Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 10 1 2 5 6 7 8 9 10
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
a juz nawet jest przerwany mecz.... wiec rafal jak z tym typem ?
od razu mowie, ze jak powiesz, ze jest -100 ot jest to dla mnie totalnie bez sensu, bo mam teraz mowlisoc podania typu zastepczego jeszcze przed 22... i jesli tak nie bedzie to jest to EWIDENTNIE punkt do zmiany

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551
Likes: 11
Zwroty sa wtedy gdy bukmacher zrobi zwrot za mecz.Zrobi za te mecze zwrot z jakiegos powodu ? Nie zrobi .

Regulamin jest taki sam od samego poczatku .Wszystko jest rozliczne zgodnie z nim.Jesli nie beda rozstrzygniete jutro do 12:00 to liczone sa jako - 100 punktow


Nie ma problemu jesli ktos chce by regulamin byl zmieniony ,ale od kolejnej edycji.Na pewno nie bedzie zmieniony w trakcie konkursu.


Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
ok, rozumiem, moze mysle nie obketywnie ale jak dla mnie bez sensu, bo w rozumieniu moim mam za ten typ zwrot, ale zapis w regulaminie ze musi zrobic to bukmacher jest wiazacy...

to samo tyczylo by sie meczy pilki noznej, ktore mialby sie odbyc np. dzis o 11:00, a z powodu sniegu przelozone zostaną na jutro ?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551
Likes: 11
Quote
to samo tyczylo by sie meczy pilki noznej, ktore mialby sie odbyc np. dzis o 11:00, a z powodu sniegu przelozone zostaną na jutro ?

Zgodnie z obecnym regulaminem tak samo


Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Originally Posted by rafal08
Zwroty sa wtedy gdy bukmacher zrobi zwrot za mecz.Zrobi za te mecze zwrot z jakiegos powodu ? Nie zrobi .
bo w niektórych przypadkach wypłaci pieniądze, ale w przypadku konkursu będzie to -100 za typ więc gdzie fair play w konkursie?

Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
03.06.12 15:00
Wawrinka Stanislas (SUI) - Tsonga Jo-Wilfried (FRA) (Total Games in Match 41.5)
Typ: Over

Pytanie:
Czy ten mecz to jest -100?
Mecz nie skonczony dzis, choc z ilosci gemow wynika, ze bedzie over. Ale...
1. Ktos moze nie przystapic juto do meczu - zwrot
2. Po rozegraniu jednaj lub wiecej pilek moze nastapic krecz - tez zwrot
Wynik wiec nie bedzie znany do godz. 12

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551
Likes: 11
Twoj typ jest rostrzygniety

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,319
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,319
Likes: 2
anty ubek juz tak nie kombinuj pod siebie..to jest moj typ i nie szukaj argumentów zeby mi go nie zaliczono..over gemowy wszedł i buki rozliczają takie cos w trakcie meczu..tak jak Rafal napisal typ rozstrzygniety ( juz widzialem na quasi jak sie dopytywales czy dokoncza dzis te mecze..od razu wiedzialem ze o moje typy sie martwisz..az sie cały trząsłeś pewnie)

a co do koncowego zwyciezcy to rowniez sie zgadzam ze typy powinny byc niezaliczone bo tak wynika po prostu z regulaminu..mimo ze gralem na Del Potro i moge wyleciec z konkursu

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551
Likes: 11
fair play w konkursie?

Fair play ? A jesli przecwnik podalby po Tobie typy wystarczajace do awansu sugerujac sie wlasnie kursem jaki grales to byłoby fair ? .Nie byłoby bo moglbys podac teraz typ/typy ktore mialy by inny kurs .Wtedy on by pisal ze gdzie fair play.

Oczywiscie to jest tez tylko hipotetyczna sytuacja jaka moglaby miec miejsce

Kilka edycji bylo ,kazdy ma mozliwosc wypowiedziec sie na temat regulaminu .Wszystko mozna bylo zmienic przed kolejna edycja.

Tydzien temu nikt nie zapytal a co bedzie wtedy gdy . Zawsze mecz tenisa moze byc przerwany np z powodu deszczu wiec tez mozna bylo przed podaniem typu tu zapytac co wtedy bedzie

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Jak dla mnie decyzja słuszna trzeba się bardziej orientować i przewidywać, że jakieś zdarzenie może nie zakończyć się w ten sam dzień. Też grałem dzisiaj RG pierwsze co sprawdziłem to pogodę jaką przewidują i oczywiście było pewne ryzyko, że mogły się dzisiaj nie odbyć spotkania z powodu deszczu. Bez ryzyka nie ma zabawy tongue

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Hipotetyczna sytuacja ale nijak ma się do sprawy o którą nam chodzi, cieszy ze typy jak ten powyżej bedą rozliczane.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Originally Posted by c1nek
Jak dla mnie decyzja słuszna trzeba się bardziej orientować i przewidywać, że jakieś zdarzenie może nie zakończyć się w ten sam dzień. Też grałem dzisiaj RG pierwsze co sprawdziłem to pogodę jaką przewidują i oczywiście było pewne ryzyko, że mogły się dzisiaj nie odbyć spotkania z powodu deszczu. Bez ryzyka nie ma zabawy tongue
no i co pogoda miała wpływ na to że nie dokończono dziś dwóch meczów? laugh

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,319
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,319
Likes: 2
dobra kera skoncz juz pieprzyc bo i tak nie masz racji..zglos swoje spostrzezenia na przyszla edycje i tyle

Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
Originally Posted by rafal08
Twoj typ jest rostrzygniety

W takim ukladzie wszyscy Ci co mieli postawione na zawodnikow powinni miec mozliwosc zagrnai typu zastepczego. Doxxbet do tej pory nie rozliczyl tego zakladu i do zakonczenia meczu pewnie nie rozliczy. A opowiadanie, ze buki rozliczaja zaklady na over w trakcie meczu dotyczy tylko zakladow live, a takie w tym konkretnym konkursie nie obowiazuja. A skoro Doxxbet nie rozliczyl to dlaczego w konkursie maja byc rozliczone.
Lukasz, tak sie trzaslem, ze na intensywnej terapii na febre wyladowalem smile

Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
Pech chcial, ze akurat konkurs wypadl w trakcie turnieju wielkoszlemowego, sporo graczy czeka do ostatniej chwili na podawanie typow i stad wziely sie niepotrzebne nieporozumienia. Regulamin zdecydowanie do dopracowania...

Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Uwielbiam te konkursowe dyskusje na temat zaliczania betów i szukania niuansów w regulaminach grin

Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
Originally Posted by igorynka
Uwielbiam te konkursowe dyskusje na temat zaliczania betów i szukania niuansów w regulaminach grin

Skoro jeden typ jest zaliczony jako wygrany, a typ na to samo zdarzenie tylko inny rodzaj jako przegrany to tak bedzie...
Albo wszystko w jedna strone albo w druga.
Po to jest Regulamin, zeby go przestrzegac i zawsze kazdy bedzie sie go staral naciagac w rozne strony. W takim kraju zyjemy, ze prawo i przepisy bylo zawsze niesprecyzowane i kazdy z tego korzystal jak sie tylko dalo...
Pamietam slynne odliczanie darowizn... laugh Wtedy w tym kraju chyba kazdy cos dostal... laugh

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Wynik ostatniego meczu mojego rywala na pewno NIE BEDZIE ZNANY do poniedzialku do g. 12 bo jest to dokanczany mecz w tenisa, ktory zaczna grac o godzinie 12.30, wiec rozumiem ze licze ten typ jako -100? chce sie upewnic

Dołączył: Mar 2007
Posty: 1,615
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 1,615
Mam pytanie z kim gram w 3 rundzie bo awansowałem a nie ma mojej pary?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551
Likes: 11
Originally Posted by roan79
Mam pytanie z kim gram w 3 rundzie bo awansowałem a nie ma mojej pary?

Karna dyskwalifikacja grin KLIK

Strona 7 z 10 1 2 5 6 7 8 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, aker, betowiec, alfa, JelineK, burbon), 2,519 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,116
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1