|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Świnka połamana z 30*-0 dobra  jak nie trafi 1 serwisem nie ma gry
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
U Kvitki clay pokazuje caly potencjal tenisowy cos jak u Roddicka posty Vendetty mi się przypomniały  dobre byly  szczegolnie te ze Kvitka jest kompletna zawodniczka roddick na clayu to bez komentarza, za to kvita robi polfinal wiec nie zgodzilbym sie z tym porownaniem bo to jak malucha do mercedesa, polfinal AO czy wygranie Wimba swoja wymowe ma.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
jak to z gry wyglada, Yarka da rade??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Agniesia number 3 a od większości zawodniczek niżej notowanych na Rolandzie dostałaby taki oklep że niebyłoby co zbierać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 365
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2007
Posty: 365 |
jak to z gry wyglada, Yarka da rade?? Od prowadzenia 3/0 40-15 czue ze juz gema moze nie ugrac ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
bardzo pada w Notingham ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Agniesia number 3 a od większości zawodniczek niżej notowanych na Rolandzie dostałaby taki oklep że niebyłoby co zbierać  Jeszcze niedawno jej klaskałeś, a widzę wraca stary dobry Max11, który kazał Radwańskiej kończyć karierę przy każdej porażce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Agniesia number 3 a od większości zawodniczek niżej notowanych na Rolandzie dostałaby taki oklep że niebyłoby co zbierać  to czemu są niżej notowane skoro są wyraźnie lepsze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
dobrze Shvedova, pilnuj hc dodatniego!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Agniesia number 3 a od większości zawodniczek niżej notowanych na Rolandzie dostałaby taki oklep że niebyłoby co zbierać  to czemu są niżej notowane skoro są wyraźnie lepsze? No właśnie czemu 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2012
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2012
Posty: 713 |
panowie pokazcie mi zawodnika lub zawodniczke ktora jest mocna na wszystkich nawierzchniach tenisowych, nie od dzis wiadomo ze agnieszka na ziemi dobrze sie nie czuje, woli twarde i trawe, a tak wogole to jest sport, nigdy zawodnik czy zawodniczka wszystko nie wygra,
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
nie oszukujmy sie antytalent kvita miala 2tygodnie konia na wimblu, zobaczymy w tym roku
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Agniesia number 3 a od większości zawodniczek niżej notowanych na Rolandzie dostałaby taki oklep że niebyłoby co zbierać  Jeszcze niedawno jej klaskałeś, a widzę wraca stary dobry Max11, który kazał Radwańskiej kończyć karierę przy każdej porażce  Porażka porażką każdemu może się zdarzyć ale ta klęska z Kuzą to była totalna kompromitacja, a Errani pokazała że ta cała Kuzniecova była jak najbardziej do ogrania
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Agniesia number 3 a od większości zawodniczek niżej notowanych na Rolandzie dostałaby taki oklep że niebyłoby co zbierać  to czemu są niżej notowane skoro są wyraźnie lepsze? No właśnie czemu  Twoje założenie jest błędne i to Agnieszka jest od nich lepsza w ogólnym rozrachunku
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
 KANEPI
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,936
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,936 |
No i deszcz w Furth, ciekawe czy dzisiaj jeszcze pograją ;(
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Porażka porażką każdemu może się zdarzyć ale ta klęska z Kuzą to była totalna kompromitacja, a Errani pokazała że ta cała Kuzniecova była jak najbardziej do ogrania każdemu się zdarza, a szczególnie każdej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Agniesia number 3 a od większości zawodniczek niżej notowanych na Rolandzie dostałaby taki oklep że niebyłoby co zbierać  Jeszcze niedawno jej klaskałeś, a widzę wraca stary dobry Max11, który kazał Radwańskiej kończyć karierę przy każdej porażce  Porażka porażką każdemu może się zdarzyć ale ta klęska z Kuzą to była totalna kompromitacja, a Errani pokazała że ta cała Kuzniecova była jak najbardziej do ogrania Tydzień wcześniej Radwańska za to zmłóciła Errani, 6-0 6-1. Taki jest sport. Takie jest życie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Marti  0-4 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|