|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
a juz nawet jest przerwany mecz.... wiec rafal jak z tym typem ? od razu mowie, ze jak powiesz, ze jest -100 ot jest to dla mnie totalnie bez sensu, bo mam teraz mowlisoc podania typu zastepczego jeszcze przed 22... i jesli tak nie bedzie to jest to EWIDENTNIE punkt do zmiany
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551 Likes: 11 |
Zwroty sa wtedy gdy bukmacher zrobi zwrot za mecz.Zrobi za te mecze zwrot z jakiegos powodu ? Nie zrobi .
Regulamin jest taki sam od samego poczatku .Wszystko jest rozliczne zgodnie z nim.Jesli nie beda rozstrzygniete jutro do 12:00 to liczone sa jako - 100 punktow
Nie ma problemu jesli ktos chce by regulamin byl zmieniony ,ale od kolejnej edycji.Na pewno nie bedzie zmieniony w trakcie konkursu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
ok, rozumiem, moze mysle nie obketywnie ale jak dla mnie bez sensu, bo w rozumieniu moim mam za ten typ zwrot, ale zapis w regulaminie ze musi zrobic to bukmacher jest wiazacy...
to samo tyczylo by sie meczy pilki noznej, ktore mialby sie odbyc np. dzis o 11:00, a z powodu sniegu przelozone zostaną na jutro ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551 Likes: 11 |
to samo tyczylo by sie meczy pilki noznej, ktore mialby sie odbyc np. dzis o 11:00, a z powodu sniegu przelozone zostaną na jutro ? Zgodnie z obecnym regulaminem tak samo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
Zwroty sa wtedy gdy bukmacher zrobi zwrot za mecz.Zrobi za te mecze zwrot z jakiegos powodu ? Nie zrobi . bo w niektórych przypadkach wypłaci pieniądze, ale w przypadku konkursu będzie to -100 za typ więc gdzie fair play w konkursie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022 |
03.06.12 15:00 Wawrinka Stanislas (SUI) - Tsonga Jo-Wilfried (FRA) (Total Games in Match 41.5) Typ: Over
Pytanie: Czy ten mecz to jest -100? Mecz nie skonczony dzis, choc z ilosci gemow wynika, ze bedzie over. Ale... 1. Ktos moze nie przystapic juto do meczu - zwrot 2. Po rozegraniu jednaj lub wiecej pilek moze nastapic krecz - tez zwrot Wynik wiec nie bedzie znany do godz. 12
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551 Likes: 11 |
Twoj typ jest rostrzygniety
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,319 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,319 Likes: 2 |
anty ubek juz tak nie kombinuj pod siebie..to jest moj typ i nie szukaj argumentów zeby mi go nie zaliczono..over gemowy wszedł i buki rozliczają takie cos w trakcie meczu..tak jak Rafal napisal typ rozstrzygniety ( juz widzialem na quasi jak sie dopytywales czy dokoncza dzis te mecze..od razu wiedzialem ze o moje typy sie martwisz..az sie cały trząsłeś pewnie)
a co do koncowego zwyciezcy to rowniez sie zgadzam ze typy powinny byc niezaliczone bo tak wynika po prostu z regulaminu..mimo ze gralem na Del Potro i moge wyleciec z konkursu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551 Likes: 11 |
fair play w konkursie?
Fair play ? A jesli przecwnik podalby po Tobie typy wystarczajace do awansu sugerujac sie wlasnie kursem jaki grales to byłoby fair ? .Nie byłoby bo moglbys podac teraz typ/typy ktore mialy by inny kurs .Wtedy on by pisal ze gdzie fair play.
Oczywiscie to jest tez tylko hipotetyczna sytuacja jaka moglaby miec miejsce
Kilka edycji bylo ,kazdy ma mozliwosc wypowiedziec sie na temat regulaminu .Wszystko mozna bylo zmienic przed kolejna edycja.
Tydzien temu nikt nie zapytal a co bedzie wtedy gdy . Zawsze mecz tenisa moze byc przerwany np z powodu deszczu wiec tez mozna bylo przed podaniem typu tu zapytac co wtedy bedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
Jak dla mnie decyzja słuszna trzeba się bardziej orientować i przewidywać, że jakieś zdarzenie może nie zakończyć się w ten sam dzień. Też grałem dzisiaj RG pierwsze co sprawdziłem to pogodę jaką przewidują i oczywiście było pewne ryzyko, że mogły się dzisiaj nie odbyć spotkania z powodu deszczu. Bez ryzyka nie ma zabawy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
Hipotetyczna sytuacja ale nijak ma się do sprawy o którą nam chodzi, cieszy ze typy jak ten powyżej bedą rozliczane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
Jak dla mnie decyzja słuszna trzeba się bardziej orientować i przewidywać, że jakieś zdarzenie może nie zakończyć się w ten sam dzień. Też grałem dzisiaj RG pierwsze co sprawdziłem to pogodę jaką przewidują i oczywiście było pewne ryzyko, że mogły się dzisiaj nie odbyć spotkania z powodu deszczu. Bez ryzyka nie ma zabawy  no i co pogoda miała wpływ na to że nie dokończono dziś dwóch meczów? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,319 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,319 Likes: 2 |
dobra kera skoncz juz pieprzyc bo i tak nie masz racji..zglos swoje spostrzezenia na przyszla edycje i tyle
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022 |
Twoj typ jest rostrzygniety W takim ukladzie wszyscy Ci co mieli postawione na zawodnikow powinni miec mozliwosc zagrnai typu zastepczego. Doxxbet do tej pory nie rozliczyl tego zakladu i do zakonczenia meczu pewnie nie rozliczy. A opowiadanie, ze buki rozliczaja zaklady na over w trakcie meczu dotyczy tylko zakladow live, a takie w tym konkretnym konkursie nie obowiazuja. A skoro Doxxbet nie rozliczyl to dlaczego w konkursie maja byc rozliczone. Lukasz, tak sie trzaslem, ze na intensywnej terapii na febre wyladowalem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022 |
Pech chcial, ze akurat konkurs wypadl w trakcie turnieju wielkoszlemowego, sporo graczy czeka do ostatniej chwili na podawanie typow i stad wziely sie niepotrzebne nieporozumienia. Regulamin zdecydowanie do dopracowania...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
|
|
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351 |
Uwielbiam te konkursowe dyskusje na temat zaliczania betów i szukania niuansów w regulaminach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022 |
Uwielbiam te konkursowe dyskusje na temat zaliczania betów i szukania niuansów w regulaminach  Skoro jeden typ jest zaliczony jako wygrany, a typ na to samo zdarzenie tylko inny rodzaj jako przegrany to tak bedzie... Albo wszystko w jedna strone albo w druga. Po to jest Regulamin, zeby go przestrzegac i zawsze kazdy bedzie sie go staral naciagac w rozne strony. W takim kraju zyjemy, ze prawo i przepisy bylo zawsze niesprecyzowane i kazdy z tego korzystal jak sie tylko dalo... Pamietam slynne odliczanie darowizn...  Wtedy w tym kraju chyba kazdy cos dostal... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Wynik ostatniego meczu mojego rywala na pewno NIE BEDZIE ZNANY do poniedzialku do g. 12 bo jest to dokanczany mecz w tenisa, ktory zaczna grac o godzinie 12.30, wiec rozumiem ze licze ten typ jako -100? chce sie upewnic
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 1,615
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 1,615 |
Mam pytanie z kim gram w 3 rundzie bo awansowałem a nie ma mojej pary?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551 Likes: 11 |
Mam pytanie z kim gram w 3 rundzie bo awansowałem a nie ma mojej pary? Karna dyskwalifikacja KLIK
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|