Indiana - Sacra..."> Indiana - Sacra...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#534514 17/03/2006 09:23
Dołączył: Dec 2005
Posty: 339
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 339
[color:"red"] NBA 17.03.2006 PIĄTEK [/color]

[color:"green"][b]01:00
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Indiana - Sacramento[/color]
01:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Orlando - Boston
[color:"green"]01:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Atlanta - Utah [/color]
01:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Toronto - Milwaukee
[color:"green"]01:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Washington - Dallas[/color]
01:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Cleveland - Portland
[color:"green"]01:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> New Jersey - LA Lakers [/color]
01:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> New York - Detroit
[color:"green"]02:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Memphis - Denver [/color]
02:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> San Antonio - Phoenix
[color:"green"]04:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> LA Clippers - Philadelphia[/color]

================================================
[color:"blue"]
Gospodarze na pierwszym miejscu
Pomocne linki w przyklejonym temacie. [/color]

Zapraszam do dyskusji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />[/b]

Bonus: Unibet
#534515 17/03/2006 10:29
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Los Angeles Clippers - Philapelphia 1.3

Trzeci mecz prawdopodobnie bez Iversona i pewnie trzecia porazka. Clippersi naprawde mocni i maja o co walczyc. Jesli wszyscy sa zdrowi to ten zespol jest w stanie grac basket na bardzo wysokim poziomie, tak w ogole to mam nadzieje, ze zamieszaja ostro w play off.


bilans:

Clippers 37-26 (w domu 22-10)
76ers 31-32 (wyjazdy 12-18)

kontuzje:

Clippers (Zebraca)
76ers (Iverson, Ollie)

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> San Antonio Spurs - Phoenix Suns 1.45

Szlagier na zachodzie. Spurs walcza o pierwsze miejsce z Dallas, ktore jedzie do Washingtonu na ciezki mecz, ponadto maja kontuzje takze Spursi licza na pewno na pierwsze miejsce. To istotne spotkanie, w sumie Slonca na pewno zajma 3 miejsce ponadto maja drobne oslabienia, szczegolnie pod koszem.


bilans:

Spurs 50-14 (w domu 28-4)
Suns 45-19 (wyjazdy 19-10)

kontuzje:

Spurs (Van Exel)
Suns (Tskitishvili, Thompson, Stoudemire, Thomas, Grant)

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> New Jersey Nets - Los Angeles Lakers 1.63

Mam nadzieje ze Lakersi wdupia. Nie ma Mihma, nie ma Georga zawsze to jakies oslabienia. Wazny mecz dla obu druzyn. Jednak nie sadze aby druzyna z LA zajela dobre miejsce przed playff, walczyc beda na pewno ale trzeba jeszcze wygrywac. Dla Nets bardzo wazna jest walka z Cavs o trzecie miejsce na wschodzie. Oby nie zawiedli.

bilans:

Nets 35-28 (w domu 20-9)
Lakers 34-32 (wyjazdy 16-19)

kontuzje:

Nets (McInnis)
Lakers (George, Medvedenko, Profit, Mihm)

+ CAVS za 1.15 nie wyobrazam sie porazki z Portland a nie ma sensu o tym meczu zbyt wiele pisac.

#534516 17/03/2006 12:20
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205
Quote
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />CAVS za 1.15 nie wyobrazam sie porazki z Portland a nie ma sensu o tym meczu zbyt wiele pisac.

tez sobie nie wyobrazalem dzisiaj porazki miami a po 1 polowie malo zawalo nie dostalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#534517 17/03/2006 17:57
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Indiana gra w okrojonym składzie a więc kurs na Sacramento kusi tym bardziej że są na gazie , innym dobrym typem bedzie zagranie Memphis ... na razie rozwazam cos pomiędzy tymi ewentualnie oba typy wrzuce na jeden kupon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#534518 17/03/2006 20:05
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
_
Pooh-Bah
Pooh-Bah
_ Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
tak przy okazji wczorajszeg meczu Miami....jak przegrywali prawie 20 pkt..kurs na livie na betferze wynosił 4.2: ))

To tak przy okazji....podawanie Typow ponizej 1.3 wogole mozna sobie darowac ....bo po co takie małe kursy wogole grac......
Mnie za to kusi Boston nad ktorym powaznie sie zastanawiam......
Pozdrawiam wsyzstkich

#534519 17/03/2006 21:02
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199
ON jak grasz za 2 zl to jasne ze kurs 1.3 to maly ale wez 2-3 mecze po 1.2-1.3 zagraj porzadna stawke i juz masz powazny zysk takze niewazny jest kurs a stawka.

#534520 17/03/2006 21:16
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
_
Pooh-Bah
Pooh-Bah
_ Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
Juanka il Ty sie zajmujesz bukmacherka.....???
Mowisz tak jak bys sie tym zajmował od wczoraj....stawka nie ma tu nic do znaczenia czy grasz za 2 zł czy za 1000 zł . Poprostu sie trzeba trzymac pewnych zasad czyli nie grania małych kursow ktore Ty własnie lansujesz. Moja zasada jest nie granie kursow ponizej 1.3.......Po pierwsze dlatego ze fakty i historia wyników pokazuja ze najwieksze wpadki i przekrety sa własnie przy takich kursach( np 1.1 1.2 1.25 )a po drugie masz mały zysk w porownaniu do stawki jaka ryzykujesz.
Jezeli przychodzi grac Ci u buka naziemnego to 1.15 ledwo pokryje podatek...a poza tym jak duzo trzeba zaryztkowac zeby np podwoic stawiana stawke grajac na kursy np 1.2 czy 1.25 .......lepiej grac jedno zdarzenie i grubi a nie jakies tasiemce....
Pozdrawiam

#534521 17/03/2006 21:32
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199
Ja lansuje? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

nawet nie wiedzialam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> dzieki za info <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#534522 17/03/2006 21:58
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
1.3 to jakby nie bylo zawsze 30% wiekszy kurs ogolny

Jeden pewniak jaki rzuca sie w oczy na dzisiejsza noc (oczywiscie bez kursow 1.3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> to ORLANDO pewna jedyna po dobrym kursie.

#534523 17/03/2006 23:32
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Quote
Jeden pewniak jaki rzuca sie w oczy na dzisiejsza noc (oczywiscie bez kursow 1.3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> to ORLANDO pewna jedyna po dobrym kursie.

i tu sie z Toba nie zgodze. Królowie juz dawno tak dobrze nie grali.uwazaj zebys sie nie przewiozl na tym Orlando. Nie twierdze ze nie wygraja ale na pewno nie jest to pewniak. A tak w ogoel to pewniaki nie istnieja....a juz na pewno nie w NBA...

#534524 17/03/2006 23:38
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Quote
Quote
Jeden pewniak jaki rzuca sie w oczy na dzisiejsza noc (oczywiscie bez kursow 1.3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> to ORLANDO pewna jedyna po dobrym kursie.

i tu sie z Toba nie zgodze. Królowie juz dawno tak dobrze nie grali.uwazaj zebys sie nie przewiozl na tym Orlando. Nie twierdze ze nie wygraja ale na pewno nie jest to pewniak. A tak w ogoel to pewniaki nie istnieja....a juz na pewno nie w NBA...
a od kiedy gracze bostonu to "krolowie " <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
krolowie to gracze z sacramento
a celtowie z bostonu niestoja dzis na straconej pozycji wg. mnie maja nawet duze szanse na zwyciestwo

#534525 17/03/2006 23:48
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
aj pomylilem z meczem Indianki.Co nie zmienia faktu ze Boston oczywiscie nie stoi na straconej pozycji a gra ostatnio bardzo dobrze. Orlando to druzyna ktora gra typowo w kratke....jak dla mnie dzis Boston win ale tak naprawde w tym meczu wszytsko moze sie zdarzyc.


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (forty, aker, betowiec, Lukasz111, haczyk, Sensei, burbon, rafal08, JelineK, kamel, ANZELMO), 1,782 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,325
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1