|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Zaby U17 wapno .. ogólne sędziowie dno w tym meczu ... gwiżdżą 2 spalone niemców których nie było ..... Teraz wapno z dupska dla francji Zaby nie trafiają 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
mowiac szczerze figo, nie mam pojecia  zazwyczaj gram albo o2 albo o2.5  podejrzewam, ze trzeba podzielic laczny kurs przez te 1.85 i pol wygranej do piachu a drugie pol stanowi ogolna wygrana 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
vaslui jeszcze jedna do uja pana 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,723
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,723 |
Panowie,niech ktoś podpowie: Gram zakład akumulowany,dwa zdarzenia,każdy po kursie 2,0. Pierwszy tradycyjna jednyka, drugi powyżej 2 2.5 w meczu wpadają dwie bramki a przy wyniku widnieje wpis 1/2 zwrot 1/2 przegrana. Normalnie jakby liczba bramek wynosiła 3 i więcej wygrana jest jasna: 2 razy 2 razy stawka
a jak to obliczyć w powyższym przypadku? czyli polowa z tego zakładu jest porazka a polowa rozliczona jako 1.0 proste czyli jak gram za dwie dychy to wygrywam 40?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Pany, Jak obliczyć ewentualną wygraną w zakładzie akumulowanym zakładając że wszystkie zdarzenia wchodzą jak poniżej: 1 Hertha Berlin Hertha Berlin v Fortuna Dusseldorf (Wynik końcowy) 10/05/2012 Brak 1.85 Odbędzie się 2 Powyżej 2.0,2.5 Astra Ploiesti v CS Concordia Chiajna (Azjatycka suma goli) 10/05/2012 Brak 1.85 ½ Zwrot ½ Przegrana 3 USA -1.5 USA v Białoruś (Handicap) 10/05/2012 Brak 1.60 Wygrana 4 Powyżej 159.5 NY Phantoms Braunschweig v Ratiopharm Ulm (Sumy w meczu) 10/05/2012 Brak 1.90 Odbędzie się 5 AEK Ateny AEK Ateny v Atromitos Athinon (Wynik końcowy) 10/05/2012 Brak 2.00 Wygrana
Nie rozumiem "1/2 zwrot 1/2 przegrana"??? Pomoże ktoś? Normalnie jakby w meczu Astry weszły 3 bramki to za 20zł wygrana 400zł.Pytam bo chciałbym odpowiednio skontrować Hertę. 112,85 masz do wygrania w tym momencie działanie proste jak kilometr drutu w kieszeni: 1.6 x 1.9 X 2.0 x 1.85 x 1. (bo pół stawki masz zwrot) a całość mnożysz razy połowę stawki, a więc 10 zł (bo połowę stawki przegrałeś)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,723
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,723 |
mowiac szczerze figo, nie mam pojecia  zazwyczaj gram albo o2 albo o2.5  podejrzewam, ze trzeba podzielic laczny kurs przez te 1.85 i pol wygranej do piachu a drugie pol stanowi ogolna wygrana  ok no dzięki za próbę pomocy  niech wygra Herta to się dowiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
Admira DNB 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,723
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,723 |
Pany, Jak obliczyć ewentualną wygraną w zakładzie akumulowanym zakładając że wszystkie zdarzenia wchodzą jak poniżej: 1 Hertha Berlin Hertha Berlin v Fortuna Dusseldorf (Wynik końcowy) 10/05/2012 Brak 1.85 Odbędzie się 2 Powyżej 2.0,2.5 Astra Ploiesti v CS Concordia Chiajna (Azjatycka suma goli) 10/05/2012 Brak 1.85 ½ Zwrot ½ Przegrana 3 USA -1.5 USA v Białoruś (Handicap) 10/05/2012 Brak 1.60 Wygrana 4 Powyżej 159.5 NY Phantoms Braunschweig v Ratiopharm Ulm (Sumy w meczu) 10/05/2012 Brak 1.90 Odbędzie się 5 AEK Ateny AEK Ateny v Atromitos Athinon (Wynik końcowy) 10/05/2012 Brak 2.00 Wygrana
Nie rozumiem "1/2 zwrot 1/2 przegrana"??? Pomoże ktoś? Normalnie jakby w meczu Astry weszły 3 bramki to za 20zł wygrana 400zł.Pytam bo chciałbym odpowiednio skontrować Hertę. 112,85 masz do wygrania w tym momencie działanie proste jak kilometr drutu w kieszeni: 1.6 x 1.9 X 2.0 x 1.85 x 1. (bo pół stawki masz zwrot) a całość mnożysz razy połowę stawki, a więc 10 zł (bo połowę stawki przegrałeś) Podziękował 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Niemcy 111111111 Gruzja  DenBosh strzelać /tracić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
2222222222 niemcy ,ale się zabawili
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,981
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,981 |
Vasuli 22222222222222  jeeeeeeee
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
vaslui2222222222222222222222
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733 |
w 10-tke 2:1 buahahhahahahah
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,679
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,679 |
w 10-tke 2:1 buahahhahahahah jak Pogoń... niekótre drużyny powinny tylko w 10 grać:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 559
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2008
Posty: 559 |
oglada ktos herte? Jak sie prezentuja?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
oglada ktos herte? Jak sie prezentuja? Tak jak cały sezon 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
heeeeeeeeeeeeeeeeeerthaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa1111111111111
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
poważnie Francja ma awans bo strzeliła jedna bramke wiecej? a to ile stracili sie nie liczy? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Poczekaj gruziny powinny coś wturlać 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|