|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 473
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2010
Posty: 473 |
Blackman, też mam wyjebane w te kupione przez naszego niemieckiego trenera kurwy, ale czemu mam nie kibicować takim piłkarzom jak Lewy czy Wasyl. Jak oni będą strzelać i wygrywać to wyjebane w tych niemców i francuzów.
Mamy u siebie impreze jakiej nigdy już nikt z nas nie przeżyje, na ulicach za 7 godzin będzie w chuj ludzi, a Ty gadasz jakby Cię w dupe ktoś zapychal. kompleksy ma chlop ,ze stypa bedziee hahah dobre sobie chlopie ,nie udzielaj sie jak masz pisac takie glupoty. Nie chcesz nie kibicuj,proste!!! Moze zarabia za malo w Polsce i zal ze pseudo grajki grają w Reprezentacjii ,a nie on !.Szanuj sie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
Jakoś niemieckie farbowane lisy nikomu nie przeszkadzaja, pierdolec Tomaszewski swoje jak widać zrobił, a takie blakmany podchwyciły  zgadza sie, nie przeszkadzaja takim Januszom jak ty, oraz takim lizodupom POjebów jak Lis czy Olejnik. Ale PRAWDZIWI kibice PRAWDZIWEJ reprezentacji Polski dzisiaj tego syfu ogladac nie bedą. Zreszta zobaczysz na stadionie jaka bedzie stypa  Chodziło o Polaków reprezentujących Niemcy, ale jak ty mogłeś to zrozumieć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
Kibicowanie kibicowanie, ale bądzmy realistami jeśli chodzi o bukmacherkę, czy buki nie za bardzo faworyzują naszych? Czy ja wiem, fakt kurs spada ale chyba jest taki jak powinien być. Nikt nie mówi że będzie łatwo, ale myślę że będzie śmiechu po meczu z farbowanych lisów. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,503 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,503 Likes: 10 |
rekreacyjnie pograłem greków po dobrym kursie, ale głowny kupon to Rosja+Federer i więcej nic mi nie trzeba 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696
a.k.a. "Dżin"
|
|
a.k.a. "Dżin"
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696 |
Panowie , takie polemiki niczego nie wnoszą , jeden będzie lubiał , Beniszów i Obraniaków a inny nie , ale ja sie pytam co to ma wspólnego z obstawianiem meczy ?
Jakby mi ktoś napisał że ma 100% pewność że Polański ponieważ jest "z importu" to dostanie kartkę - no to rozumiem a tak jakie ma to znaczenie w zakładach kto jest skąd i kim był jego dziadek/babcia , to są tematy na inne forum
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
To co, tutaj jedynie można typy podawać? Podyskutować nie można? To typy masz w dziale EURO2012, tam nie będziesz miał beniszów i perkisów.
Albo zignoruj sobie wszystkich i zostaw jedynie Uve87 to będziesz miał same typy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Dobra, lecę. POLSKA  Żeby wygrali i żeby strzelali POLACY. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696
a.k.a. "Dżin"
|
|
a.k.a. "Dżin"
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696 |
Dyskusja jak najbardziej , ale pierdolenie farmazonów hmmm KOKO SPOKO tylko po co ? żeby komuś na siłę coś udowadniać ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696
a.k.a. "Dżin"
|
|
a.k.a. "Dżin"
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696 |
Kibicujemy POLSCE ....a obstawiamy co kto woli
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
ten dział będzie największym hejtem w Polsce na czas Euro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
ten dział będzie największym hejtem w Polsce na czas Euro  Wyobrażam sobie, i ta radości blakmanów po meczu 1/4 że nareszcie koniec 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
na miejscu Piostara profilaktycznie nałożyłbym karencję na ten czas dla kilku wynalazków 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331 |
ja to żałuję że nie ma aktywnych kilku gwiazdeczek. ze wspomne ze stałych bywalców : DJ Sachii czy Sosna a z przelotnych m.in. MacGyver 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638 |
Polska - Grecja
Z jednej strony mamy całkiem niezłą drużynę. "trzech muszkieterów" plus Rybus, Obraniak, Wasyl, czy Szczęsny. Ja nie widzę takich grajków u Greków, z drugiej strony Grecy zawsze polegali na grze zespołowej, tworzą trudny do sforsowania monolit. Moim zdaniem ten mecz rozstrzygnie się bardziej na gruncie psychiki, niż umiejętności piłkarskich, które de facto oceniam mniej więcej równo z niewielkim wskazaniem na Polaków. Pytanie brzmi, czy nasi wytrzymają presję, czy doping im pomoże czy raczej zaszkodzi? Pamiętam wielkie nadzieje za czasów "Los Engeles" czy później za Janasa. Niby wszystko grało a wyników nie było. I tak się zastanawiam, czy nie czas aby wreszcie udźwignąć ten ciężar? Niby trener nie ten, niby skład dziwny jakiś, ale przecież nie mamy do czynienia z leszczami z orłem na piersi?! Mój typ: Polacy udźwigną i poradzą sobie z presją. Po prostu ten mecz wygrają, bo szczerze mówiąc nawet remis może okazać się zbyt kiepskim wynikiem.
Polska @ 1.95 unibet
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406 |
Grecy w czasie meczu mają tzw. "popijankę z poleżanką" (lub z koleżanką) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406 |
A jak tam nasi kopacze pobstawiali swoje diengi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Najgorsze przecież w powołaniach tych pajaców jest to, że krzywdzą Polaków, którzy z powodzeniem mogliby być na ich miejscu. Czy Borysiuk, Sadlok, Glik czy tam inni są tak bardzo słabsi od tych Niemców i Francuzów? Największym najemnikiem w tej całej reprezentacji jest Obraniak, już sporo czasu ma paszport, a po Polsku potrafi tylko dukać. Nasi ligowcy zza granicy po pół roku potrafią być na poziomie komunikatywnym, a ten pajac jeszcze płacze, że mu język za trudny. W normalnym procesie starania się o paszport bez znajomości języka chuja by dostał. Menago zwęszył widocznie szansę promocji kopacza i po euro będą konkretnie zarobieni. Jeżeli moje domysły mają potwierdzenie w rzeczywistości, to życzę serii ciężkich kontuzji, za robienie 'rodaków' w chuja. A tak już odbijając od transferów reprezentacji, to w tej chwili balon jest napompowany do granic wytrzymałości. Ja osobiście zaufam sparingom Polski i pogram X2 @1,72, nie ma co się oszukiwać, każda grupa byłaby ciężka i ta też taka jest, to tylko media nakręcają te chore scenariusze.. i żeby nie było, jak wynik będzie w drugą stronę niż typ, to też się uciesze, no w końcu grają z Orłem, pod szyldem Polski, po sukcesie byłby trochę niedosyt, ale i tak nic nie zmienię, a karawana jedzie dalej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
panowie na szybkie pytanie - można gdzieś łączyć zakłady na under/over bramek określonej reprezentacji w turnieju?
np. Szwecja over 2,5 + Dania under 3,5 ?
albo połączyć H2H
np. Szwecja więcej niż Dania + Rosja więcej niż Ukraina?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
POLSKA 1 Rosja DNB 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 364
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 364 |
Panowie wiadomo czemu tak poszedł kurs w góre na Rosje? W ekspekcie z 2.10 na 2,25
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|