|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,904
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,904 |
bardziej pojebanej strony niz ta co ma sts dawno nie widzialem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116 |
sts powinien przedłużyć swoje promo do konca mistrzostw , wtedy fortuna milenium totomix bankruty heh, STS daje 4 dni bez podatku, Fortuna cały miesiąc z połową podatku, czyli teoretycznie pół miecha bez podatku  W dniach wychodzi 15:4 na korzyść Fortuny  . Jeżeli się nie mylę to za Fortuną stoi większa kasa niż za STSem. Są na giełdzie (FEG). Chyba Fortuna ze względu na mocne plecy może sobie na zdecydowanie więcej pozwolić.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Foretz / Mladenovic 4/10  @3.3 makaroniarze tacy pewni Uve? dla mnie najpewniejszy debel na dzis 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Foretz / Mladenovic 4/10  @3.3 makaroniarze tacy pewni Uve? dla mnie najpewniejszy debel na dzis  a melzerow tykasz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
Braciali/Staracze+ Lindsted/Tecau + Kanepi/Zhang  zobaczymy 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
jak narazie nie gralem ale powinni wygrac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
jak narazie nie gralem ale powinni wygrac  ok, sprobojemy cosik 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,613
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,613 |
sts powinien przedłużyć swoje promo do konca mistrzostw , wtedy fortuna milenium totomix bankruty heh, STS daje 4 dni bez podatku, Fortuna cały miesiąc z połową podatku, czyli teoretycznie pół miecha bez podatku  W dniach wychodzi 15:4 na korzyść Fortuny  . Jeżeli się nie mylę to za Fortuną stoi większa kasa niż za STSem. Są na giełdzie (FEG). Chyba Fortuna ze względu na mocne plecy może sobie na zdecydowanie więcej pozwolić. oczywista oczywistosc sts moze im jedynie naskoczyc
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 537
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 537 |
Może mi ktoś powiedzieć co takie wzrosty na Kubota nagle ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076 |
a ile wzroslo ? ja wczoraj po 1,68 lapalem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,578 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,578 Likes: 10 |
Kto oglądał Gufę to wie że ten koleś umie grać , jak dla mnie to tu powinny byc równe kursy , kubot nie zachwyca
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2011
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2011
Posty: 109 |
a ile wzroslo ? ja wczoraj po 1,68 lapalem w nocy chodził po 1,4 teraz 1,5 już:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281 |
Verdasco Potrek Rojery 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
2pospieszne pojda  kubot  sela/pipo  butorac/soares  qureshi/rojer  tsonga  i kevin+8.5  cebula  aga  ana  makaroniarze  melzery  nando 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
sts powinien przedłużyć swoje promo do konca mistrzostw , wtedy fortuna milenium totomix bankruty heh, STS daje 4 dni bez podatku, Fortuna cały miesiąc z połową podatku, czyli teoretycznie pół miecha bez podatku  W dniach wychodzi 15:4 na korzyść Fortuny  . Jeżeli się nie mylę to za Fortuną stoi większa kasa niż za STSem. Są na giełdzie (FEG). Chyba Fortuna ze względu na mocne plecy może sobie na zdecydowanie więcej pozwolić. 50% tylko dla tych CO GRAJA ONLINE LUB MAJA KARTY FORTUNY wiec 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116 |
sts powinien przedłużyć swoje promo do konca mistrzostw , wtedy fortuna milenium totomix bankruty heh, STS daje 4 dni bez podatku, Fortuna cały miesiąc z połową podatku, czyli teoretycznie pół miecha bez podatku  W dniach wychodzi 15:4 na korzyść Fortuny  . Jeżeli się nie mylę to za Fortuną stoi większa kasa niż za STSem. Są na giełdzie (FEG). Chyba Fortuna ze względu na mocne plecy może sobie na zdecydowanie więcej pozwolić. 50% tylko dla tych CO GRAJA ONLINE LUB MAJA KARTY FORTUNY wiec  dlaczego  ? rejestracja z 10 minut trwa  a jako jedyni mają zakłady LIVE w Polsce..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,541
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,541 |
ja myślę nad deblem J.Gajdosova/A.Rodionova @1.65
analizował ktoś? jakieś przeciwwskazania?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,578 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,578 Likes: 10 |
sts powinien przedłużyć swoje promo do konca mistrzostw , wtedy fortuna milenium totomix bankruty heh, STS daje 4 dni bez podatku, Fortuna cały miesiąc z połową podatku, czyli teoretycznie pół miecha bez podatku  W dniach wychodzi 15:4 na korzyść Fortuny  . Jeżeli się nie mylę to za Fortuną stoi większa kasa niż za STSem. Są na giełdzie (FEG). Chyba Fortuna ze względu na mocne plecy może sobie na zdecydowanie więcej pozwolić. 50% tylko dla tych CO GRAJA ONLINE LUB MAJA KARTY FORTUNY wiec  dlaczego  ? rejestracja z 10 minut trwa  a jako jedyni mają zakłady LIVE w Polsce.. to niech się wypchają z takim promo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
witam, czworokąt na godz. 11
Sloane 2:0 Daniele/Potito 2:0 Żikiele Uhlirove
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Ana Ivanovic Sloane Stephens 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|