|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010 |
Da sie samemu anulowac bonus od wplaty w unibecie?Dali mi go z automatu a po kiego grzyba mi on 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
|
|
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325 |
wplacolem 100gbp do skybet [ affiliatehub.skybet.com], ugralem na cash tables 288 i nie moge tego wyplacic, nie wiecie dlaczxego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
Hehe stary numer unibetu instant 25% bonus żeby się za bardzo nie wzbogacić jak czasem ci coś wpadnie z tych 10e wpłaconych  Wtedy zostanie obrót który zazwyczaj się kończy zgraniem depozytu wraz z wygraną. Pewnie za rok w unibecie będą dawać 5% bonusa jak zeszli już na 1/4.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
jaki stary numer ? nie chcesz bonusa to wyplacasz po graniu z kasyna i bonus znika, proste.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010 |
Babka na LC napisala zeby wyplacic z kasyna z powrotem na konto głowne.Pomoglo. Oczywiscie zabralo przy tym pare zł bo przelicznik z eurasow juz mniej korzystny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
no przeciez pisałem  dlatego te małe bonusy od Unibetu nie są takie złe bo wygrane nie trzeba obracać  jedyny minus to że zabiera $ z depozytu przy przegrywaniu no ale za pieknie by było 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
No ale jak nie obracasz to znika wygrana + bonus.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
a gdzie wygrana zostaje, dla przykładu wpłacasz 10e dostajesz 5e saldo 15e wygrasz 15e saldo 30e wypłacasz 25e i masz na głownym 25e a bonus 5e przepada robiłem tak nie raz jak z nudów wchodziłem na kasyno z buka
jak dostane jakiś bonus to dla pewności sprawdze czy coś sie nie zmieniło napiszę na pewno po sprawdzeniu o ile bedzie na plusie:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
Wpłacasz 10 euro dostajesz 2,5e bonus czyli 25% obrót 35x (nie wiem ile teraz). Wygrywasz 50e kasujesz bonus, transfer i dostajesz 10e na konto. Raz tak zrobiłem przy 170e i dziękuje żadnej nadwyżki ani wygranej się teraz nie da wypłacić więc twoja gra opiera się teraz na obrocie czyli przegraniu 9 razy na 10 depozytu.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 395
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 395 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,502 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,502 Likes: 11 |
Nie mialem nigdy takiej sytuacji .Na LC tam sie wszystko momentalnie zalatwia/wyjasnia
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 120
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2010
Posty: 120 |
Wykorzystałem spiny na koncie dziewcyzny w Betsafe [ record.affiliatelounge.com]. Udało się wygrać 170 zł i odmówiono mi wypłaty: Wynika to z faktu, że naruszony został regulamin promocji w naszym kasynie. Zgodnie z regulaminem spiny mogą zostać wykorzystane wyłącznie raz za pośrednictwem tego samego adresu IP. W związku z faktem, że inny użytkownik również odebrał spiny wygrane anulowano jako uzyskane niezgodnie z regulaminem promocji. Dziwne konto prawdziwe i zweryfikowane dokumentami ;/ Da rade cos wskórać w tym względzie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,502 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,502 Likes: 11 |
Da rade .Powinni Ci zablokowac Twoje konto i przeslac wiadomosc do calej sieci wtedy bys sie nauczyl przestrzegac regulaminu kasyn
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 120
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2010
Posty: 120 |
To tak niechce . Nie wiedziałem że tak nie można, a żadnym chomikiem nie jestem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
Dobrze widzę że w Betsafe [ record.affiliatelounge.com] całość kasy z konta jest w kasynie? i teraz z tych 5 freespinów będzie się robił obrót nie sumą trafioną ale całością. Czyli albo lepiej mieć zero na koncie albo lepiej nie korzystać z FS bo wyrobimy cały obrót albo torba całej gotówki zgromadzonej na koncie będzie dzięki 5FS.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,502 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,502 Likes: 11 |
Zawsze starasz sie szukac dziury w calym tak ja z Unibet [ adserving.unibet.com] .Na razie faktycznie jest tak jak jest czyli cala kasa jest do wszystkiego dopisana.Jesli to problem a nie trzymasz 1000€ na koncie to rejestrujesz sie do najdrozszego turnieju(lub kilku) w pokerze na jaki stac Twoje konto .Wykorzystujesz free spiny ,robisz obrot lub nie , wyrejestrowujesz sie i wszystko wraca tak jak bylo  Dzis na wyplate na MB z Betsafe [ record.affiliatelounge.com] musialem czekac az godzine wiec faktycznie cos sie pogorszylo Z reszta nie wiem jak bedzie w przypadku FS bo jeszcze ich tam po zmienie nie bylo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
Taa łatwo ci mówić ale ja nie mieszkam w Las Vegas i u mnie na drzewach nie rosną dolary ;p tylko w polskiej szarej strefie ekonomicznej gdzie ino jarzębina rośnie na drzewach a gorzka jak skurwysyn bo wino z niej ostatnio robiłem. Jakby potem się okazało że do 100 spinów o wartości 20PLN trzeba jeszcze dołożyć ze 300stówy to dla mnie średnia przyjemność a interes równie dobry jak postawienie wypłaty że orły żmudy mistrzostwo zdobędą. Do koksa hardkorowego napisze na facebooku że jednak lipa jest z tym całym nowym kontem może co poradzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,502 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,502 Likes: 11 |
Hmm wina z jarzebiny chyba nigdy nie pilem i jakos mnie nie przekonuje  nawet w myslach .Za to ogromny + dla mnie ostatnio Soplica orzech laskowy(pigwowy smak tez) mimo,ze wodki nie cierpie .Ogolnie to bardziej podchodzi pod likier ,extra likier . ultra1978 dla nowej laski warto przetestowac  Zawsze to tansze niz solarium i inne takie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
nie widziałem ze ludzie piją jarzębole 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010 |
EUcasino [ ads.mrgreen.com] 10e po wpisaniu kodu GIVEME10
|
|
|
Link skopiowany do schowka