|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
wylaczyli myslenie chcial byc bohaterem, show must go one
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
wylaczyli myslenie chcial byc bohaterem, show must go one naoglądał sie spotkań z udziałem Kobiego i Kevina 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
ale i tak ładnie trafił te dwie trójki. Jak rzucał mowie nihooja a tu jeb jeb 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
A to nie Conley prowadził tą piłkę ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
oby sie Mavs jeszcze podniesli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
oby sie Mavs jeszcze podniesli  Barta, zgoda ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
oby sie Mavs jeszcze podniesli  Barta, zgoda ?   za dlugo trzeba czekac na Spurs, wstane na gotowe, CS 4:0 w grze Spurs  Mavericks 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631 |
Fajnie, że Clippersi wygrali. Sądzę, że lepiej dla Spurs, żeby to Clippers awansowali, bo z Misiami może być duży problem(choć w zasadniczym ich ogrywali bez problemu, no ale w playoff by było trudniej).
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631 |
Ładnie Mavs grają. Coś mi mówi, że jak dzisiaj wygrają, to tu jeszcze może być ciekawie. Może nie awansują, ale chociaż postraszą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
jakieś fatalne wieści o Perku napływają, to może być spory cios dla Oklahomy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631 |
To co się dzieje w tych czwartych kwartach tegorocznych playoff to... Jak ktoś gra "na powrót" danej drużyny, to jest bogaty  . Moi faworyci do wygrania całych rozgrywek, kolejność nieprzypadkowa: 1. Oklahoma 2. Miami 3. San Antonio 4. Lakersi Czarny koń: Phila Reszta chyba się nie liczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631 |
Sądzę, że finał będzie Oklahoma-Miami i Oklahoma wygra. Podawajcie wasze typy(wiem, że młody gniewny typuje Miami).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
koniec, 0-4. Oklahoma 3 razy szybsza. Mavs slow motion, bez defensywy. Przestały trójki wpadać i się skończyło. Ale to pokolenie Mavs, swoje zrobiło. Czekamy na Derona 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
według mnie to Majami nie ma godnych przeciwników
finał SAS- Miami
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631 |
Nie sądzę, by w ewentualnym finale Miami wygrało więcej niż jeden raz w Oklahomie, a Oklahoma pewnie wszystkich spotkań w Miami nie przegra. Nie wspominam nawet co to będzie, jak któraś gwiazdeczka z Miami złapie kontuzję...
Ja kibicuję całym sercem San Antonio i Bykom, ale serce to jedno, a rozum drugie. Gdyby finał odbył się teraz i Spurs by się w nim znaleźli, to kto wie, ale coś czuję, że stracą formę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
jak się tak patrzy na skład SAS to on na prawdę nie powala. Największą gwiazdą jest Popovich, w dodatku szeroka rotacja, co kocha Pop. SAS to niewiadoma, gdyby kurs tak jak w przypadku rok temu Mavs był @20 to by można pomyśleć, ale @5.6 to słabo jak na zespół, który praktycznie jest ciągle ten sam i w tym zestawieniu na PO, co tu dużo mówić, dawał ciała po całości.
Oklahoma, nie przekonuje mnie jako zespół.
Lakers, trochę przypominają mi Mavs. Wolni i brakuje ławki, ale przynajmniej mają big-mana.
Byki bez Rose i Noaha, to wg mnie odpadają już w pierwszej rundzie. Szóstki powinny jutro wyjść na 3-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631 |
San Antonio to głównie zgranie i tutaj wypadnięcie któregoś ważnego gracza nie będzie miało takiego znaczenia jak np. w przypadku Miami. No i ta forma, 12 zwycięstw z rzędu. Nie oszukujmy się- teraz Spurs są najlepszą drużyną i gdyby dziś mieli grać z Miami, to dla mnie by byli faworytem, ale jakoś nie wierzę, że utrzymają taką formę do końca...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631 |
A Lakersi jak to Lakersi, zawsze groźni gdy Bryant w formie. Dobrze, że Oklahoma na nich trafia w następnej rundzie, więc któraś z tych ekip odpadnie, ku radości Spurs  .
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406 |
SAS miał dzixiaj gładko przemielić Jazz.... I dostałem kilka inf by uważać i abyb to wypiep.... upoarłem się postawiłem SAS-7,5 ... zobaczymy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406 |
Tutaj jhestem w domu(brata)a, brat kim jest, jest z Kim Kardas... tkis ży cie ... jak w korycie uczmy sie żyć by za późno nie było  Kim będę brinił do końca ..... i .....l,.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|