|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Wlasciwie wszystko o czym mowilem sie sprawdzilo  Zenada. A co do kunsztu trenerskiego Franza, to jak to skomentowal moj kolega 'ale miał nosa z Tytoniem' xD
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
mnie tylko wkur.... ze media zrobia z tego niezly wynik  zrobia, bo powinna byc porazka bez przesady remis zasluzony w 1 polowie duzo lepsi my w 2 oni Sprawiedliwy ..... po mojemu do HT 2-0 dla nas powinno być w drugiej grecy zasłużyli na bramkę tą z karnego ..... to co szczelili to fart jak cholera ,ale wyszła zbyt wielka pewność siebie szczęsnegi i brak komunikacji
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
Grecja  za walke Farbowane lisy  za frajerstwo MVP: Szczesny - moze to cie czegos nauczy cwaniaczku Stary szczesnego w tvn24, niezła morda  ssij szmaciarzu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
z bolszewikami tylko win. Kto postawi przeciw Polakom, ten z POlszewii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552 |
Grecja  za walke Farbowane lisy  za frajerstwo MVP: Szczesny - moze to cie czegos nauczy cwaniaczku Stary szczesnego w tvn24, niezła morda  ssij szmaciarzu japa tam, idź świetować wygraną Pzpnu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
mnie tylko wkur.... ze media zrobia z tego niezly wynik  zrobia, bo powinna byc porazka bez przesady remis zasluzony w 1 polowie duzo lepsi my w 2 oni Sprawiedliwy ..... po mojemu do HT 2-0 dla nas powinno być w drugiej grecy zasłużyli na bramkę tą z karnego ..... to co szczelili to fart jak cholera ,ale wyszła zbyt wielka pewność siebie szczęsnegi i brak komunikacji powiedzmy sobie szczerze Polacy zajebali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Grecja  za walke Farbowane lisy  za frajerstwo MVP: Szczesny - moze to cie czegos nauczy cwaniaczku Stary szczesnego w tvn24, niezła morda  ssij szmaciarzu japa tam, idź świetować wygraną Pzpnu  POco karmicie prostaka gość prezentuje poziom żula parkowego
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
najwieksze pretensje do smudy zeby kurwa grosickiego nie wpuscil na kilka(nascie minut) majac na uwadze jeszcze jego szybkosc i zmeczenie grekow
noz sie w kieszeni otwiera co ten czlowiek robi
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
Grecja  za walke Farbowane lisy  za frajerstwo MVP: Szczesny - moze to cie czegos nauczy cwaniaczku Stary szczesnego w tvn24, niezła morda  ssij szmaciarzu japa tam, idź świetować wygraną Pzpnu  przyjedź na przyszły zlot frajerze, zobaczymy czy będziesz taki wygadany 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
powiedzmy sobie szczerze
Polacy zajebali. 2 połowe tak dokładanie tak jak mówisz
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
moda tu jakiegokolwiek na tym forum nie ma ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029 |
Rosja -0.5, -1.0 HT co myslicie panowie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552 |
Grecja  za walke Farbowane lisy  za frajerstwo MVP: Szczesny - moze to cie czegos nauczy cwaniaczku Stary szczesnego w tvn24, niezła morda  ssij szmaciarzu japa tam, idź świetować wygraną Pzpnu  przyjedź na przyszły zlot frajerze, zobaczymy czy będziesz taki wygadany  oho , trzęsę się ze strachu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 261
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 261 |
Moze zegarek smudzie stanał stad brak zmiany
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
Grecja  za walke Farbowane lisy  za frajerstwo MVP: Szczesny - moze to cie czegos nauczy cwaniaczku Stary szczesnego w tvn24, niezła morda  ssij szmaciarzu japa tam, idź świetować wygraną Pzpnu  blackman tobie to chyba dawno nikt nie wpierdolił 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
raiders wiesz ktorej sytuacji zal? perkisa w 1 polowie, gosc mial pusta bramke tak naprawde to sie przypalil
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
a najgorsze jest to, ze mam Szczesnego w football fantasy  Ja wziąłem Polanskiego na ławę. Tylko dlatego, że nie starczyło mi budżetu na nikogo lepszego  No i miałem Papadopoulosa na obronie - tego z Schalke. Przed meczem wymieniłem go na kogoś innego jak się zorientowałem, że gra inny Papadopoulos  Nawet nie wiedziałem wcześniej, że dwóch ich tam jest.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
po 2 tys za bilet na ten mecz, a takie paskudne humory teraz musza miec ;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
z bolszewikami tylko win. Kto postawi przeciw Polakom, ten z POlszewii  uważaj Młody bo Singapur może czuwać
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
hehe blackman to jest miszcz cisnie po wszystkich i wszystkim a siedzi na forum jakby byl synem admina  no to jest qrwa tak zalosne, ze az smieszne 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|