Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 20 1 2 6 7 8 9 10 19 20
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Originally Posted by Stasiu
mogł wbijac sie pod kosz
wylaczyli myslenie chcial byc bohaterem, show must go one

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Originally Posted by dupajas
Originally Posted by Stasiu
mogł wbijac sie pod kosz
wylaczyli myslenie chcial byc bohaterem, show must go one
naoglądał sie spotkań z udziałem Kobiego i Kevina smile

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
ale i tak ładnie trafił te dwie trójki. Jak rzucał mowie nihooja a tu jeb jeb tongue

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
A to nie Conley prowadził tą piłkę ?

Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
oby sie Mavs jeszcze podniesli hmm

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by BartasPT
oby sie Mavs jeszcze podniesli hmm

Barta, zgoda ? smile

Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by BartasPT
oby sie Mavs jeszcze podniesli hmm

Barta, zgoda ? smile


dobrze

za dlugo trzeba czekac na Spurs, wstane na gotowe, CS 4:0 w grze

Spurs boks Mavericks boks

Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
S
S Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
Fajnie, że Clippersi wygrali. Sądzę, że lepiej dla Spurs, żeby to Clippers awansowali, bo z Misiami może być duży problem(choć w zasadniczym ich ogrywali bez problemu, no ale w playoff by było trudniej).

Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
S
S Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
Ładnie Mavs grają. Coś mi mówi, że jak dzisiaj wygrają, to tu jeszcze może być ciekawie. Może nie awansują, ale chociaż postraszą.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
jakieś fatalne wieści o Perku napływają, to może być spory cios dla Oklahomy.

Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
S
S Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
To co się dzieje w tych czwartych kwartach tegorocznych playoff to... Jak ktoś gra "na powrót" danej drużyny, to jest bogaty wink.

Moi faworyci do wygrania całych rozgrywek, kolejność nieprzypadkowa:
1. Oklahoma
2. Miami
3. San Antonio
4. Lakersi
Czarny koń: Phila
Reszta chyba się nie liczy.

Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
S
S Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
Sądzę, że finał będzie Oklahoma-Miami i Oklahoma wygra. Podawajcie wasze typy(wiem, że młody gniewny typuje Miami).

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
koniec, 0-4. Oklahoma 3 razy szybsza. Mavs slow motion, bez defensywy. Przestały trójki wpadać i się skończyło.

Ale to pokolenie Mavs, swoje zrobiło. Czekamy na Derona smile

Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
według mnie to Majami nie ma godnych przeciwników

finał SAS- Miami

Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
S
S Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
Nie sądzę, by w ewentualnym finale Miami wygrało więcej niż jeden raz w Oklahomie, a Oklahoma pewnie wszystkich spotkań w Miami nie przegra. Nie wspominam nawet co to będzie, jak któraś gwiazdeczka z Miami złapie kontuzję...

Ja kibicuję całym sercem San Antonio i Bykom, ale serce to jedno, a rozum drugie. Gdyby finał odbył się teraz i Spurs by się w nim znaleźli, to kto wie, ale coś czuję, że stracą formę.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
jak się tak patrzy na skład SAS to on na prawdę nie powala. Największą gwiazdą jest Popovich, w dodatku szeroka rotacja, co kocha Pop. SAS to niewiadoma, gdyby kurs tak jak w przypadku rok temu Mavs był @20 to by można pomyśleć, ale @5.6 to słabo jak na zespół, który praktycznie jest ciągle ten sam i w tym zestawieniu na PO, co tu dużo mówić, dawał ciała po całości.

Oklahoma, nie przekonuje mnie jako zespół.

Lakers, trochę przypominają mi Mavs. Wolni i brakuje ławki, ale przynajmniej mają big-mana.

Byki bez Rose i Noaha, to wg mnie odpadają już w pierwszej rundzie. Szóstki powinny jutro wyjść na 3-1

Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
S
S Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
San Antonio to głównie zgranie i tutaj wypadnięcie któregoś ważnego gracza nie będzie miało takiego znaczenia jak np. w przypadku Miami. No i ta forma, 12 zwycięstw z rzędu. Nie oszukujmy się- teraz Spurs są najlepszą drużyną i gdyby dziś mieli grać z Miami, to dla mnie by byli faworytem, ale jakoś nie wierzę, że utrzymają taką formę do końca...

Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
S
S Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
A Lakersi jak to Lakersi, zawsze groźni gdy Bryant w formie. Dobrze, że Oklahoma na nich trafia w następnej rundzie, więc któraś z tych ekip odpadnie, ku radości Spurs wink.

Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
SAS miał dzixiaj gładko przemielić Jazz....
I dostałem kilka inf by uważać i abyb to wypiep....
upoarłem się postawiłem SAS-7,5 ...
zobaczymy...

Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
Tutaj jhestem w domu(brata)a, brat kim jest,
jest z Kim Kardas...

tkis ży cie ... jak w korycie
uczmy sie żyć by za późno nie było smile
Kim będę brinił do końca .....
i .....l,.


Strona 8 z 20 1 2 6 7 8 9 10 19 20

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (forty, ANZELMO, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, JelineK), 1,707 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,333
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1