Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#535554 18/03/2006 13:57
Dołączył: Mar 2006
Posty: 279
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 279
Widzialem kiedys na jakims forum bukmacherskim (moze nawet tym) ciekawy system. Polega on na graniu 4 meczy, o kursach na gospodarzy 1,7 - 1,9 i na remis 3,0 - 3,5. Musimy byc pewni, ze w tych 4 meczach nie bedzie remisu. Potem rozpisujemy kupony tak:
NR. Stawka Zysk na czysto
1. 1 1 1 1 8j 14j
2. 1 1 1 X 4j 10j
3. 1 1 X 1 4j 10j
4. 1 X 1 1 4j 10j
5. 1 1 X X 3j 40j
6. 1 X X 1 3j 40j
7. 1 X X X 2j 59j
8. 1 X 1 X 3j 40j
9. X X X X 2j 157j
10. X X X 1 2j 59j
11. X X 1 X 2j 59j
12. X 1 X X 2j 59j
13. X 1 1 X 3j 40j
14. X 1 X 1 3j 40j
15. X 1 1 1 4j 10j
16. X X 1 1 3j 40j

Lączny koszt gry:52j

Wygrywamy zawsze jesli nie ma dwojki. Ja dopieor zaczynam grac tym systemem. Jelsi ktos bedzioe zainteresowany nim to swoje typy bede wrzucal na Forum. Pozdrawiam. Kosa
Czy ten system ma sznase sie sprawdzic
single choice
Votes accepted starting: 18/03/2006 13:57
You must vote before you can view the results of this poll.

Bonus: Unibet
#535555 18/03/2006 14:04
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687
Witam
Ja gram takim system to zwykly rozpis 2 drogowy czy jakos tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.Tyle ze daje kursy od 2 i wyzej chociaz roznie bywa 4 mecze 16 kuponow z tym ze czyste 1 albo 2 tj jedna kombinacja gram podwojnie wiec wychodzi za 1zl - 17zl a jesli nie bedzie zadnej wtopky w 4 meczach to zawsze wychodzi + zalezy ile remisow padnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i jakie kursy.Dodaje czasem jakiegos pewniaka ale ostatnio skonczylo sie to bardzo zle:( zalezy jak kto lubi. Pozdro
Ten system nie jest zly kwestia meczy jak zawsze:) pozdro

#535556 18/03/2006 15:00
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
a trudno po prostu obstawić kupon z czterema zdarzeniami 1x,1x,1x,1x za 52j ?

#535557 18/03/2006 15:41
Dołączył: Mar 2006
Posty: 279
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 279
Nie. Bo tak zawsze bedziezz mial zysk okolo 36 jednostek. Grajac tym systemem co go przedstawiloem wyzej jest szansa na zgarniecie nawet 150 kilku jednostek. Ogolnie 12 z 16 kuponow zapewnia wiekszy zysk niz 36 jednostek (czyli granie 4 meczy z podporkami. Pozdrawiam Kosa

#535558 18/03/2006 16:15
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
no tak, tylko że te największe szanse masz na to ze zyskasz tylko 10-14j, a na to ze wygrasz 150j masz mniej okolo 1% szansy.

a stawiając wszystko za 52j mogesz zawsze sie spodziewać takiego samego zysku.

#535559 18/03/2006 16:58
Dołączył: Mar 2006
Posty: 279
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 279
No tak z tym sie zgodze, ze zysk zawsze bedzie ten sam. Ale i tak uwazam, ze dwa remisy na cztery kupony to nie tak duzo i warto sprobowac tak grac. Pozdrawiam Kosa

#535560 18/03/2006 19:42
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
no to jak chcesz trafiać 2 remisy na 4 mecze, to może zagraj 2z4 na same remisy.

bo jak widzisz, w sytuacji gdy masz przewage jedynek nad remisami tylko tracisz.

#535561 19/03/2006 16:53
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813

kosa - system Twój jest ciekawy,pozwol jednak,że zadam kilka pytań,bo mam trochę wątpliwości :
Piszesz cyt:
"Polega on na graniu 4 meczy, o kursach na gospodarzy 1,7 - 1,9 i na remis 3,0 - 3,5. Musimy byc pewni, ze w tych 4 meczach nie bedzie remisu"
I następnie cyt:
"Wygrywamy zawsze jesli nie ma dwojki."

Chodzi więc o to,żeby w typowanych 4 meczach nie weszła żadna dwójka ?
Rozpisujemy to na 16 kuponach,więc koszt takiego wysłania wynosi 32 zł ? Ty napisałeś,że koszt wysłania wynosi 54 j.
I ostatnia ważna sprawa.Jeżeli w tych czterech meczach wejdą np 4 jedynki o średnim kursie 1,85 to niestety,ale jesteśmy na stracie bo :
2,00 zł x 1,85 x 1,85 x 1,85 x 1,85 = 23,43 zł a wysłaliśmy za 32 zł.
Nie odbierz tego,że szukam dziury w całym,ale ja tak samo jak i Ty poszukuję systemu,który pozwoli osiągać zyski.Być może,że coś żle zrozumiałem.Pozdrówka./Jaja/

#535562 19/03/2006 17:23
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
on podal za jakie stawki gramy poszczegolne kombinacje
4 jedynki gramy za 8j i wtedy jestesmy 14j na plusie

#535563 19/03/2006 20:27
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813

[b/Wahi[/b] - dzięki,już załapałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#535564 19/03/2006 20:37
Dołączył: Mar 2006
Posty: 279
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 279
jaja Wahi juz Ci to wytlumaczyl. A w zadaniu "musimy byc pewni, ze nie bedzie zadnego remisu" to si epomylilem mialo byc tam zadnej dwojki. Pozdrawiam. P.S. Ja postaram sie grac tym sytsemem. Ciekawe jakie beda wyniki.

#535565 20/03/2006 12:01
Dołączył: Jan 2003
Posty: 118
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 118
Ja tez gram tym systemem tyle ze skrocilem go do 14 zakladow.
Zauwazcie tez ze mozna sobie tu robic ciekawe modyfikacje. Warto sobie w tym celu zrobic arkusik w Excelu do bawienia sie kursami i stawkami.
Mozna obstawiac mecze dwuzdarzeniowe o ciekawych kursach, mozna zwiekszac ilosc rozpisywanych zdarzen np. do 6 - to w moim przypadku daje ok 60 zakladow a potencjalne wygrane robia juz wowczas naprawde duze wrazenie :-)
Osobiscie polecam granie meczow o kursach 1,50 na jedynke i ok 4 na remis. A jak ktos sie boi ryzyka mozna tez grac Handi +1 wowczas - mozna tak zabawnie powiedziec - obstawia sie az trzy mozliwe zdarzenia, wygrana jedna bramka, przegrana i remis czyli prawie trzydrogowo. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#535566 23/03/2006 09:46
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
a zagraj sobie cos takiego-
11XX
1X1X
X11X
1XX1
rozpis 3z4 co daje 16 zakladow 100% na trafienie jednego ukladu 3 meczy - pieniedzy mniej ale za to bezpieczniej!
kolumny nalezy czytac w pionie

#535567 23/03/2006 10:25
Dołączył: Jan 2003
Posty: 118
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 118
Chyba nie czaisz idei. Grajac tak jak proponujesz mozna byc sporo w plecy przy trafieniu wszystkich 4 meczy. W rozpisie 16 grajac zdarzenia po kursie np. 1.70 i 3.40 i umiejetnie dobierajac stawki w zasadzie nie tracisz ale... co najwazniejsze masz szanse na duza wygrana. Zrob sobie symulacje. Gajac za 17 zl. - bo 16 zakladow masz jedna szanse na wygranie 118 zl (jak beda 4 remisy) i 4 szanse na 51 zl itd.

#535568 23/03/2006 10:32
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
Chyba nie czaisz idei. Grajac tak jak proponujesz mozna byc sporo w plecy przy trafieniu wszystkich 4 meczy. W rozpisie 16 grajac zdarzenia po kursie np. 1.70 i 3.40 i umiejetnie dobierajac stawki w zasadzie nie tracisz ale... co najwazniejsze masz szanse na duza wygrana. Zrob sobie symulacje. Gajac za 17 zl. - bo 16 zakladow masz jedna szanse na wygranie 118 zl (jak beda 4 remisy) i 4 szanse na 51 zl itd.
czaje , czaje - tylko ze Wasza propozycja jest bardzo ryzykowna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#535569 24/03/2006 07:10
Dołączył: Jan 2003
Posty: 118
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 118
Oczywiscie ze jest ryzykowna, jak kazda w bukmacherce. Jednak daje ona szanse na spora kase przy stosunkowo malym ryzyku. Byc moze sie naraze paru osobom ale uwazam ze jest to najlepszy sposob na granie u bukow o ile gra sie nim tzw plaska stawka.
Pozdrawiam.

#535570 24/03/2006 08:19
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
Oczywiscie ze jest ryzykowna, jak kazda w bukmacherce. Jednak daje ona szanse na spora kase przy stosunkowo malym ryzyku. Byc moze sie naraze paru osobom ale uwazam ze jest to najlepszy sposob na granie u bukow o ile gra sie nim tzw plaska stawka.
Pozdrawiam.
ja juz to mam przerobione <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />-zycze sukcesow


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, rafal08, latajaca_holenderka, burbon, alfa, betowiec, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, Sensei, bukma, rymoholik, 11kera11, aker), 2,796 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,696
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1