Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 17 1 2 3 4 5 16 17
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Zdecydowanie Opcja A .
Zostaje w BVB .... mam pewne miejsce w 11 , zapewnione puchary LM ,świetny zespół z którym jestem zgrany .
Gram o najwyższe cele ... gruba kasa zapewne przyjdzie po euro2012 w postaci nowego kontraktu na upragnione 5 baniek rocznie smile albo jak BVB spęka to i przed euro da papier smile.



Co do inych opcji ... nik nie da za lewego 30-40 mil ... MU na chwilę obecną oficjalnie proponuje 15 mil za roberta i szczerze wątpie aby ktoś dał więcej to raz .
2. Ewentualne przejscie do MU/MC to dla roberta pewna ława owszem zagra w 2-3 meczach może wyjdzie nawet w podstawowym ale ława nie unikniona rywalizacji z pupilkami Fergusona czy Manciniego nie wygra czysto sportowo i tyle .

Jak ma już przechodzić na wyspy do do klubów pokroju L'pool ,Newcastle, Everton ,Chelsea .. gdzie miał by dużo łatwiejsze zadanie dostać się do podstawowej 11.

Hiszpania już całkiem odpada był by to idiotyzm z jego strony iść do tej ligi .

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by raiders_
Jak ma już przechodzić na wyspy do do klubów pokroju L'pool ,Newcastle, Everton ,Chelsea .. gdzie miał by dużo łatwiejsze zadanie dostać się do podstawowej 11.

Najbardziej by pasował do stylu gdy Arsenalu.

Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
Poszedł na emeryture laugh

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Ja bym chyba wypierdolił Kucharskiego bo może mam mylne pojęcie, ale to on mi wyglada na najwiekszego chytruska w tym układzie:)

A tak prywatnie to bym chyba został jeszcze z rok w Borussi i za rok bym ogarniał temat. Chociaż jak ktoś, mi osobiście by zaświecił dwukrotną podwyżką to nie wiem czy bym nie był Brożkiem czy innym Sobiechem laugh

Swoją droga, dałbym sobie rękę urwać, że Lewy sobie nie poradzi w Niemczech, a muszę przyznać, że jestem pełen podziwu dla niego, gra grą i to jest jedno, daje chłopak radę,
ale słuchając czy czytając wywiady z nim, nie mogę sie oprzec wrażeniu, że chłopak jest zajebiście poukładany, do tego jak usłyszałem jak całkiem płynnie posługuje się jezykiem to zaraz przypomniałem sobie Irka Jelenia po dłuzszym pobycie we Francji, jak coś tam dukał to aż wstyd.

Co by nie zrobił trzymam za niego kciuki, bo pokazuje, że naprawdę warto za niego je trzymać, te kciuki laugh

Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
Nie rozumiem o co się wszyscy tak czepiają tego Kucharskiego. Że domaga się wyższego, bardzo wysokiego kontraktu jak na możliwości Borussi dla Lewandowskiego? To co ma powiedzieć? Dobra chłopaki zgadzamy się na 4 bańki bo wiem że jesteście biedniejsi od Bayernu? Lewandowski zostaje wybrany najlepszym piłkarzem w lidze, ale ludziom jest mało. Strzela w finale PN 3 gole przeciwko Bayernowi i ludzie dalej najeżdzają na Kucharskiego, że chce za wysoki kontrakt dla swojego klienta. Taki zawód. Moim zdaniem gość dobrze wykonuje swoją robotę. A co do Lewego to moim zdaniem powinien odejść do Premier League: Manchestery, albo Chelsea. Jeśli tam go nie chcą to niech siedzi w Dortmundzie.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Kucharski na pewno jest lepszy od Piekarskiego, bo dobrze kieruje karierą swoich zawodników.
Natomiast Piekarski najpierw chciał wcisnąć Komorowskiego na Bliski Wschód, później do Chin. Borysiuka woził, jak worek ziemniaków po klubach aż wysłał go do spadkowicza z Bundesligi, a Rybusa wytransferował do Czeczeni, gdzie praktycznie ma malutkie szanse na wyrwanie się z Rosji do zachodnich, topowych lig.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by muminek bez ogonka
Nie rozumiem o co się wszyscy tak czepiają tego Kucharskiego. Że domaga się wyższego, bardzo wysokiego kontraktu jak na możliwości Borussi dla Lewandowskiego? To co ma powiedzieć? Dobra chłopaki zgadzamy się na 4 bańki bo wiem że jesteście biedniejsi od Bayernu? Lewandowski zostaje wybrany najlepszym piłkarzem w lidze, ale ludziom jest mało. Strzela w finale PN 3 gole przeciwko Bayernowi i ludzie dalej najeżdzają na Kucharskiego, że chce za wysoki kontrakt dla swojego klienta. Taki zawód. Moim zdaniem gość dobrze wykonuje swoją robotę. A co do Lewego to moim zdaniem powinien odejść do Premier League: Manchestery, albo Chelsea. Jeśli tam go nie chcą to niech siedzi w Dortmundzie.
Taa Smolarek nastrzelał 25 bramek w BD podobno Barcelona go chciała a Kosowski miał grać w Romie albo Lazio. Wyszło z tego Katar, Polonia i ogony w Southampton.
Transfer Lewandowskiego skończy się jak dziesiątki innych nowy klub, spadek formy, ława i wracaj brachu Legia, Lech i Wisła czeka z otwartymi rękami. Niech gra sobie w Dortumundzie gdzie trener go lubi i daje szanse a rywali lepszych od siebie nie ma bo inaczej to będzie jak z innymi wielkimi talentami skończy się na Cyprze albo u Turka.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by ultra1978
Originally Posted by muminek bez ogonka
Nie rozumiem o co się wszyscy tak czepiają tego Kucharskiego. Że domaga się wyższego, bardzo wysokiego kontraktu jak na możliwości Borussi dla Lewandowskiego? To co ma powiedzieć? Dobra chłopaki zgadzamy się na 4 bańki bo wiem że jesteście biedniejsi od Bayernu? Lewandowski zostaje wybrany najlepszym piłkarzem w lidze, ale ludziom jest mało. Strzela w finale PN 3 gole przeciwko Bayernowi i ludzie dalej najeżdzają na Kucharskiego, że chce za wysoki kontrakt dla swojego klienta. Taki zawód. Moim zdaniem gość dobrze wykonuje swoją robotę. A co do Lewego to moim zdaniem powinien odejść do Premier League: Manchestery, albo Chelsea. Jeśli tam go nie chcą to niech siedzi w Dortmundzie.
Taa Smolarek nastrzelał 25 bramek w BD podobno Barcelona go chciała a Kosowski miał grać w Romie albo Lazio. Wyszło z tego Katar, Polonia i ogony w Southampton.
Transfer Lewandowskiego skończy się jak dziesiątki innych nowy klub, spadek formy, ława i wracaj brachu Legia, Lech i Wisła czeka z otwartymi rękami. Niech gra sobie w Dortumundzie gdzie trener go lubi i daje szanse a rywali lepszych od siebie nie ma bo inaczej to będzie jak z innymi wielkimi talentami skończy się na Cyprze albo u Turka.

Polemizowałbym z tym.

Praktycznie w każdym klubie gdzie przychodził potwierdzał i zwiększał swoją wartość. Zastanówmy się dlaczego akurat jemu się udaje?
1. Jest zajebiście pracowity, każdy trener zawsze się tak o nim wypowiadał.
2. Skupia się w 100% na piłce, niby normalne, ale dla większości młodych piłkarzy co ledwo umieją prosto kopnąć piłkę najważniejsze jest --> żelik na głowie, pedalska torebeczka na pasku i dobra zabawa. Doszło do tego, że problemem jest przedłużające się o tydzień zgrupowanie w Turcji(golkiper Małkowski jeśli się nie mylę) bo jak dziecku wytłumaczyć, że tato będzie 7 dni później. Ma po prostu dobrze poukładane w głowie. To przecież słychać w jego każdym praktycznie wywiadzie.
3. Ciągle się rozwija, a nie cofa w rozwoju jak to często widać po gwiazdach 1 sezonu jak Matusiaki i inne.

Połączenie powyższych daje szanse na to, że nie będzie gwiazdą 1 sezonu. I zgadzam się co napisałem już wcześniej, że jeszcze 1 sezon w BVB.

A porównanie ze Smolarkiem czy Kosowskim to jakieś z dupy wink

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by raiders_
Jak ma już przechodzić na wyspy do do klubów pokroju L'pool ,Newcastle, Everton ,Chelsea .. gdzie miał by dużo łatwiejsze zadanie dostać się do podstawowej 11.

Najbardziej by pasował do stylu gdy Arsenalu.

Tak ale do arsenalu poszedł Podolski więc miejsce już zajęte .. smile

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
On idealnie pasuje do gry Borussi i jest tam gwiazda, ma nazwisko wyrobione, niesamowita publicznosc, trenera zajebistego i nie mala kase
Sam trener Borussi mowil, ze idealnie pasuje do jego koncepcji i w innym zespole juz tak kolorowo moze nie byc i ma racje
Ja na jego miejscu zostalbym w Borussi, ten klub po wielu latach slabszych sezonow ruszyl jak armata do przodu, Bayern regularnie leja, ma szanse zapisac sie w historii klubu jeszcze bardziej
Glupi nie jest i klub go nie pusci takze opcja A najlepsza aktualnie

PS Nie ogarniam kurwa tych pilkarzy, ktorzy walcza o pare mln wiecej no chyba, ze dymaja gwiazdy porno i kawior opierdalaja calymi dniami to jeszcze ich zrozumiem grin

Dla mnie podstawa to czuc sie w klubie dobrze i grac w podstawowym skladzie, spelniac swoje mlodziencze marzenia o graniu w zajebistym klubie, a Dortmund do tego zmierza

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by fechnerinho
Połączenie powyższych daje szanse na to, że nie będzie gwiazdą 1 sezonu. I zgadzam się co napisałem już wcześniej, że jeszcze 1 sezon w BVB.
Jak zobaczę derby Mediolanu na San Siro i Lewandowskiego w pierwszym składzie ACM a Pato na ławce to uwierzę smile I walnę się w piersi jak Kmicic.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Originally Posted by ultra1978
Originally Posted by fechnerinho
Połączenie powyższych daje szanse na to, że nie będzie gwiazdą 1 sezonu. I zgadzam się co napisałem już wcześniej, że jeszcze 1 sezon w BVB.
Jak zobaczę derby Mediolanu na San Siro i Lewandowskiego w pierwszym składzie ACM a Pato na ławce to uwierzę smile I walnę się w piersi jak Kmicic.


Zapomniałeś dodać, że strzela interowi trzy hattricki :-D

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Początek sezonu, dzisiaj na tle dobrego(ale grającego bez jaj)przeciwnika w miarę dobre spotkanie, niestety mając piłkę meczową na nodze - chybił.

Tak na dobrą sprawę nie był nawet blisko transferu.

Jak myślicie, będzie błyszczał w tym sezonie jeszcze?

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Dzisiaj zmarnował okazję meczu, ale oprócz tego to rozegrał bardzo dobre spotkanie i na pewno wśród obserwatorów zrobił solidne wrażenie. Tak to już bywa.

Natomiast graczem meczu był Hart. Oby był daleki od tej formy 16 października...

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Wybieram opcje numer jeden. Nie pojadę do Hiszpanii do byle jakiego klubu. najlepsze dwa są mocno okupowane a ten trzeci, najlepszy - SEVILLA - nie stać ich na moje usługi. A szkoda, bo to zajebisty klub.

Man. City - nie interesują mnie petrodolary arabskich złamasów.Oni myslą, że "pstrykną" i każdy przybiegnie. moze Cezary, ale nie ja. Te j.ebane szmaty "złamały" już kilka karier. Ja nie chcę być następny. Poza tym nienawidzę tych zamachowców. Każdy z nich ma głowie tylko jedno. Boje się po prostu...

MU - Nie... RVP juz tam jest. Jest też Wayne. Ja nie chcę siedzieć na ławce. Nie mam zamiaru byc Berbatovem "II".

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
jak sie nie myle to w przegranym meczu BVB z HSV 2-3, Lewy tez zmarnowal setke bodajze w ostatniej akcji meczu

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Na razie Lewy to się nie nadaje na lepszy klub.
Niech zagra dobry kolejny sezon i przede wszystkim pokaże co potrafi.
Ma idealną możliwość bo w grupie MC i Real.
Wczoraj już częściowo oblał bo takie setki to trzeba strzelać jeśli się chce grać w najlepszych klubach ...

I gdzie on ma iść?
Bayern - samobójstwo niemalże. Bayernowi zależy głównie aby osłabić rywala. Już wielu dobrych napastników przewinęło się przez Monachium i jakoś karier wielkich nie zrobili.
Fakt, kasa byłaby duża ...

MU czy Real - proponuję zejść na ziemię. SAF pomiatał Berbatovem jak chciał a on chyba lepiej się prezentuje od Lewego.
W Realu to już w ogóle niezłe S-F. Niczym wcześniejszy "transfer" Piszczka.

Wg mnie powinien mocno walczyć i zagrać bardzo dobry sezon. Wtedy będzie wiadomo ile jest wart. Póki co miał bardzo dobry sezon w Bundeslidze, dość słabo jak cała Borussia w LM ...
W kadrze ogólnie gra kiepsko.


Nie róbmy z niego wielkiej gwiazdy bo na razie jeszcze taką rewelacją nie jest.
Jest przede wszystkim mało skuteczny. Czasami aż szkoda patrzeć jakie sytuacje marnuje. Chociażby przeciwko MC. Miał piłkę meczową i zepsuł. W lidze dopiero 2 bramki chyba strzelił.
Dość słabo jak na wysuniętego napastnika w bardzo ofensywnym zespole.

Wg mnie w Borussi pod względem sportowym ma super. Dobra liga, grają w pucharach, świetni kibice.
Szkoda, że nie chcą dużo kasy dać.
Ale on jest młody. Jak zacznie patrzeć na kasę to za 3-4 lata wyląduje w małym klubiku za marne grosze bo wcześniej talent zepsuje.
Niech buduje markę w Borussi. Ma idealne warunki do tego ...

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Arsenal jak Conrad pisze.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Ja bym go sprzedał od razu gdybym był właścicielem póki dają dużą kasę. Coś czuje że może się powtórzyć przypadek Barriosa gdy włodarze nie wyczuli momentu na piękny zarobek.
A Lewy cóż, czytałem że nie czuje się zmartwiony zmarnowaną setką...

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Originally Posted by Irek
Ja bym go sprzedał od razu gdybym był właścicielem póki dają dużą kasę. Coś czuje że może się powtórzyć przypadek Barriosa gdy włodarze nie wyczuli momentu na piękny zarobek.
A Lewy cóż, czytałem że nie czuje się zmartwiony zmarnowaną setką...


Lewy ostatnio mocno gwiazdorzy.
W kadrze chce aby go podziwiali.
A on dla kadry zrobił naprawdę niewiele chociaż jest niby najwięcej wartym zawodnikiem ...

Strona 3 z 17 1 2 3 4 5 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, Lukasz111, burbon), 2,787 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,865
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1