|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 749
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2010
Posty: 749 |
a ma ktoś liste kwali do Halle i Londynu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 749
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2010
Posty: 749 |
nie ma szukałem jest tylko lista do turnieju i tych kilku graczy alternatywnych którzy sie nie łapią
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
Stosur + Szarapowa i do kasy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049 |
Verdasco dostał dobre startowe to przyjechał.A,że ma wyjebane na turniej to było wiadomo od początku (od kiedy przyjechał nie rezerwował nawet kortu,żeby pobrzebijać). Kort centralny specyficzna hala..Dlugo grał bardzo słabo,duzo ue..A prawda jest taka,że wygrać chciał,ale liniowa go wyjebała dwa razy,gdzie trafiał po liniach,a wywołali out (pierwszy przy bp 4-4*,drugi przy meczowej dla Semjana) i przy replayu dla Słowaka zrobił df.Na koniec wyjebał pilke w trybuny i nie podał ręki sędziemu.Semjan z deugiej strony mecz życia..Kupa piłek na dużym farcie,linie,dobre skróty + dobra na niego regularnośc/defensywa..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
nie ma szukałem jest tylko lista do turnieju i tych kilku graczy alternatywnych którzy sie nie łapią do 250 nie ma oficjalnych list
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 749
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2010
Posty: 749 |
panowie inwestorzy na dzisiaj taki zestaw Tursunov, Nielsen, Matosevic, Marti, Gil, Greul jakieś uwagi, sugestie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401 |
Almagro +8.5 1.83  Ferrer 1.53 F. Gil 1.53  Brugues-Davi 2.50  U. Radwanska 1.50 Hajek 1.25 Montanes 1.12 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2012
Posty: 257
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2012
Posty: 257 |
Wychodzi ze Szwedowa trzeba przylozyc Kwitova kompletnie bez formy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Sharapova -3.5 Almagro +2,5 seta i +9,5hc Ferrer Shvedova +5,5 i +1,5 seta Gil Marti Baltacha Riske Ulka tak to widze dzis 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,613
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,613 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Wychodzi ze Szwedowa trzeba przylozyc Kwitova kompletnie bez formy spytał bym jakim cudem się tu znalazła, ale wiem co odpiszesz..
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Finanz został moderatorem ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2012
Posty: 257
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2012
Posty: 257 |
Wychodzi ze Szwedowa trzeba przylozyc Kwitova kompletnie bez formy spytał bym jakim cudem się tu znalazła, ale wiem co odpiszesz.. fux w drabince . Tak samo jak Radwanska w top 3 Fuxiara w drabinkach i tyle
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Wychodzi ze Szwedowa trzeba przylozyc Kwitova kompletnie bez formy spytał bym jakim cudem się tu znalazła, ale wiem co odpiszesz.. fux w drabince . Tak samo jak Radwanska w top 3 Fuxiara w drabinkach i tyleno to rzeczywiście trzeba mieć farta żeby przez rok łatwe drabinki losować
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
ulka i riske + baltacha taki tripel  marti + gil + matosevic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
Verdasco dostał dobre startowe to przyjechał.A,że ma wyjebane na turniej to było wiadomo od początku (od kiedy przyjechał nie rezerwował nawet kortu,żeby pobrzebijać). Kort centralny specyficzna hala..Dlugo grał bardzo słabo,duzo ue..A prawda jest taka,że wygrać chciał,ale liniowa go wyjebała dwa razy,gdzie trafiał po liniach,a wywołali out (pierwszy przy bp 4-4*,drugi przy meczowej dla Semjana) i przy replayu dla Słowaka zrobił df.Na koniec wyjebał pilke w trybuny i nie podał ręki sędziemu.Semjan z deugiej strony mecz życia..Kupa piłek na dużym farcie,linie,dobre skróty + dobra na niego regularnośc/defensywa.. kekeke Czasami mam wrażenie, że nawet jakby Nadal przegrał z Semjanem na Rollandzie, to byście nawet to pięknie fachowo wytłumaczyli  żal ...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|