|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,565 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,565 Likes: 10 |
Ferrer nie odpuści żadnej piłki , Ferrer powinno być izi + Podrażniony Rafa 2:0 i za grubiej można przywalić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281 |
Tsonga Rysiek Marysia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Może Pennetta będzie dziś miała jakiś pomysł na Serenke. +6.5 dawno nikt nie utrzymał. może coś w tym jest z tym handi.. dźwigać drugi tydzień z rzędu tak wielkie cielsko nie jest łatwo  Dokładnie Ben. A celownik Flavia ma ustawiony to będzie strzelać po kątach, na moje oko dziś +6.5 do gry. Jeśli Serenka znów zrobi dziś coś koło 62 62 to będę zaskoczony i chyba wszystko przed nią w tym sezonie. w b365 mam 'tylko' +5,5 więc odpuszczam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,143
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,143 |
lammer walka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Ferrer nie odpuści żadnej piłki , Ferrer powinno być izi + Podrażniony Rafa 2:0 i za grubiej można przywalić  sensei a +5.5 berdzio co myslisz? czy moze rafito go zje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Ferrer nie odpuści żadnej piłki , Ferrer powinno być izi + Podrażniony Rafa 2:0 i za grubiej można przywalić  sensei a +5.5 berdzio co myslisz? czy moze rafito go zje? na moje to może go zjeść nie ruszam z tego nic
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820 |
Może Pennetta będzie dziś miała jakiś pomysł na Serenke. +6.5 dawno nikt nie utrzymał. może coś w tym jest z tym handi.. dźwigać drugi tydzień z rzędu tak wielkie cielsko nie jest łatwo  Dokładnie Ben. A celownik Flavia ma ustawiony to będzie strzelać po kątach, na moje oko dziś +6.5 do gry. Jeśli Serenka znów zrobi dziś coś koło 62 62 to będę zaskoczony i chyba wszystko przed nią w tym sezonie. w b365 mam 'tylko' +5,5 więc odpuszczam Flavia bet day;d
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,143
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,143 |
breakkk lammer 2-6 *4-2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
raczej wjeb day 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Frytki to betdnia, w madrycie lindstedow poskladali w 2setach to i dzisiaj nie widze powodu aby tego nie powtorzyli
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820 |
raczej wjeb day  zobaczymy;] chyba nie ogladasz tennisa;] a ściany pomagaja..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,565 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,565 Likes: 10 |
Ferrer nie odpuści żadnej piłki , Ferrer powinno być izi + Podrażniony Rafa 2:0 i za grubiej można przywalić  sensei a +5.5 berdzio co myslisz? czy moze rafito go zje? Bardzo prawdopodobne że go zje , w końcu stracił 3 miejsce w rankingum , jest wkurzony i zmotywowany , nie ma miejsca na jakieś błędy także Berdych bój się rowerka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820 |
Ferrer nie odpuści żadnej piłki , Ferrer powinno być izi + Podrażniony Rafa 2:0 i za grubiej można przywalić  sensei a +5.5 berdzio co myslisz? czy moze rafito go zje? Bardzo prawdopodobne że go zje , w końcu stracił 3 miejsce w rankingum , jest wkurzony i zmotywowany , nie ma miejsca na jakieś błędy także Berdych bój się rowerka  zje to go berdych serwisem a tarzan bedzie w dupie grzebał to go jedynie ratuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,143
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,143 |
5-2* lammer 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,565 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,565 Likes: 10 |
Ferrer nie odpuści żadnej piłki , Ferrer powinno być izi + Podrażniony Rafa 2:0 i za grubiej można przywalić  sensei a +5.5 berdzio co myslisz? czy moze rafito go zje? Bardzo prawdopodobne że go zje , w końcu stracił 3 miejsce w rankingum , jest wkurzony i zmotywowany , nie ma miejsca na jakieś błędy także Berdych bój się rowerka  zje to go berdych serwisem a tarzan bedzie w dupie grzebał to go jedynie ratuje Nadal to nie zawodnik z ogórkowatym returnem
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820 |
Frytki to betdnia, w madrycie lindstedow poskladali w 2setach to i dzisiaj nie widze powodu aby tego nie powtorzyli rok temu z nimi dostali w Romie Fyrstenberg M. / Matkowski M. 1 - 2 Lindstedt R. / Tecau H. 11.05.2011 11:15
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,613
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,613 |
sami milośnicy -/+ 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576 |
Ok! Poszło 300 na Lammera!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Frytki to betdnia, w madrycie lindstedow poskladali w 2setach to i dzisiaj nie widze powodu aby tego nie powtorzyli debel i bet dnia to się wyklucza  poskładali, czy nie poskładali, ale to był finał, więc Lindstedt/Tecau rónież są w formie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|