Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Verdi jak na treningu chyba sie nawet nie spoci po tych balonach semjana.ale wal gemowy 16,5 2.00 izi
ja mam mocniej overa + ferrera w dublu
ale byloby przyjemniej jakby Podro takze wygral po ladnym kursie bo mam slabiej
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
ooo Fed do kibiców krzyknal "shut up"
normalne zachowanie u buraka
Akurat Fed to największy Gentelman wśród tenisistów. Nie pamiętam żeby chociaż raz się kłócił z sędzią albo walnął rakietą w ziemię.
VIDEO
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
ooo Fed do kibiców krzyknal "shut up"
normalne zachowanie u buraka
Akurat Fed to największy Gentelman wśród tenisistów. Nie pamiętam żeby chociaż raz się kłócił z sędzią albo walnął rakietą w ziemię.
No proszę Cie
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
ooo Fed do kibiców krzyknal "shut up"
normalne zachowanie u buraka
Akurat Fed to największy Gentelman wśród tenisistów. Nie pamiętam żeby chociaż raz się kłócił z sędzią albo walnął rakietą w ziemię.
to malo ogladasz
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
szał radości w Prostejovie wszyscy postawili na Semjana
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
szał radości w Prostejovie wszyscy postawili na Semjana
ciekawe czy verdi mistrzunio tez
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
ooo Fed do kibiców krzyknal "shut up"
normalne zachowanie u buraka
Akurat Fed to największy Gentelman wśród tenisistów. Nie pamiętam żeby chociaż raz się kłócił z sędzią albo walnął rakietą w ziemię.
to malo ogladasz
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Wklejcie lepiej Nadala jak grzebie w dupie
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
szał radości w Prostejovie wszyscy postawili na Semjana
aż tak to nie, ale over 16,5 2.00 śmierdzial na odległość
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
To co Roger po hat-tricka setowego od teraz.
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
nigdy nie widzialem
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
rok ktemu bylo to samo, wielu z czolowki co odpadlo z rg jechalo grac na ten challek nie rozumiem co oni tam robią
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
ooo Fed do kibiców krzyknal "shut up"
normalne zachowanie u buraka
Akurat Fed to największy Gentelman wśród tenisistów. Nie pamiętam żeby chociaż raz się kłócił z sędzią albo walnął rakietą w ziemię.
VIDEO
don't tell me to be quiet
zi best
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
rok ktemu bylo to samo, wielu z czolowki co odpadlo z rg jechalo grac na ten challek nie rozumiem co oni tam robią
naziemne dobrze smaruja
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
ooo Fed do kibiców krzyknal "shut up"
normalne zachowanie u buraka
Akurat Fed to największy Gentelman wśród tenisistów. Nie pamiętam żeby chociaż raz się kłócił z sędzią albo walnął rakietą w ziemię.
VIDEO
Nie powiedziałbym że tutaj się kłócił z sędzią to była normalna wymiana zdań i może zdarzyło mu się raz w całej karierze. Lepiej zobacz co wyrabiał Nalbaldian to dopiero było wkurwienie
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
tank roku Verdaszco
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
[quote=ratayski]ooo Fed do kibiców krzyknal "shut up"
normalne zachowanie u buraka
Akurat Fed to największy Gentelman wśród tenisistów. Nie pamiętam żeby chociaż raz się kłócił z sędzią albo walnął rakietą w ziemię.
Lepiej wklej ten moment jak fed rzucił rakietą zdłuż krzesełek a rakieta tak się odbiła ze wpadła do śmietnika
Było na espn classic
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
rok ktemu bylo to samo, wielu z czolowki co odpadlo z rg jechalo grac na ten challek nie rozumiem co oni tam robią
jak to co jarają jointy
Link skopiowany do schowka