|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
[b] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Poniedziałek:
1:30 | [color:"blue"]Boston (28-39) v LA Lakers (34-34) [/color]
1:30 | [color:"green"]Detroit (52-13) v Atlanta (21-43) [/color] 2:30 | [color:"blue"]Houston (29-37) v LA Clippers (38-26) [/color]
4:00 | [color:"green"]Portland (20-46) v Milwaukee (33-33) [/color]
=======================================
pomocne linki w przyklejonym temacie "LINKI NBA NFL MLB"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166 |
Na pierwszy, nocny rzut oka mozna zaryzkowac Lakersow. Dzisiaj pechowo-frajerska porazka z Cleveland 1 pkt. LAL caly czas musi walczyc o playoff. Boston juz raczej bez szans na PO. Ostatnio u siebie Boston gra w kratke. Poczekam na kursy i pozniej sie bardziej rozpisze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683 |
Na pierwszy, nocny rzut oka mozna zaryzkowac Lakersow. Dzisiaj pechowo-frajerska porazka z Cleveland 1 pkt. LAL caly czas musi walczyc o playoff. Boston juz raczej bez szans na PO. Ostatnio u siebie Boston gra w kratke. Poczekam na kursy i pozniej sie bardziej rozpisze. Lekersi przegrali ostatnie dwa mecze u Siebie. Jakbym miał grać to tylko na 1 w 1 "połowie"
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118 |
Na pierwszy, nocny rzut oka mozna zaryzkowac Lakersow. Dzisiaj pechowo-frajerska porazka z Cleveland 1 pkt. LAL caly czas musi walczyc o playoff. Boston juz raczej bez szans na PO. Ostatnio u siebie Boston gra w kratke. Poczekam na kursy i pozniej sie bardziej rozpisze. Też mi się tak wydaje Lakers ostatnio dwie pechowe porażki 96-95 z Clevlend 92-89 z New Jersy Lakers w ostatich 6 meczach aż 4 porażki W meczu Z Clevlend na początku 4 kwarty Lakers prowadziło 15 punktami ale skończyło się porażką Za 2 dni kolejny kluczowy mecz dla Jeziorek z Królami (akurat życzę im żeby przegrali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />bo kibicuje Kings) Tak czy inaczej trzeba się w końcu wygrać bo playoff się oddala.Boston już tylko iluzoryczne szanse na playoff Zagram dziś Lakers +1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> niby nic nie znaczący punkcick ale ratował nie raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Zresztą ostatni mecz Jeziorka przegrały 1 punktem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118 |
Na pierwszy, nocny rzut oka mozna zaryzkowac Lakersow. Dzisiaj pechowo-frajerska porazka z Cleveland 1 pkt. LAL caly czas musi walczyc o playoff. Boston juz raczej bez szans na PO. Ostatnio u siebie Boston gra w kratke. Poczekam na kursy i pozniej sie bardziej rozpisze. Też mi się tak wydaje Lakers ostatnio dwie pechowe porażki 96-95 z Clevlend 92-89 z New Jersy Lakers w ostatich 6 meczach aż 4 porażki W meczu Z Clevlend na początku 4 kwarty Lakers prowadziło 15 punktami ale skończyło się porażką Za 2 dni kolejny kluczowy mecz dla Jeziorek z Królami (akurat życzę im żeby przegrali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />bo kibicuje Kings) Tak czy inaczej trzeba się w końcu wygrać bo playoff się oddala.Boston już tylko iluzoryczne szanse na playoff Zagram dziś Lakers +1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> niby nic nie znaczący punkcick ale ratował nie raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Zresztą ostatni mecz Jeziorka przegrały 1 punktem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Chodziło mi oczywiście o mecz przeciwko Bostonowi 111-112 więc może być blisko remisu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199 |
A mnie korci zagrac na Clippersow. Rakiety w domu nie spisuja sie najlepiej, LA w pelnym skladzie i walcza z Memphis i Denver o 4 lokate na zachodzie. Oczywiscie rakiety bez T-MACA, ciekawe czy zagra Wesley ale to nie jest najwanziejsze
Clippers 1.6 4/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 159
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 159 |
Ja dzisiaj zagrałem na Lakers i na Houston.Jednak w profie rano kurs na Rakiety był 1,9 a teraz oscyluje w granicach 2,3.Jeśli zagra Tracy to o ten typ się nie boje.Lakersi w końcu zaczeli grać całym składem.Lamar się przebudził.Pechowe porażki z Nets i Cavs.(Obstawiłem ten mecz under 192 i było 191 a na 2 minuty przed końcem wynik był 95-95 ale wierzyłem i nie zawiodłem się).Lakers się przebudzi i kursik ładny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Salceson niestety T-Mac dzisiaj nie zagra. Ktoś kilka tematów pisał, że został wyautowany na około 5 tygodni. Odnowila mu się kontuzja i nic nie zapowiada jego szybkiego powrotu. LINK [ sportsline.com] LA Clippers - Houston RocketsJa dzisiaj sobie zagram również na Clippersów, podobnie jak Juanka I. Chela. Rockets niestety w tym sezonie miało pecha. Na początku sezonu w ich zespole posypało się wielu zawodników w tym T-Mac I Yau. Wtedy każdy mógł ich pokonać bez problemu.
Teraz powone i kolejne już osłabienie Rakiet. Nie grający Tracy bardzo daj się we znaki. houston przegrało już 4 mecze z rzędu i nic się nie zapowiada na to, że dzisiaj się to zmieni. Yao Ming jjakos nadrabia swoja grą, ale jest to za mało.
Clippers nie jest to drużyna na której można przerwać swoją dobrą passę. Zagrają w najsilniejszym składzie i walczą o umocnienie swojej pozycji w pierwszej ósemce. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474 |
co ciekawe kursy na Lakersów idą w górę, jest coś o czym nie wiem? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 400
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2004
Posty: 400 |
Takze chcialem uderzyc dzisiaj LAL ,ale Wasz optymizm sklania mnie do glebszego przeanalizowania tego meczyku. Co do Clipow mysle ze warto zagrac.Houston bez T-maca w skladzie tylko 2 wygrane w sezonie:p W jakims amerykanskim serwisie doczytalem ze tracy moze dolaczy do kolego dopiero w PO,ale zwazywszy na ich postawe moze nie byc takiej potrzeby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> czy ktoz z was moze potwierdziec ,ewen.zdementowac ? Chyba chlopaki z Houston chca dluzej wypoczac przed przyszlm sezonem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Pozniej moze cos dorzuce od siebie w temacik. A na noc na pewno NHL pojdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
dzis BOSTON spoko wygra taka roznica jak wczoraj!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166 |
Po glebszej analizie jednak zdecyduje sie chyba na ekipe Bostonu. Dla Lakersow bedzie to 3 wyjazdowy mecz w ciagu ostatnich 4 dni. Moze to troche wplynac na zmeczenie koszykarzy LA. Boston po serii 4 wyjazdowych meczow wreszcie wraca do wlasnej hali, w ktorej w tym sezonie spisuja sie bardzo dobrze. Kolejny fakt przemawiajacy za Bostonem, to rozklad kolejnych gier Lakersow. Dzisiaj koncza oni swoja wyjazdowa serie i od nastepnego spotkania wracaja na wlasny parkiet, gdzie spotkaja sie m.in. z Sacramento i New Orleans, a wiec druzynami, z ktorymi bezposrednio walcza o awans do playoff. Z tego tez powodu, dzisiaj Lakersi moga lekko odpuscic ten mecz i skupic sie na kolejnych spotkaniach we wlasnej hali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166 |
A mnie korci zagrac na Clippersow. Rakiety w domu nie spisuja sie najlepiej, LA w pelnym skladzie i walcza z Memphis i Denver o 4 lokate na zachodzie. Oczywiscie rakiety bez T-MACA, ciekawe czy zagra Wesley ale to nie jest najwanziejsze
Clippers 1.6 4/10 Denver jak narazie na 3 miejscu na zachodzie i juz tak raczej zostanie. A Clippersi to z Memphis co najwyzej o 5 lokate moga walczyc. Nie zmienia to jednak faktu, ze w dzisiejszym pojedynku faworytem jest druzyna z Los Angeles. Tak jak juz ktos napisal Houston bez T-maca gra slabo. Do tego najprawdopodobniej dojdzie brak w skladzie Wesleya. Ostatni mecz pomiedzy tymi zespolami wygralo Houston 106-102. Jednak w tamtym meczu w skladzie Rakiet grali zarowno McGrady (26 pkt), jak i Wesley (21 pkt). Sam Yao Ming na Clippersow nie wystarczy. Do skladu LAC wrocil juz Maggette, ktory z meczu na mecz gra coraz lepiej. Pierwsza piatka, jak i rezrwa w chwili obecnej zdecydowanie lepsza w Clippers, wiec dzisiaj nie powinni miec problemow z wygraniem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4 |
Robak1984 tez tak mysle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dzisiaj Clippersi bez problemu poradza sobie z Rakietami... tak samo jak Detroit, w Houston bedzie duzo pkt musial zdobyc Yao Ming, dlatego kurs na niego 1,55(toto-mix)z Brandem skusil mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> no i mysle ze, jeszcze Kobe dzis cos pokaze i bedzie lepszy od Pierca kurs 1,4(toto-mix) dzisiaj mysle ze bedzie tak: Boston2, Detroit1, Houston2, Portland1. pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
A mnie korci zagrac na Clippersow. Rakiety w domu nie spisuja sie najlepiej, LA w pelnym skladzie i walcza z Memphis i Denver o 4 lokate na zachodzie. Oczywiscie rakiety bez T-MACA, ciekawe czy zagra Wesley ale to nie jest najwanziejsze
Clippers 1.6 4/10 Clippers nie maja szans na 4 miejsce na zachodzie. Ani Denver czy Memphis. 4 miejsce zajmie bankowo zajmie San Antonio lub Dallas.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 400
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2004
Posty: 400 |
Ostatecznie pojda same Clipy -5,5.Mysle ze spokojnie do przeskoczenia.Przyjezdni prawie w komplecie (oczywiscie wylaczony Rebraca i Livingston) i dobra zespolowa gra spokojnie sobie poradza z rozbita druzyna rakiet.Wczesniej wspominalem o kontuzjach w Hou <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973 |
Witam A ja mysle ze Rakiety dzis pokonaja Clipki, a co mnie przekonuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> historia ktora mowi ze weseli chlopcy nie za czesto podbijali TOYOTA SENTER tak wiec kurs 3,21 i +5,5 1,92 gramy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199 |
snoopol ????
LOYD kiedys slask tez byl dobry i dajesz na ic wygrane w ebl to taka a nie inna byla hisotria?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
@Juanka
Pierwsze 3 miejsca w obu kenferencjach przeznaczone są dla zwyciesców poszczegolnych dywizji. Sa i Dallas graja w 1, zatem tak jak napisal snoopol... ktos z nich bedzie 1, a ktos 4. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|