|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Jebać cwaniaków z monachium taki ten Bayer świetny a nic nie ugrali w tym roku  jak sie ma taka lysa kurwe w druzynie to co zrobisz ujebal lige ujebal lm chuj ide w pizdu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
Beckenbauer znowu wp...l , tym razem trochę dłużej się łudziłeś niż z MU
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Roman Abramowicz  Należy mu sie jak chłopu pole
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2012
Posty: 9 |
i znowu anglicy namieszali, teraz do cl wystawia 4 najlepsze druzyny i chelsea jako 5 otrzyma dzika karte nie popuszcza  co ty pierdzielisz  3 City, United, Arsenal i Chelsea. Tottenham zagra w LE.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
Drogba moj ulubiony grajek wkoncu puchar 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
Jebać cwaniaków z monachium taki ten Bayer świetny a nic nie ugrali w tym roku  jak sie ma taka lysa kurwe w druzynie to co zrobisz ujebal lige ujebal lm chuj ide w pizdu  Uve , tylko wracaj szybko - twoje typy są potzrebne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Awans HUTNIKA Puchar CHELSEA jest pieknieeeeee  w dodatku wygrany na stadionie Bayernu o kurwa jak to musi boleć jeszcze dobił Ich czarny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
a.k.a. "Lyon"
|
|
a.k.a. "Lyon"
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609 |
Jebać cwaniaków z monachium taki ten Bayer świetny a nic nie ugrali w tym roku  jak sie ma taka lysa kurwe w druzynie to co zrobisz ujebal lige ujebal lm chuj ide w pizdu  Uve , tylko wracaj szybko - twoje typy są potzrebne  
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
kużwa ale piękna symbolika,Drogba na koniec swojej 8-letniej przygody tylko Terry'ego brakuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Jebać cwaniaków z monachium taki ten Bayer świetny a nic nie ugrali w tym roku  jak sie ma taka lysa kurwe w druzynie to co zrobisz ujebal lige ujebal lm chuj ide w pizdu  Uve ale ja pisałem 10 kolejek przed koncem ligi z Bayern jest bez formy i ze nic nic nie ugra to nikt nie wierzył . Robben na wylocie ... zajebał ligę ,zajebał LM 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Petr Cech wyczuł wszystkie strzały w karnych. Jeden obronił, drugi sparował na słupek. Didier Drogba dobry cały mecz, bramka która uratowała remis, sprokurowanie karnego który pogrążył Robbena i strzelenie zwycięskiego gola.
Dwie ikony Chelsea, dwaj bohaterowie. Trzecia ikona zaraz wzniesie puchar.
Najbardziej farciarski zwycięzca LM od lat. Oby za rok to się nie powtórzyło.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
i znowu anglicy namieszali, teraz do cl wystawia 4 najlepsze druzyny i chelsea jako 5 otrzyma dzika karte nie popuszcza  co ty pierdzielisz  3 City, United, Arsenal i Chelsea. Tottenham zagra w LE. Totki tez w LM
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Robbena mi troche szkoda, ale kto decydowal, ze ten duren bedzie strzelal?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
Petr Cech wyczuł wszystkie strzały w karnych. Jeden obronił, drugi sparował na słupek. Didier Drogba dobry cały mecz, bramka która uratowała remis, sprokurowanie karnego który pogrążył Robbena i strzelenie zwycięskiego gola.
Dwie ikony Chelsea, dwaj bohaterowie. Trzecia ikona zaraz wzniesie puchar.
Najbardziej farciarski zwycięzca LM od lat. Oby za rok to się nie powtórzyło. Cola tez trzeba pochwalic, zajebisty wystep
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
i znowu anglicy namieszali, teraz do cl wystawia 4 najlepsze druzyny i chelsea jako 5 otrzyma dzika karte nie popuszcza  co ty pierdzielisz  3 City, United, Arsenal i Chelsea. Tottenham zagra w LE. Izrael reprezentowac bedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
i znowu anglicy namieszali, teraz do cl wystawia 4 najlepsze druzyny i chelsea jako 5 otrzyma dzika karte nie popuszcza  co ty pierdzielisz  3 City, United, Arsenal i Chelsea. Tottenham zagra w LE. Totki tez w LM  bez jaj Tottenham w pucharze uefa
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
wiem ze bez formy ale ten puchar sie bardziej za te mecze w lm nalezal Bayernowi ... ale jak sie ma 20 rogow i chuja z tego a anglicy 1 i bramke to co zrobisz ... lysy musi odejsc sam albo dyscyplinarnie powinien byc wypierdolony 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
4 w Angielskiej chyba eliminacje do LM
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Drogba moj ulubiony grajek wkoncu puchar  moj tez wraz z Ronaldo ale nie ten CR7
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|