|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Ja bym go sprzedał od razu gdybym był właścicielem póki dają dużą kasę. Coś czuje że może się powtórzyć przypadek Barriosa gdy włodarze nie wyczuli momentu na piękny zarobek. A Lewy cóż, czytałem że nie czuje się zmartwiony zmarnowaną setką... Reus miał również 100 po podaniu Levego i też się jakoś nie łamie .... co się łamać Lewy zrobił wszystko jak trzeba brakło trochę szczęścia . Jak by się miał przejmować i łamać po każdym pudle to dawno by już siedział u lekarza na głowe  .Fakt szkoda tego remisu bo BVB zasłużyło na wygraną ,ale z taką grą to i real zdrowo postraszą a może i ograją . Lewy bedzie miał jeszcze okazje do trafienia w LM i myślę ze to uczyni .
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Ja bym go sprzedał od razu gdybym był właścicielem póki dają dużą kasę. Coś czuje że może się powtórzyć przypadek Barriosa gdy włodarze nie wyczuli momentu na piękny zarobek. A Lewy cóż, czytałem że nie czuje się zmartwiony zmarnowaną setką... Reus miał również 100 po podaniu Levego i też się jakoś nie łamie .... co się łamać Lewy zrobił wszystko jak trzeba brakło trochę szczęścia . Jak by się miał przejmować i łamać po każdym pudle to dawno by już siedział u lekarza na głowe  .Fakt szkoda tego remisu bo BVB zasłużyło na wygraną ,ale z taką grą to i real zdrowo postraszą a może i ograją . Lewy bedzie miał jeszcze okazje do trafienia w LM i myślę ze to uczyni . Ograć Real... hmm, założe się o paczkę orzeszków, że nie ma bata.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Tu się zgadzam, nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem bo sporo zawodników marnowało okazje jak leci w tym meczu. Reus właśnie dostał doskonałe podanie od Roberta, a w City to już w ogóle było pudło meczu (nie pamiętam czy to Silva czy Aguero). Najważniejsze, że rozegrał dobry mecz, czego nie mogę jednak powiedzieć o jego występach w kadrze. Ale tam też nie jest tak "obsługiwany" jak w Borussii, co zastanawia czy taki schemat ustawiania drużyny z nim z przodu w ogóle ma sens. Zobaczymy jak będzie w kolejnych meczach, bo wiadomo że jak wbije i jeszcze wygramy z Anglią to będzie oh, ah. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Ograć Real... hmm, założe się o paczkę orzeszków, że nie ma bata. To samo było pisane /mówione o przed meczem z City ... MC miało się przejechać po BVB ,aguero miał strzelić min 2 bamy ,MC wygrać 4-1 ..... o mały włos to MC wjebało by 1-4  .Więc nie dziel skóry ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Kolejne miesiące mijają a Lewandowski wciąż nie ma nowego kontraktu i nie wiadomo jak się potoczy jego przyszłość. Jak obstawiacie? Pozostanie w Dortmundzie czy może Bayern, Premier League, La Liga? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 251
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2013
Posty: 251 |
Jeśli nie będzie miał przynajmniej 6 mionów euro na kontrakcie to nie ma mowy żeby został. Borussia zarobiła w tym sezonie w LM 60 mln euro więc mogą mu dać kontrakt na 5 lat na poziomie 7-8 mln euro za sezon. Stać ich na to, ale do tego nie dojdzie. Lewy idiotą nie jest i nie zostanie w klubie w którym go nie doceniają. Gość zostaje wybrany piłkarzem sezonu, a w tym roku chyba pewny tytuł króla strzelców i ma zarabiać mniej niż ten boiskowy samolub Goetze tylko dlatego, że nie jest Niemcem tylko jest Polakiem? Gdyby nie dali mi tam na sezon minimum 6 mln euro to spierdalałbym stamtąd i to nawet do Bayernu.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Nikt go nie weźmie i wróci z podkulonym ogonem do Podbeskidzia. Jak Jeleń 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171 |
Ja na miejscu Lewego kupił bym sobie sam opla i nie jechał z tyłu na kanapie z Błaszczykowskim i Piszczkiem, mało tego, w meczach reprezentacji nie podawał bym do nich!!! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Jeszcze rok będzie siedział w Dortmundzie. Jedynie Bayern dla hecy może wyłożyć 25 baniek za zawodnika, któremu się kończy kontrakt za rok. Kucharski z pewnością ostro będzie naciskał na transfer, żeby mu nie umknęła prowizja od sprzedaży, ale Lewy raczej nie jest głupi i wie, że jako zawodnik z wolną kartą, będzie mógł wynegocjować dla siebie dużo wyższy kontrakt w nowym klubie. Tego lata City sięgnie po Cavaniego, Chelsea po Falcao. Real wyda mnóstwo kasy na Bale'a, to pewnie pozostaną przy Benzemie i Higuanie, chyba że się uda Aguero wyrwać z City. Barca też będzie szukać napastnika, wezmą jakiegoś szybkiego, małego latynosa do tiki-taki (Suarez ?). Wenger kupi kolejnego drewniaka z ligi francuskiej za max 18 baniek, Ferguson będzie odmładzał obronę i linię pomocy (w ataku nadkomplet). Juve poszuka jakieś tańszej opcji na własnym podwórku. PSG już ma zawodnika o tej samej charakterystyce, tylko o wiele wyższej klasy. Tottenham zapewne zaszaleje za kasę z Bale'a (wezmą Cisse, Benteke albo Michu, czyli ogranych i sprawdzonych w Anglii). Liverpool nie jest opcją nierealną, ale oni sobie spokojnie budują drużynę i rok mogą poczekać (chyba, że oddadzą Suareza). Inne opcje Lewego Kucharskiego nie będą interesowały 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
"A dlaczego nie Barcelona?!"
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
"A dlaczego nie Barcelona?!" Bo tam gra Sanchis  Ja bym go na siłę sprzedał latem, dobrą kasę można zabrać. Trzeba wykorzystać moment żeby nie było jak z Barriosem  Borussia może spojrzec jak to robił Milan z Kaką, Szewczenką czy Tiago Silvą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Dużo będzie zależało od jego dalszych występów w Lidze Mistrzów, jeśli jutro zaliczy udany występ i w półfinałach pokaże, że potrafi strzelać najlepszym, to szansa że zgarnie go jakiś duży klub wzrośnie. Nikt nie chce sprowadzić gościa za duże pieniądze i się sparzyć, tak jak to się często zdarza z zawodnikami przechodzącymi np. do Premier League. Szewczenko z Seria A to klasyczny przykład, ale także Dżeko ciężko się aklimatyzował mimo iż przeszedł jako król strzelców Bundesligi. Tak więc dużo teraz zależy od dalszych występów Lewandowskiego na największej arenie.
Według mnie jeśli odejdzie to raczej nie do Bayernu ale właśnie do Premier League. Jeśli do Chelsea wróci Mourinho to jest szansa, że nawet dwóch naszych reprezentantów się tam znajdzie, choć bardziej stawiałbym na Piszczka. No i Arsenal wchodzi w grę gdyż klub będzie szukał wzmocnień w te lato a Lewandowski byłby jedną z tańszych opcji. Ciekawe też czy wypali ten deal z Szejkiem, który był zainteresowany przejęciem klubu - inaczej Arsenal nie zaliczy mistrzowskiego tytuły przez jeszcze wiele lat...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Up 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
Trudne Sprawy ciąg dalszy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 745
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2013
Posty: 745 |
Odszedł, ale zostanie w Niemczech.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 745
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2013
Posty: 745 |
Former Tottenham striker Steve Archibald: "Just a note of interest for Spurs fans, I offered Robert Lewandowski to Spurs when he was stlll playing in Poland, for less than 5m, pity! To be fair, when they said no I offered him to other clubs who also said no."
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|