|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
czemu twierdzicie ze Gasket nie lubi biegac? przeciez on ma defensywny styl oparty na bieganiu, on zawsze wiecej biega od przeciwnika głupstwa wygadujesz. Rysio nigdy nie słynął z biegania do defensywy, zawsze opierał grę o swoje techniczne kończące uderzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 829
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 829 |
Roanic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Ramy set  fukssss
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,945
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,945 |
Zaraz lisy ciężki mecz z Andorą grają, mocne przetarcie przed ojro. Ruskie z Włochami, a PZPN z Andorą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
czemu twierdzicie ze Gasket nie lubi biegac? przeciez on ma defensywny styl oparty na bieganiu, on zawsze wiecej biega od przeciwnika Biegać to może i biega sporo, ale nazywać go pusherem to przesada. no ,a dyskusja idzie o "gasket nie lubi biegac i czas na jego niekorzysc"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
kubot koncertowo w swoim stylu z 40-15 oddal na seta  bravo luki
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Zaraz lisy ciężki mecz z Andorą grają, mocne przetarcie przed ojro. Ruskie z Włochami, a PZPN z Andorą  Przed chwilą jakiś ekspert w TVP: "To będzie ich najcięższy mecz podczas tego zgrupowania" Ja pierdole, nacięższy, kurwa, mecz gospodarz EURO gra z Andorą. Może chcą coś wygrać, bo na mistrzostwach może być o to ciężko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
czemu twierdzicie ze Gasket nie lubi biegac? przeciez on ma defensywny styl oparty na bieganiu, on zawsze wiecej biega od przeciwnika głupstwa wygadujesz. Rysio nigdy nie słynął z biegania do defensywy, zawsze opierał grę o swoje techniczne kończące uderzenia. rysio na bieganiu niemal pod trybunami i przebijaniu uderzaniu top spienm az rywal wyrzic, jedzie z kontry jesli juz mowa o jakis uderzeniach konczaoych
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,090
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,090 |
hm, bet365 zwinął z oferty mecz Wozniacki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
czemu twierdzicie ze Gasket nie lubi biegac? przeciez on ma defensywny styl oparty na bieganiu, on zawsze wiecej biega od przeciwnika Biegać to może i biega sporo, ale nazywać go pusherem to przesada. no ,a dyskusja idzie o "gasket nie lubi biegac i czas na jego niekorzysc" Według mnie biegać to on na mączce dosyć dużo biega, ale nazywanie go pusherem to przesada. A czas działa na jego niekorzyść, działa, bo kondycyjnie zawsze pierwszy wymiękał w dłuższych meczach.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
awruk chujnia z rysiem, mecz wyrownany, ale haas jakby umial z nim grac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
kubot koncertowo w swoim stylu z 40-15 oddal na seta  bravo luki nasz numer 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
30k na legii na sparingu z Andora 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Zaraz lisy ciężki mecz z Andorą grają, mocne przetarcie przed ojro. Ruskie z Włochami, a PZPN z Andorą  dalej maja to logo PZPN na koszulkach?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,945
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,945 |
Zaraz lisy ciężki mecz z Andorą grają, mocne przetarcie przed ojro. Ruskie z Włochami, a PZPN z Andorą  dalej maja to logo PZPN na koszulkach? mają i orzełka i pzpn
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
"To mecz który ma dać naszym piłkarzom pewność siebie, a kibicom nadzieje" Ja pierdole,  Jak wygrają dziś z Andorą to będę zajebiście optymistycznie nastawiony na EURO. TVP 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Monaco nie połam sie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Zaraz lisy ciężki mecz z Andorą grają, mocne przetarcie przed ojro. Ruskie z Włochami, a PZPN z Andorą  dalej maja to logo PZPN na koszulkach? Zostawili, bo Obraniak, Boenisch, Polanski, Perquis i Matuschyk nie zgodzili się na samego orzełka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,945
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,945 |
Zaraz lisy ciężki mecz z Andorą grają, mocne przetarcie przed ojro. Ruskie z Włochami, a PZPN z Andorą  dalej maja to logo PZPN na koszulkach? Zostawili, bo Obraniak, Boenisch, Polanski, Perquis i Matuschyk nie zgodzili się na samego orzełka. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
"To mecz który ma dać naszym piłkarzom pewność siebie, a kibicom nadzieje" mysl niezastąpionego wlodka?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|