Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 16 1 2 7 8 9 10 11 15 16
Haz$ #5358658 19/05/2012 20:42
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Da sie samemu anulowac bonus od wplaty w unibecie?Dali mi go z automatu a po kiego grzyba mi on blush

Bonus: Unibet
Haz$ #5358747 19/05/2012 21:52
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
wplacolem 100gbp do skybet [affiliatehub.skybet.com], ugralem na cash tables 288 i nie moge tego wyplacic, nie wiecie dlaczxego?

Haz$ #5358751 19/05/2012 21:54
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Hehe stary numer unibetu instant 25% bonus żeby się za bardzo nie wzbogacić jak czasem ci coś wpadnie z tych 10e wpłaconych smile
Wtedy zostanie obrót który zazwyczaj się kończy zgraniem depozytu wraz z wygraną. Pewnie za rok w unibecie będą dawać 5% bonusa jak zeszli już na 1/4.

Haz$ #5358884 19/05/2012 23:13
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
jaki stary numer ? nie chcesz bonusa to wyplacasz po graniu z kasyna i bonus znika, proste.

Haz$ #5358895 19/05/2012 23:18
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Babka na LC napisala zeby wyplacic z kasyna z powrotem na konto głowne.Pomoglo.

Oczywiscie zabralo przy tym pare zł bo przelicznik z eurasow juz mniej korzystny laugh

Haz$ #5359697 20/05/2012 04:57
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
no przeciez pisałem wink dlatego te małe bonusy od Unibetu nie są takie złe bo wygrane nie trzeba obracać smile jedyny minus to że zabiera $ z depozytu przy przegrywaniu no ale za pieknie by było smile

Haz$ #5359726 20/05/2012 05:08
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
No ale jak nie obracasz to znika wygrana + bonus.

Haz$ #5359832 20/05/2012 06:09
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
a gdzie wygrana zostaje, dla przykładu wpłacasz 10e dostajesz 5e saldo 15e wygrasz 15e saldo 30e wypłacasz 25e i masz na głownym 25e a bonus 5e przepada robiłem tak nie raz jak z nudów wchodziłem na kasyno z buka

jak dostane jakiś bonus to dla pewności sprawdze czy coś sie nie zmieniło napiszę na pewno po sprawdzeniu o ile bedzie na plusie:)

Haz$ #5359844 20/05/2012 06:31
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Wpłacasz 10 euro dostajesz 2,5e bonus czyli 25% obrót 35x (nie wiem ile teraz). Wygrywasz 50e kasujesz bonus, transfer i dostajesz 10e na konto. Raz tak zrobiłem przy 170e i dziękuje żadnej nadwyżki ani wygranej się teraz nie da wypłacić więc twoja gra opiera się teraz na obrocie czyli przegraniu 9 razy na 10 depozytu.

Haz$ #5360084 20/05/2012 15:18
Dołączył: May 2005
Posty: 395
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 395
free spiny na Sportingbet [partner.sbaffiliates.com] dla wszystkich

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,502
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,502
Likes: 11
Originally Posted by mini-cab_driver
wplacolem 100gbp do skybet [affiliatehub.skybet.com], ugralem na cash tables 288 i nie moge tego wyplacic, nie wiecie dlaczxego?

Nie mialem nigdy takiej sytuacji .Na LC tam sie wszystko momentalnie zalatwia/wyjasnia

Haz$ #5360815 21/05/2012 03:02
Dołączył: Sep 2010
Posty: 120
R
member
member
R Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 120
Wykorzystałem spiny na koncie dziewcyzny w Betsafe [record.affiliatelounge.com]. Udało się wygrać 170 zł i odmówiono mi wypłaty:
Wynika to z faktu, że naruszony został regulamin promocji w naszym kasynie. Zgodnie z regulaminem spiny mogą zostać wykorzystane wyłącznie raz za pośrednictwem tego samego adresu IP. W związku z faktem, że inny użytkownik również odebrał spiny wygrane anulowano jako uzyskane niezgodnie z regulaminem promocji.

Dziwne konto prawdziwe i zweryfikowane dokumentami ;/
Da rade cos wskórać w tym względzie ?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,502
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,502
Likes: 11
Da rade .Powinni Ci zablokowac Twoje konto i przeslac wiadomosc do calej sieci wtedy bys sie nauczyl przestrzegac regulaminu kasyn

Haz$ #5360861 21/05/2012 03:17
Dołączył: Sep 2010
Posty: 120
R
member
member
R Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 120
To tak niechce . Nie wiedziałem że tak nie można, a żadnym chomikiem nie jestem

Haz$ #5360937 21/05/2012 03:57
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Dobrze widzę że w Betsafe [record.affiliatelounge.com] całość kasy z konta jest w kasynie? i teraz z tych 5 freespinów będzie się robił obrót nie sumą trafioną ale całością. Czyli albo lepiej mieć zero na koncie albo lepiej nie korzystać z FS bo wyrobimy cały obrót albo torba całej gotówki zgromadzonej na koncie będzie dzięki 5FS.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,502
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,502
Likes: 11
Zawsze starasz sie szukac dziury w calym tak ja z Unibet [adserving.unibet.com] .Na razie faktycznie jest tak jak jest czyli cala kasa jest do wszystkiego dopisana.Jesli to problem a nie trzymasz 1000€ na koncie to rejestrujesz sie do najdrozszego turnieju(lub kilku) w pokerze na jaki stac Twoje konto .Wykorzystujesz free spiny ,robisz obrot lub nie , wyrejestrowujesz sie i wszystko wraca tak jak bylo wink

Dzis na wyplate na MB z Betsafe [record.affiliatelounge.com] musialem czekac az godzine wiec faktycznie cos sie pogorszylo grin

Z reszta nie wiem jak bedzie w przypadku FS bo jeszcze ich tam po zmienie nie bylo laugh


Haz$ #5360993 21/05/2012 04:40
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Taa łatwo ci mówić ale ja nie mieszkam w Las Vegas i u mnie na drzewach nie rosną dolary ;p tylko w polskiej szarej strefie ekonomicznej gdzie ino jarzębina rośnie na drzewach a gorzka jak skurwysyn bo wino z niej ostatnio robiłem. Jakby potem się okazało że do 100 spinów o wartości 20PLN trzeba jeszcze dołożyć ze 300stówy to dla mnie średnia przyjemność a interes równie dobry jak postawienie wypłaty że orły żmudy mistrzostwo zdobędą.
Do koksa hardkorowego napisze na facebooku że jednak lipa jest z tym całym nowym kontem może co poradzi.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,502
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,502
Likes: 11
Hmm wina z jarzebiny chyba nigdy nie pilem i jakos mnie nie przekonuje frown nawet w myslach .Za to ogromny + dla mnie ostatnio Soplica orzech laskowy(pigwowy smak tez) mimo,ze wodki nie cierpie .Ogolnie to bardziej podchodzi pod likier ,extra likier . ultra1978 dla nowej laski warto przetestowac smile Zawsze to tansze niz solarium i inne takie piwo

Haz$ #5361034 21/05/2012 05:31
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
nie widziałem ze ludzie piją jarzębole laugh

Haz$ #5361063 21/05/2012 13:29
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
EUcasino [ads.mrgreen.com] 10e po wpisaniu kodu GIVEME10

Strona 9 z 16 1 2 7 8 9 10 11 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, 11kera11, rymoholik, alfa, $-man, burbon, Lukasz111, ANZELMO), 2,429 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,938
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1