostatnio w pierwszym składzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
co za ch**** zdjęli Śląska ze Sportingbetu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Wystawili jako pierwsi to sie posrali, firma badziewna wiec co sie dziwic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
Buki głupie nie sa  już zaraz pewnie kurs na Slask będzie 1,5  do Tego Melikson kontuzjowany i Iliev tez dziwnie nie wyszedł wczoraj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
witam ,widze ze nikt wczoraj nie trafil kompletu
spotkan extraklasy ,swoja droga trafiajac calosc to kurs klekajcie narody ,nie wiem moze ktos to obliczyl jakie ako.
Obserwowalem wczoraj z wysokosci trybun mecz Slaska,musze napisac
ze po tym zespole widac jak slaba jest nasza liga ,gdzie to wlasnie w ich nogach jest tytul mistrzowski .Bardzo dobry mecz Kazimierczaka wyroznial sie nie tylko ze strzelil gole ale ustawienie na boisku ,gra w destrukcji ja jestem pod wrazeniem Celeban dobry mecz ,Mila{ oprocz asyst swoja droga zabojcze sa jego dosrodkowania} to zawodnik ospaly,ciezko poruszajacy sie po boisku ,wiecej zawodnikow nie wymienie bo nikt nie zrobil juz nic zeby o nim napisac . Zobaczymy co zrobi Slask w Krakowie ps.wysmienita atmosfera na stadionie ,ciekawa oprawa doping na poziomie bez dziecinady w stylu jebac .....itp
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
2,25 w Fortunie na Ślunskkkkkkkkkkkkkkkk, co byście dołożyli jako dubel ?? Liberec ?? PSV ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
2,25 w Fortunie na Ślunskkkkkkkkkkkkkkkk, co byście dołożyli jako dubel ?? Liberec ?? PSV ? nie trzeba czasem 2óch dołożyć?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
2,25 w Fortunie na Ślunskkkkkkkkkkkkkkkk, co byście dołożyli jako dubel ?? Liberec ?? PSV ? nie trzeba czasem 2óch dołożyć? Jadę zagrać bo w becie nie ma jeszcze.Na stronie nie pisze że trzeba dokładać.Zaraz napisze czy mi przyjeli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
2,25 w Fortunie na Ślunskkkkkkkkkkkkkkkk, co byście dołożyli jako dubel ?? Liberec ?? PSV ? nie trzeba czasem 2óch dołożyć? na czacie fortuny mi powiedzieli że można singla puścić
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
No to trzeba pograć z kilka stówek.Nie wyobrażam sobie w meczu przyjaźni jakiś jaj.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
Skoro taka pefka to allin  a pozniej placz i zgrzytanie zebow
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Mozna singla, ja dorzucilem PSV
Bez jaj, Wisla krzywdy nie zrobi Slaskowi i to wiadomo od dluzszego czasu
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Fortuna przyjęła Śląsk po kursie 2,2 jako pojedynczy zakład.
Surebet spory wyjdzie pewnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Fortuna przyjęła Śląsk po kursie 2,2 jako pojedynczy zakład.
Surebet spory wyjdzie pewnie. a swoją drogą JAKUB WILK ALLLLLLLLLLE ALLLLLLLLLLLLE 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
nie glupi ten co bral Slask w SB po 2.5 z rana Na w miare swiezych kontach niezle przyjmowali, potem na betfair mozna odsprzedac po ladnym greenie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
w milenium na slask 1.85 i mysle w innych bukach tez tyle bedzie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|