Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 45 z 70 1 2 43 44 45 46 47 69 70
Dołączył: Jul 2010
Posty: 261
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 261
Widac ranking fifa nie klamie:)

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Aro
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by Aro
a co tak zamilkła ta rura Blackman??

rusz głową wink


w przypadku tego pajaca to pewnie tysięczny ban

czyli wróci znowu laugh

Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Trener Greków pracował na ławce, a Smuda pilnował ławki. dol

Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Originally Posted by Tazen
Originally Posted by Krystian
i doping jak na 55 tys tez powinien byc DUZO lepszy, szanujmy sie
kto miał dopingować? ludzie w większości to turyści, którzy wpadli na cole i popcorn, ligowi bywalcy kładą chuj na tą imprezę, w tym ja wink

piwo

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by młody gniewny
a Tusk na jedynce, propaganda sukcesu.

kup Sobie wreszcie porządną fure i śmigaj polskimi autostradami tongue

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
a ja o karnym smile

ale sytuacja bramkowa, owszem, mogl zostac, ale w moim przekonaniu nie popelnil uj wie jakiego bledu

brak komunikacji z obrona, takie bledy zdarzaja sie srednio 3x na weekend z topowymi ligami, rzecz jasna nie wszystkie koncza sie golami smile

tu byl pech z ustawieniem srodka obrony, zazwyczaj taka bezpanska pilka leci hen hen daleko na polowe rywala smile

Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by zalayeta
Tylk9o chwilka dla mnie

Blackamn to takie dziadostwo jak Macior MAcierewicz

trochę szacunku do Pana Macierewicza papa

Szczęsny winny w obu sytuacjach. Ocena 1 i tyle.

co ty piszesz jakie winy szczesnego czy wierzysz w to ze jakby padl drugi gol dla
Polski by wyciagneli remis?? watpie a swoja droga MAcior to bedzie maciorem

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
jest bilet ale no wicie, nie puscili górola grin
bo letko podpity laugh

Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Gomez ma nie grac w pierwszym Niemiec w koncu, yup?

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Originally Posted by Tazen
Originally Posted by Krystian
i doping jak na 55 tys tez powinien byc DUZO lepszy, szanujmy sie
kto miał dopingować? ludzie w większości to turyści, którzy wpadli na cole i popcorn, ligowi bywalcy kładą chuj na tą imprezę, w tym ja wink


Bo na ligę bilet po 20 dyszki a tutaj 2 tysiączki??

Lepiej tacy kibice niż zadymy z meczów ligowych.

O kibicach Wisły Kraków już jest głośno w Holandii

Wstyd Wstyd

Teraz myślą,że Polacy to rasiści.

Więc po co tacy kibice na meczu reprezentacji Polski !!



Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
S
Sed Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Originally Posted by NanekHKS
Originally Posted by Tazen
Originally Posted by Krystian
i doping jak na 55 tys tez powinien byc DUZO lepszy, szanujmy sie
kto miał dopingować? ludzie w większości to turyści, którzy wpadli na cole i popcorn, ligowi bywalcy kładą chuj na tą imprezę, w tym ja wink

piwo
moze kiedys bedzie was prawdziwi zajebisci kibice stac na bilet...

Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Originally Posted by Tazen
Originally Posted by Krystian
i doping jak na 55 tys tez powinien byc DUZO lepszy, szanujmy sie
kto miał dopingować? ludzie w większości to turyści, którzy wpadli na cole i popcorn, ligowi bywalcy kładą chuj na tą imprezę, w tym ja wink
popcorn 5 a hot-dog 10 nie stac i tak na to

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
pozostaje sie ludzic, ze ta druga polowka to nie kwestia przygotowania motorycznego a psychika ...

bo jesli oni autentycznie popadali jak muchy, to nawet rosickie nas pierdolna i skonczymy z bilansem 0-0-3

i bramkami 1-6

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by Rafik 25
Bo na ligę bilet po 20 dyszki a tutaj 2 tysiączki??

Lepiej tacy kibice niż zadymy z meczów ligowych.

O kibicach Wisły Kraków już jest głośno w Holandii

Wstyd Wstyd

Teraz myślą,że Polacy to rasiści.

Więc po co tacy kibice na meczu reprezentacji Polski !!

A co było, bo nie jestem na bieżąco. Zrewanżowano się holenderskiemu bydłu za potraktowanie kibiców Wisły ? Jak tak to szacunek dla Nich.

Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Mam Ruskich 1 mam nadzieje że Sborna nie zawiedzie boks

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by faceoff30
Widac ranking fifa nie klamie:)

a co ma ranking do gry

zostales wybrancem calego narodu czytaj Smudy to zapierdalaj

2 polowa najgorsza w historii Polskiej pilki a w mediach optymizm

to co gral Muras ,Boenisz to jest pomsta do nieba

czlowiek co ma troche oleju w glowie i godnosci powinien wyjechac do domu bo to nie sa qrwa zarty

plus jeszcze ten patafian Smuda i jego praca

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by Rafik 25
Bo na ligę bilet po 20 dyszki a tutaj 2 tysiączki??

Lepiej tacy kibice niż zadymy z meczów ligowych.

O kibicach Wisły Kraków już jest głośno w Holandii

Wstyd Wstyd

Teraz myślą,że Polacy to rasiści.

Więc po co tacy kibice na meczu reprezentacji Polski !!

A co było, bo nie jestem na bieżąco. Zrewanżowano się holenderskiemu bydłu za potraktowanie kibiców Wisły ? Jak tak to szacunek dla Nich.

Po tym się poznaje mądrość człowieka.

Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Originally Posted by Sed
Originally Posted by NanekHKS
Originally Posted by Tazen
Originally Posted by Krystian
i doping jak na 55 tys tez powinien byc DUZO lepszy, szanujmy sie
kto miał dopingować? ludzie w większości to turyści, którzy wpadli na cole i popcorn, ligowi bywalcy kładą chuj na tą imprezę, w tym ja wink

piwo
moze kiedys bedzie was prawdziwi zajebisci kibice stac na bilet...

blush

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by Rafik 25
Bo na ligę bilet po 20 dyszki a tutaj 2 tysiączki??

Lepiej tacy kibice niż zadymy z meczów ligowych.

O kibicach Wisły Kraków już jest głośno w Holandii

Wstyd Wstyd

Teraz myślą,że Polacy to rasiści.

Więc po co tacy kibice na meczu reprezentacji Polski !!

A co było, bo nie jestem na bieżąco. Zrewanżowano się holenderskiemu bydłu za potraktowanie kibiców Wisły ? Jak tak to szacunek dla Nich.
kilkudziesieciu matolow propagowalo poglady pro 'fuck euro', udawali okrzyki malp jak przebiegali kolo nich czarnoskorzy holendrzy

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,509
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,509
Originally Posted by zalayeta
Originally Posted by Tazen
Originally Posted by Krystian
i doping jak na 55 tys tez powinien byc DUZO lepszy, szanujmy sie
kto miał dopingować? ludzie w większości to turyści, którzy wpadli na cole i popcorn, ligowi bywalcy kładą chuj na tą imprezę, w tym ja wink
popcorn 5 a hot-dog 10 nie stac i tak na to
na us open open koszerny hot dog 7.50$

Strona 45 z 70 1 2 43 44 45 46 47 69 70

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, alfa, latajaca_holenderka), 2,883 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,849
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1