Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 70 1 2 3 4 5 69 70
Dołączył: Apr 2010
Posty: 473
addict
addict
Dołączył: Apr 2010
Posty: 473
Originally Posted by Gaske
Blackman, też mam wyjebane w te kupione przez naszego niemieckiego trenera kurwy, ale czemu mam nie kibicować takim piłkarzom jak Lewy czy Wasyl. Jak oni będą strzelać i wygrywać to wyjebane w tych niemców i francuzów.

Mamy u siebie impreze jakiej nigdy już nikt z nas nie przeżyje, na ulicach za 7 godzin będzie w chuj ludzi, a Ty gadasz jakby Cię w dupe ktoś zapychal.

kompleksy ma chlop ,ze stypa bedziee hahah dobre sobie chlopie ,nie udzielaj sie jak masz pisac takie glupoty.
Nie chcesz nie kibicuj,proste!!!
Moze zarabia za malo w Polsce i zal ze pseudo grajki grają w Reprezentacjii ,a nie on !.Szanuj sie

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
Originally Posted by Blackman
Originally Posted by 11kera11
Jakoś niemieckie farbowane lisy nikomu nie przeszkadzaja, pierdolec Tomaszewski swoje jak widać zrobił, a takie blakmany podchwyciły laugh
zgadza sie, nie przeszkadzaja takim Januszom jak ty, oraz takim lizodupom POjebów jak Lis czy Olejnik. Ale PRAWDZIWI kibice PRAWDZIWEJ reprezentacji Polski dzisiaj tego syfu ogladac nie bedą. Zreszta zobaczysz na stadionie jaka bedzie stypa laugh
Chodziło o Polaków reprezentujących Niemcy, ale jak ty mogłeś to zrozumieć.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
Originally Posted by MazurTL
Kibicowanie kibicowanie, ale bądzmy realistami jeśli chodzi o bukmacherkę, czy buki nie za bardzo faworyzują naszych?
Czy ja wiem, fakt kurs spada ale chyba jest taki jak powinien być. Nikt nie mówi że będzie łatwo, ale myślę że będzie śmiechu po meczu z farbowanych lisów. laugh

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,503
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,503
Likes: 10
rekreacyjnie pograłem greków po dobrym kursie, ale głowny kupon to Rosja+Federer i więcej nic mi nie trzeba smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696
a.k.a. "Dżin"
a.k.a. "Dżin"
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696
Panowie , takie polemiki niczego nie wnoszą , jeden będzie lubiał , Beniszów i Obraniaków a inny nie , ale ja sie pytam co to ma wspólnego z obstawianiem meczy ?

Jakby mi ktoś napisał że ma 100% pewność że Polański ponieważ jest "z importu" to dostanie kartkę - no to rozumiem a tak jakie ma to znaczenie w zakładach kto jest skąd i kim był jego dziadek/babcia , to są tematy na inne forum

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
To co, tutaj jedynie można typy podawać? Podyskutować nie można? To typy masz w dziale EURO2012, tam nie będziesz miał beniszów i perkisów.

Albo zignoruj sobie wszystkich i zostaw jedynie Uve87 to będziesz miał same typy.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Dobra, lecę.

POLSKA boks Żeby wygrali i żeby strzelali POLACY. smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696
a.k.a. "Dżin"
a.k.a. "Dżin"
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696
Dyskusja jak najbardziej , ale pierdolenie farmazonów hmmm KOKO SPOKO tylko po co ? żeby komuś na siłę coś udowadniać ?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696
a.k.a. "Dżin"
a.k.a. "Dżin"
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696
Kibicujemy POLSCE boks
....a obstawiamy co kto woli

Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
ten dział będzie największym hejtem w Polsce na czas Euro grin

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
Originally Posted by mlody_wilk
ten dział będzie największym hejtem w Polsce na czas Euro grin
Wyobrażam sobie, i ta radości blakmanów po meczu 1/4 że nareszcie koniec grin

Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
na miejscu Piostara profilaktycznie nałożyłbym karencję na ten czas dla kilku wynalazków laugh

Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
ja to żałuję że nie ma aktywnych kilku gwiazdeczek.
ze wspomne ze stałych bywalców : DJ Sachii czy Sosna a z przelotnych m.in. MacGyver smile

Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638
Polska - Grecja

Z jednej strony mamy całkiem niezłą drużynę. "trzech muszkieterów" plus Rybus, Obraniak, Wasyl, czy Szczęsny. Ja nie widzę takich grajków u Greków, z drugiej strony Grecy zawsze polegali na grze zespołowej, tworzą trudny do sforsowania monolit. Moim zdaniem ten mecz rozstrzygnie się bardziej na gruncie psychiki, niż umiejętności piłkarskich, które de facto oceniam mniej więcej równo z niewielkim wskazaniem na Polaków. Pytanie brzmi, czy nasi wytrzymają presję, czy doping im pomoże czy raczej zaszkodzi? Pamiętam wielkie nadzieje za czasów "Los Engeles" czy później za Janasa. Niby wszystko grało a wyników nie było. I tak się zastanawiam, czy nie czas aby wreszcie udźwignąć ten ciężar? Niby trener nie ten, niby skład dziwny jakiś, ale przecież nie mamy do czynienia z leszczami z orłem na piersi?! Mój typ: Polacy udźwigną i poradzą sobie z presją. Po prostu ten mecz wygrają, bo szczerze mówiąc nawet remis może okazać się zbyt kiepskim wynikiem.

Polska @ 1.95 unibet

Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
Grecy w czasie meczu mają tzw. "popijankę z poleżanką" (lub z koleżanką) piwo

Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
A jak tam nasi kopacze pobstawiali swoje diengi?

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Najgorsze przecież w powołaniach tych pajaców jest to, że krzywdzą Polaków, którzy z powodzeniem mogliby być na ich miejscu. Czy Borysiuk, Sadlok, Glik czy tam inni są tak bardzo słabsi od tych Niemców i Francuzów?
Największym najemnikiem w tej całej reprezentacji jest Obraniak, już sporo czasu ma paszport, a po Polsku potrafi tylko dukać. Nasi ligowcy zza granicy po pół roku potrafią być na poziomie komunikatywnym, a ten pajac jeszcze płacze, że mu język za trudny. W normalnym procesie starania się o paszport bez znajomości języka chuja by dostał. Menago zwęszył widocznie szansę promocji kopacza i po euro będą konkretnie zarobieni. Jeżeli moje domysły mają potwierdzenie w rzeczywistości, to życzę serii ciężkich kontuzji, za robienie 'rodaków' w chuja.

A tak już odbijając od transferów reprezentacji, to w tej chwili balon jest napompowany do granic wytrzymałości. Ja osobiście zaufam sparingom Polski i pogram X2 @1,72, nie ma co się oszukiwać, każda grupa byłaby ciężka i ta też taka jest, to tylko media nakręcają te chore scenariusze.. i żeby nie było, jak wynik będzie w drugą stronę niż typ, to też się uciesze, no w końcu grają z Orłem, pod szyldem Polski, po sukcesie byłby trochę niedosyt, ale i tak nic nie zmienię, a karawana jedzie dalej boks

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
panowie na szybkie pytanie - można gdzieś łączyć zakłady na under/over bramek określonej reprezentacji w turnieju?

np. Szwecja over 2,5 + Dania under 3,5 ?

albo połączyć H2H

np. Szwecja więcej niż Dania + Rosja więcej niż Ukraina?

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
POLSKA 1

Rosja DNB

boks

Dołączył: Oct 2005
Posty: 364
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 364
Panowie wiadomo czemu tak poszedł kurs w góre na Rosje?
W ekspekcie z 2.10 na 2,25

Strona 3 z 70 1 2 3 4 5 69 70

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, betowiec, aker, Lukasz111), 2,768 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,370
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1