|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
Ja myslalem, ze jasniej nie da sie napisac regulaminu. A tu co chwila pytanie od nieumiejacych czytac ze zrozumieniem. Masz 90 dni na obrot. Jak nie zdazysz to Ci mogą coś zabrać po tym terminie. Albo samego bonusa albo bonusa i wygrane z niego. Nie zostalo to określone. W poprzednich promocjach wystarczylo zagrac raz bonusem, zeby go nie stracic pozniej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135 |
duży bonus,duży wygany obrót,będą 'hece' przy wyplatach jak się za duzo uzbiera na koncie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Ja myslalem, ze jasniej nie da sie napisac regulaminu. A tu co chwila pytanie od nieumiejacych czytac ze zrozumieniem. Masz 90 dni na obrot. Jak nie zdazysz to Ci mogą coś zabrać po tym terminie. Albo samego bonusa albo bonusa i wygrane z niego. Nie zostalo to określone. W poprzednich promocjach wystarczylo zagrac raz bonusem, zeby go nie stracic pozniej. Ja chyba inną szkołę ukończyłem i to interpretuje zupełnie inaczej. Wg mnie to te 90 dni dotyczy WYPŁATY bonusu. Czyli wcześniej go nie możesz wypłacić (tego bonusu niż 3 miechy od uzyskania), ale obrót możesz zrobić kiedy chcesz. "Wpłacona kwota łącznie z dopisanym bonusem musi zostać cztery (4x) razy postawiona po minimalnym kursie 1,70 w Zakładach Sportowych (kombinacyjnych lub pojedynczych) i w przeciągu 90 dni przed możliwością żądania wypłaty."
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Ja myslalem, ze jasniej nie da sie napisac regulaminu. A tu co chwila pytanie od nieumiejacych czytac ze zrozumieniem. Masz 90 dni na obrot. Jak nie zdazysz to Ci mogą coś zabrać po tym terminie. Albo samego bonusa albo bonusa i wygrane z niego. Nie zostalo to określone. W poprzednich promocjach wystarczylo zagrac raz bonusem, zeby go nie stracic pozniej. Ja chyba inną szkołę ukończyłem i to interpretuje zupełnie inaczej. Wg mnie to te 90 dni dotyczy WYPŁATY bonusu. Czyli wcześniej go nie możesz wypłacić (tego bonusu niż 3 miechy od uzyskania), ale obrót możesz zrobić kiedy chcesz. "Wpłacona kwota łącznie z dopisanym bonusem musi zostać cztery (4x) razy postawiona po minimalnym kursie 1,70 w Zakładach Sportowych (kombinacyjnych lub pojedynczych) i w przeciągu 90 dni przed możliwością żądania wypłaty." Faktycznie inną szkołę kończyłeś... Masz 90 dni na obrót, przed wykonaniem obrotu nie możesz wypłacać, ale jak ukończysz przykładowo w 30 dni to wypłacasz! Jedyne zaznaczenie to to, że nie można wypłacać w czasie trwania promocji, czyli do 20.06.2012.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Masz 90 dni na obrót, przed wykonaniem obrotu nie możesz wypłacać, ale jak ukończysz przykładowo w 30 dni to wypłacasz!
Jedyne zaznaczenie to to, że nie można wypłacać w czasie trwania promocji, czyli do 20.06.2012. W regulaminie mowa jest o 13.06 ale ten punkt mówi o wszelakich wypłatach (depozyty, bonus).
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650 Likes: 12 |
Skrocili czas promocji z 20 na 13 czerwca
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
No skoro skrócili to skrócili, ja już skorzystałem, więc aż tak nie wnikam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
W jakim czasie ,jeśli ktoś z Was ostatnio wypłacał z BAH dotarła wypłata na konto Skrill Moneybookers?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
wystarczy sie cofnac pare stron , oglnie szybko i weekendy tez
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 1,830
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2011
Posty: 1,830 |
Czeka sie dosc dlugo na wyplate...nie oszukujmy sie...ja czekalem po pare dni ...malo tego-zlecasz wyplate a srodki caly czas masz na swoim koncie gracza widoczne i mozesz za nie nawet grac...i zanim wyplate Ci zrealizuja to mozesz je przegrac...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
moze zalezy to od wyplacanej kwoty, ja gram za grosze to zawsze mam szybko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
u mnie ostatnio (poprzedni weekend) szla jakos 2-3h wiec nie ma co narzekac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
|
|
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325 |
Wplacilem 300gbp dostalem bonus 150gbp zagralem anglikow za 450gbp, potem jeszcze kilka zakladow po 150gbp (oczywiscie wszystkie zaklady single lub ako min 1.70) tak, ze w sumie zagralem za 1800gbp. Zostalo mi "pare groszy" i teraz by spelnic warunki promocji (bonusa), musze czekac z wyplata do 20 czerwca. Dobrze rozumiem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650 Likes: 12 |
do 13 czerwca 2012 (godz. 12:00 GMT+2).
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Czy do obrotu bonusem liczą się też zakłądy LIVE czy tylko przed meczowe ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912 |
Hehe wy tu tak z tym bonusem chwalicie buka a ja kamyczek zaslyszany od jednego z kumpli wrzuce.Konto w bah posiada juz jakis czas,skorzystal z bonusa euro,2dni pozniej limit na koncie taki ze chyba nieda rady tego bonusa obrocic.Probowal zrezygnowac z bonusa po tym limicie ale niestety nie jest to mozliwe a co za tym idzie wyplata rowniez i to nie do 13.06 tylko dopiero po 90 dniach bedzie mogl.
Przyznam ze sam sie lakomie na taki bonus bo daja jak nikt inny w sieci,mysle o powrocie do tej firmy bo kiedys tam gralem ale mi to zagwozdke zrobilo.Pewnie skorzystam mimo to bo ciezko obok takiej oferty przejsc obojetnie ale jak widac jakies tam kruczki maja
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650 Likes: 12 |
Limit u nich to jest ewenement i za darmo go nie dostal. Nie wiem czy na calym forum znalazloby sie 5 osob ktore taki maja a konta akurat tam ma kazdy .Za pewne nie jedno Moze troche zmienili polityke pod tym wzgledem ,ale zbytnio w to nie wierze przy ich mega wypasionych kursach
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Limity są ale na poszczególne wydarzenia. Raz mniejsze raz większe. Wyjątkowo wredne jest to, że nie mówią za ile można zagrać, informują tylko, że przekroczono limit na dane spotkanie, nie przyjmują nic a w między czasie kurs zrzucają... Więc trzeba szybko klikać, by trafić ile można pograć po danym kursie max poniżej limitu. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912 |
Limit u nich to jest ewenement i za darmo go nie dostal. Nie wiem czy na calym forum znalazloby sie 5 osob ktore taki maja a konta akurat tam ma kazdy .Za pewne nie jedno Moze troche zmienili polityke pod tym wzgledem ,ale zbytnio w to nie wierze przy ich mega wypasionych kursach Ja pamietam ze mialem 500zl limit max stawka na kazde zdarzenie.Wiec limitowac limitowali i wczesniej.Porzucilem buka dobry rok temu ze wzgledu wlasnie na ta spora marze jaka maja
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|