|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
+6.5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
ok juz mam to samo co w 1 secie Grecja 6.5 II set  Grecy dali zarobic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
Hiszpania dwa , jeszcze jeden 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Hiszpania dwa , jeszcze jeden  ja teraz tez pojde w strone Hiszpanow sobie Hiszpania 3set  (@1.3) wystarczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
czlowiek chcial dac zarobic Polakowi , wiec dzwoni do goscia co zakada antenty czy podejdzie zeby zalozyc mi polsat ( bo sie przeprowadzalem) i mial kurwa dzis byc na 19 ... i oczywiscie kurwa co nie przylazl ... a jutro liga swiatowa rusza i jak tutaj sie nei wkurwic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,613
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,613 |
czlowiek chcial dac zarobic Polakowi , wiec dzwoni do goscia co zakada antenty czy podejdzie zeby zalozyc mi polsat ( bo sie przeprowadzalem) i mial kurwa dzis byc na 19 ... i oczywiscie kurwa co nie przylazl ... a jutro liga swiatowa rusza i jak tutaj sie nei wkurwic  najwidoczniej facet ma w dupie... lige swiatowa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115 |
czlowiek chcial dac zarobic Polakowi , wiec dzwoni do goscia co zakada antenty czy podejdzie zeby zalozyc mi polsat ( bo sie przeprowadzalem) i mial kurwa dzis byc na 19 ... i oczywiscie kurwa co nie przylazl ... a jutro liga swiatowa rusza i jak tutaj sie nei wkurwic  sam sproboj ustawic  nie takie trudne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
daj spokoj to trzeba dziury wiercic przymocowac ja na wysokosci w dodatku dizury do trzech pokoi nei dziekuje zadzwonie sobie po pakistanow oni napewno sie wyrobia do meczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
czlowiek chcial dac zarobic Polakowi , wiec dzwoni do goscia co zakada antenty czy podejdzie zeby zalozyc mi polsat ( bo sie przeprowadzalem) i mial kurwa dzis byc na 19 ... i oczywiscie kurwa co nie przylazl ... a jutro liga swiatowa rusza i jak tutaj sie nei wkurwic  najwidoczniej facet ma w dupie... lige swiatowa  jakbym mu pewki dal to juz by nie mial , ale coz jego strata nie zarobi ani na antenie ani na pewkach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115 |
daj spokoj to trzeba dziury wiercic przymocowac ja na wysokosci w dodatku dizury do trzech pokoi nei dziekuje zadzwonie sobie po pakistanow oni napewno sie wyrobia do meczy  myślalem ze tlyko ustawienie anteny
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
my tu gadu gadu , a tymczasem Hiszpanie cihaczem , skromnie i powoli zmierzaja po 3-0 ... to chyba znak dla mnei ze czas zmiarzac do sklepu bo cos rozsadnego na kolacje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Hiszpania dwa , jeszcze jeden  ja teraz tez pojde w strone Hiszpanow sobie Hiszpania 3set  (@1.3) wystarczy  GSM gitara 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
no i gitara 3-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115 |
taki wyoki kurs na bulgarie jutro nie przesadzaja
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,613
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,613 |
taki wyoki kurs na bulgarie jutro nie przesadzaja zgrzyty wokol osoby trenera, kadra praktycznie najsilniejsza, ktora walczyla 2 tyg. temu o IO. Z racji tego ze sa gospodarzem finalu awans zapewniony wiec sprezac sie nie musza choc maja na uwadze kolejna szanse na IO za 2 tyg. (u siebie)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820 |
zna któs wynik Włoszek z chinkami w towarzyskim? w siate..bo kurwa zagrałem to na unibecie i koncza mi na kółko a taki z dupy kupon
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115 |
taki wyoki kurs na bulgarie jutro nie przesadzaja zgrzyty wokol osoby trenera, kadra praktycznie najsilniejsza, ktora walczyla 2 tyg. temu o IO. Z racji tego ze sa gospodarzem finalu awans zapewniony wiec sprezac sie nie musza choc maja na uwadze kolejna szanse na IO za 2 tyg. (u siebie) czyli znane sa przyczyny spadków na arg
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
jak Talandia wygrała 3-0 z Serbią ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
kusi mnie pograć seta Peru w meczu z Tajlandią
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Misiek, gdzie Ty teraz typujesz?
LE dzisiaj, co tam inwestorzy z mecz.pl pograli? O forum itp. mam rozumieć pytasz? Nigdzie. Własne typki i przemyślenia 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|