|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723 |
Dopisali już ten zwrot komuś? Bo u mnie pusto...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 292
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2009
Posty: 292 |
Na razie jeszcze nie, ale pewnie odbywa się to ręcznie więc trzeba czekac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030 |
Witam, ktoś wypłacał może ostatnio na pko bp? Jak idzie? Bo czytałem coś w temacie, że nawet w ciągu 24 h się wyrabiają, a jak jest z tym bankiem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030 |
Iwdakuno w jakim banku masz konto, że tak szybko dostałeś wypłatę?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719 |
Witam. Wypłacał ktoś w weekend na BZWBK ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030 |
Ja wczoraj zleciłem wypłatę, dostałem meila koło 15, że pieniądze poszły, mineły 24 h.... pieniędzy jeszcze nie ma, mam konto w pko bp, zobaczymy po 17:30
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030 |
17:30 kasa na koncie, ładnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
Konto do grania u buków mam w Citihandlowy,ale tylko do wpłat przez Moneybookers. Wypłacam zawsze na konto w Moneybookers,dlatego ,że jest to najszybsza forma dysponowania kasą po wypłtach wygranych. Po prostu kasa na Moneybookers jest przesyłana przez buka poprzez adres e-mail,dlatego jesst to najszybsza forma wypłaty. 90 % moich wypłat zlecanych późnym wieczorem lub w nocy dociera do południa Iwdakuno w jakim banku masz konto, że tak szybko dostałeś wypłatę?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Panowie, właśnie Unibet oferuje zdarzenia, które mnie interesują. Kiedyś miałem tam konto, dostaje jakieś reklamy na e-mail. Chcąc się logować, przeczytałem "jesteś zablokowany". Kompletnie nie znam przyczyny, bo grałem tam bardzo mało i dawno.
Gdy otworzę nowe konto, nie będę korzystał z bonusów, tylko wpłacę, zagram co chcę - jest ryzyko, że zablokują wypłatę?
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
Panowie, właśnie Unibet oferuje zdarzenia, które mnie interesują. Kiedyś miałem tam konto, dostaje jakieś reklamy na e-mail. Chcąc się logować, przeczytałem "jesteś zablokowany". Kompletnie nie znam przyczyny, bo grałem tam bardzo mało i dawno.
Gdy otworzę nowe konto, nie będę korzystał z bonusów, tylko wpłacę, zagram co chcę - jest ryzyko, że zablokują wypłatę?
Pozdrawiam. jest, zadzwon do nich to Ci powiedza czemu blok 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Zadzwoniłem, miła Pani pomogła, jest ok. Konto mam rejestrowane w.. 2002 roku!  A potem w 2007 jakieś jeszcze jedno, o którym serio nie miałem pojęcia. Ale wszystko wyjaśnione, dzięki. Najprostszy sposób okazał się jak zwykle najlepszy 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2012
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2012
Posty: 1 |
Unibet wchłonął Bet24. "Tak jak już wcześniej komunikowaliśmy, w związku z niedawną fuzją Bet24 z Unibet w czwartek, 24 maja nastąpi przeniesienie Twojego konta do Unibet. Jeśli posiadasz już konto w Unibet zostanie ono po prostu połączone z Twoim kontem Bet24 a całkowity balans dwóch połączonych kont będziesz mógł wykorzystać na grę w Unibet."
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
Unibet wchłonął Bet24. "Tak jak już wcześniej komunikowaliśmy, w związku z niedawną fuzją Bet24 z Unibet w czwartek, 24 maja nastąpi przeniesienie Twojego konta do Unibet. Jeśli posiadasz już konto w Unibet zostanie ono po prostu połączone z Twoim kontem Bet24 a całkowity balans dwóch połączonych kont będziesz mógł wykorzystać na grę w Unibet." bonus 150pln obrot 3xbonus po kursie 1.4 ladnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
szybka wyplata i w weekend brawo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
będzie w tym roku Unibet Quiz..? zdaje się, że rok i dwa lata temu jakoś w czerwcu się pojawiał
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 353
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2007
Posty: 353 |
czy ktoś z was się orientuje jakie są warunki obrotu wygranej w kasynie (free spins)?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
wczaraj zlecilem wyplate a dzis zazyczyli sobie dzis skanow dokumentow no kurwa mac co to ma byc  wczesniejsze wyplaty szly odrazu (bylo ich wiele) a teraz im cos odpierdolilo  wrrrrrr
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
dostalem maila z bonusem 50% do 200zl. obrot 3 razy tylko bonusem po kursie 1.6 przynajmniej, wiec dobre warunki chyba
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 257
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2009
Posty: 257 |
Mam pytanie.Mecz North-Serbian zostal przerwany(wedlug bwin w 80 min,wedlug unibetu w 72 min).Szukalem w regulaminie ,ale nie znalazlem.Ile musi byc minut rozegranego meczu,zeby wynik byl prawomocny?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
Jeżeli mecz został przerwany to zapewne będzie rozliczony u Ciebie po kursie 1.0 bez względu na wynik (o ile grałeś za cały mecz)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|