|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 122
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2007
Posty: 122 |
nie wyplaca ci na 99,9% , znam to z wlasnego doswiadczenia , nawet LGA nic nie zalatwila, jedynie tyle ze odblokowany jestem w tej sieci za wyjatkiem Maxi play [ ads.mrgreen.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
nie wyplaca ci na 99,9% , znam to z wlasnego doswiadczenia , nawet LGA nic nie zalatwila, jedynie tyle ze odblokowany jestem w tej sieci za wyjatkiem Maxi play [ ads.mrgreen.com] Lol to nie rozumiem.To co trzeba zrobić,żeby wypłacić? Są w ogóle wypłacalni?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,433 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,433 Likes: 11 |
Jak masz na 100% jedno konto to sa wyplacalni .Tak jest w tej calej pojebanej sieci .Mam nadzieje ,ze w koncu ona zniknie z rynku .Z reszta wczesniej lub pozniej tak sie musi stac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
HAHAHAHA  ja pier wypłacili hahahahaha ale jaja po 29 minutach od zlecenia w prawdzie nie duża kwota ale wypłacili hahahaah
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,433 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,433 Likes: 11 |
 Widocznie poszlo z automatu ,system nie zablokowal i tyle .Masz fartowny dzien mozna tak to nazwac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
ale mnie nastraszyliście masakrA  gralem na starych kontach i na jednym udało sie zrobić obrót zleciłęm wypłate i szybko sie uwinęli ufffff
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
to było stare konto z passionbet bo mi przyszlo od passionbet na emaila,ze zrobili wyplate.Moze jest tak,ze male kwoty puszczaja a wieksze sprawdzają,zeby sie nie narazić na straty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 122
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2007
Posty: 122 |
heh to masz szczescie , gratki
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
Dzieki wasze zdrowie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211 |
ile idzie wypłata na MB z Betclic [ ads.mrgreen.com]?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
nie ma 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,433 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,433 Likes: 11 |
Expekt [ ads.mrgreen.com] - 10 FS na Thunderfist .Nie dla wszystkich
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
a.k.a. "Lyon"
|
|
a.k.a. "Lyon"
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609 |
bardzo różnie, aczkolwiek jeszcze nigdy więcej niż 24h nie czekałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211 |
bardzo różnie, aczkolwiek jeszcze nigdy więcej niż 24h nie czekałem. niecałe 3 godziny i kasa na koncie  tym bardziej jestem w szoku, że poszło bez robienia do nich kiedykolwiek depozytu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,551
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,551 |
HAHAHAHA  ja pier wypłacili hahahahaha ale jaja po 29 minutach od zlecenia w prawdzie nie duża kwota ale wypłacili hahahaah mialem podobna sytuacje, bodajze leovegascasino - promocja podobno nie dla Polaków, ugrałem tam ~130E, odczekałem ponad miesiac i kasa bez problemu na koncie (wczesniej wyplaty cofali).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Ugraliście coś z spinów? u kilku bukmacherów grałem i nawet raz 3 dziesiątki wpadły 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
Ugraliście coś z spinów? u kilku bukmacherów grałem i nawet raz 3 dziesiątki wpadły  ja na betclicu wygralem 0.7E ze spinow, troche pogralem i poszlo do wyplaty niecale 400zl  1/150 razy gdzies tak cos sie uda wyplacic z tych darmowych spinow co rozdaja a pozniej trzeba obracac wygrane, przynajmniej u mnie gdzies taka jest srednia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Symbol o najmniejszej wygranej  chyba 10 groszy wpadło  huge, nieźle 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2011
Posty: 4 |
I tak nieźle wygrałes . Ja na betsyfie trafiłem wczoraj 2 razy free spiny . Za 1 razem na stawce 2,5 pln wygrałem 5 pln z jakimis groszami a na drugich free spinach na tej samej stawce ok 10 pln. Dziś też siadły mi pare razy na tej grze free spiny i wygrane nie przekraczały €2 . Ta gra to dno !
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|