|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 63 |
Myślę że było by to ciekawe !! np. Dessum (20 m) - Malysz 1 (1,35) 2(2,40)
Hmmmmmm Co wy na to ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
jeśli już handicup to ilość punktów powinna sie liczyc a nie odleglosc
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Wiśnia, który buk to miał?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 63 |
Nie wiem kto to ma, lecz myslę nad takim pomysłem Lecz jak napisał wyżej qbasmuggy takie coś ma już mmiejsce !! I szacunek bo się troszkę zagolopowałem z tymi metrami chodzi o Punkty !! Szacunek !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456 |
Właśnie na taki pomysł wpadł Totomix na wczorajsze skoki drużynowe i załatwili mnie (i pewnie nie tylko) bez mydła. Postawiłem na Norwegię i co się okazuje dzisiaj, że wygrała inna drużyna z handi 155p. Nawet nie patrzyłem na inne pozycje, tylko obstawiłem Norwegów za 1.9. I cóż bez dyskusji do tyłu.
|
|
|
Link skopiowany do schowka