Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
i jak z tym konkursem?
temat upadł?

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Załatwione wkrótce ruszamy...

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by Piostar
Załatwione wkrótce ruszamy...

Widzę ze nowe forum pod konkurs powstaje smile fajnie czekam na regulamin i boks

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Tworzę regulamin pod pomysł white stara, experto i terrora - a w zasadzie korzystam z ich pomysłu.

Rozumiem, że takie rozwiązanie pasuje, bo było najwięcej chętnych na takie rozwiązanie? Prostota niech góruje tym razem. smile

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
zdecydowanie najlepszy pomysł smile

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Piostar wszytsko fajnie z regulaminem ale punkt 3 a szczególnie jego druga cześć :
3. Kazdy uczestnik musi posiadac przed podaniem pierwszego typu konto gracza w TOBET oraz złożyć w nim chociażby jeden zakład. Inaczej mówiąc być rzeczywistym klientem firmy Tobet.


Nie można zmienić tylko ze musisz być posiadać konto na Tobet ... nie uśmiecha mi się wpłącać kasy do nich dodatkowo tym bardziej ze z kasą obecnie cienko

Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
Wiesz z tymi ich regulaminami, to jest tak jak kiedys z tymi kluczykami co przesyłali w kopercie, ze wplac cos tam albo zamow to auto wygrasz smile Dzieki temu widac ktory buk jest lepszy a inny gorszy. Jak oni placa marne nagrody i jeszcze wymagania robia. To po co w ogóle sponsorują jak maja takie problemy. To jest konkurs zabawa. smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
To buk robi Tobie przysługę że daje kasę na nagrody, a nie Ty im że zagrasz w konkursie.

Znalazłem sponsora, ale oczywiście jak zwykle Tobie nie pasuje.

Nie chcesz wpłacać, nikt nie zmusza Cię - udział nie jest obowiązkiem.

Proponuje też przestać latać po forum i narzekać.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
Piostar nie narzekam wyrażam swoje zdanie na ten temat, czego inni nie chca, lub sie boja wypowiedzieć. Widze raiders jako z nie licznych sie wypowiedział tez.

I to my robimy przysługę jesli chcemy u nich grac, a nie ze buk.

Ale masz racje szkoda czasu na zbędne dyskusje.

Pzd V

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,546
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,546
Likes: 11
No co taka cisza frown Dawaj dalej Napoleon aplauz .Piostar ma anielska cierpliwosc wiec pisz smialo co jeszcze Ci sie nie podoba w tym konkursie

Fajnie sie maja te wypowiedzi laugh do tego od czego sie temat zaczal
Quote
wpisowe (100zl)


Quote
Dzieki temu widac ktory buk jest lepszy a inny gorszy

Co Cie obchodzi ktory jest lepszy jak Ty tylko w ziemniakach obstawiasz

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,546
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,546
Likes: 11
A sorry juz z 5 minut pisalem wczesniejszy post i nie zauwazylem ,ze jest kolejny smile


Quote
I to my robimy przysługę jesli chcemy u nich grac, a nie ze buk.


To splywaj do STS - u i nie marudz juz wiecej

Nie wkur/waija ludzi ktorzy poswiecaja swoj cenny czas na organizacje konkursow ,ich prowadznenie ,rozliczanie itp ,itd

Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
Luz smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Originally Posted by rafal08
No co taka cisza frown Dawaj dalej Napoleon aplauz .Piostar ma anielska cierpliwosc wiec pisz smialo co jeszcze Ci sie nie podoba w tym konkursie

Fajnie sie maja te wypowiedzi laugh do tego od czego sie temat zaczal
Quote
wpisowe (100zl)


Quote
Dzieki temu widac ktory buk jest lepszy a inny gorszy

Co Cie obchodzi ktory jest lepszy jak Ty tylko w ziemniakach obstawiasz


ano zaczelo sie od mojej 100 smile a skonczylo jak skonczylo

ja jednak nadal gralbym swoj konkurs z wpisowym, nawet jakby sie znalazlo chetnych 10 osob ...no ale jak widac nie tak latwo 100 wygzebac na konkurs

Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
i co zrzucamy sie ? kazow , hagi , korver , ja to juz mamy czterech ... moze ktos by sie jeszcze znalazl ... czas podjac jakies decyzje bo mecze ze dwa dni wink

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by raiders_
Piostar wszytsko fajnie z regulaminem ale punkt 3 a szczególnie jego druga cześć :
3. Kazdy uczestnik musi posiadac przed podaniem pierwszego typu konto gracza w TOBET oraz złożyć w nim chociażby jeden zakład. Inaczej mówiąc być rzeczywistym klientem firmy Tobet.


Nie można zmienić tylko ze musisz być posiadać konto na Tobet ... nie uśmiecha mi się wpłącać kasy do nich dodatkowo tym bardziej ze z kasą obecnie cienko

Zostało to sprecyzowane w regulaminie: "Chodzi o co najmniej jeden zakład w historii konta. Jeśli ktoś w przeszłości zagrał, nie ma wymogu teraz wpłacać i grać jeszcze raz. Wyjaśniam aby być dobrze zrozumianym."

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Originally Posted by AMATORnowicjusz
i co zrzucamy sie ? kazow , hagi , korver , ja to juz mamy czterech ... moze ktos by sie jeszcze znalazl ... czas podjac jakies decyzje bo mecze ze dwa dni wink


czas ucieka ..zwlaszcza ze od jutra mam ograniczony dostep do netu, zrobmy tak

jezeli dzisiaj do 23.59 bede mial na provie zgloszenia 9 osob minimum, to robimy konkurs

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
oka jest 23.00 ..nikt sie nie zglosil na priv wiec nie ma konkursu z wpisowym, good luck w tym bez wpisowego

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, poozon, betowiec, rymoholik, latajaca_holenderka, burbon, alfa, aker, Sensei, Akhu, forty, 11kera11), 2,465 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,069
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1