|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Z każdą chwilą wygląda gra Polski bardziej **ujowo  tronkowi sie podoba a Smude po euro rozlicza  ale co mam jak ty lamentowac? po drut mi to? Mazur juz cie zreszta podsumowal. Ja sie wypowiem po euro jakie beda tego rezultaty i swoja ocene tez dam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
sedzia koncz mecz bo naszym nie chce sie juz grac
Smuda mogl pobrac 2 x po 30 minut
a dopiero z potega Andora zagrac w pelnym wymiarze
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
polska lub słowacja po gola !!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
under 2.5 jak w maselko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Boenish co qwa zrobił 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Z każdą chwilą wygląda gra Polski bardziej **ujowo  tronkowi sie podoba a Smude po euro rozlicza  ale co mam jak ty lamentowac? po drut mi to? Mazur juz cie zreszta podsumowal. Ja sie wypowiem po euro jakie beda tego rezultaty i swoja ocene tez dam. a kto to jest Mazur? ja jestem instruktorem pilki noznej i wiele lat gralem zawodowo i pisze to co widze jak chcesz przejsc kolo tego syfu obojetnie to twoja sprawa
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
coś czuję ze nie weźmie Grosika , nie chcę krakac alle nie rozumiem czemu dzisiaj go jeszcze nie ma na boisku
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
To sie hitlery nagraly dzis...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
Szwaben po bramkę do przerwy !
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
Z każdą chwilą wygląda gra Polski bardziej **ujowo  tronkowi sie podoba a Smude po euro rozlicza  ale co mam jak ty lamentowac? po drut mi to? Mazur juz cie zreszta podsumowal. Ja sie wypowiem po euro jakie beda tego rezultaty i swoja ocene tez dam. a kto to jest Mazur? ja jestem instruktorem pilki noznej i wiele lat gralem zawodowo i pisze to co widze jak chcesz przejsc kolo tego syfu obojetnie to twoja sprawa to ktora druzyne trenujesz? chyba jakas dobra jak masz takie skille i doswiadczenie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
Polska - Grecja będzie zajebiste widowisko , chyba postawię 0:0
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611 |
Z każdą chwilą wygląda gra Polski bardziej **ujowo  tronkowi sie podoba a Smude po euro rozlicza  ale co mam jak ty lamentowac? po drut mi to? Mazur juz cie zreszta podsumowal. Ja sie wypowiem po euro jakie beda tego rezultaty i swoja ocene tez dam. a kto to jest Mazur? ja jestem instruktorem pilki noznej i wiele lat gralem zawodowo i pisze to co widze jak chcesz przejsc kolo tego syfu obojetnie to twoja sprawa NIe porównuj twojego grania w okręgówie do prawdziwej piłki na wysokim pozimie, a lamentujesz i narzekasz jak stara baba, komu to potrzebne wylewanie swoich dziwnych opinii na forum, nic nie zdziałasz, może napisz do Smudy napewno posłucha rad takiego specjalisty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
coś czuję ze nie weźmie Grosika , nie chcę krakac alle nie rozumiem czemu dzisiaj go jeszcze nie ma na boisku moze kucharczyka wyjebie a grosikowi sie upiecze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
huge ja jestem budowlancem uprawnienia zrobilem w kwietniu
a gralem w grupach mlodziezowych Kuznia Jawor
od wrzesnia bede trenowal oczywiscie za darmo mlodych adeptow
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Z każdą chwilą wygląda gra Polski bardziej **ujowo  tronkowi sie podoba a Smude po euro rozlicza  ale co mam jak ty lamentowac? po drut mi to? Mazur juz cie zreszta podsumowal. Ja sie wypowiem po euro jakie beda tego rezultaty i swoja ocene tez dam. a kto to jest Mazur? ja jestem instruktorem pilki noznej i wiele lat gralem zawodowo i pisze to co widze jak chcesz przejsc kolo tego syfu obojetnie to twoja sprawa Fruwa mi tam taki mecz ze slowacja, tak samo jak ruskim wczorajszy remis z urugwajem po bardzo slabym meczu wrecz choojowym. Po Euro przyjdzie czas by zespol i dyzme rozliczyc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
streamy wróciły 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
qwa tak dobrze żarło i gówno z tego będzie :/ Słowacja po 1-1 FT  NIemcy napierdalać te bramki Portugalia strzelać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
pacyfek tutaj masz albo dawac pewniaki, albo wpasc i po fakcie zaksiegowac bycze kursiwo
ludzie chcacy podyskutowac, sa niemile widziani
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Polska - Grecja będzie zajebiste widowisko , chyba postawię 0:0 under 2.5 po prawdopodobnym 1,6 niczym jak lokata 60% 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
zaczyna się 10 minut do końca - jakby tu zagrać żeby utrzymac korzystny wynik - cała polska myśl szkoleniowa
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|