|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 261
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 261 |
Widac ranking fifa nie klamie:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
a co tak zamilkła ta rura Blackman?? rusz głową  w przypadku tego pajaca to pewnie tysięczny ban czyli wróci znowu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240 |
Trener Greków pracował na ławce, a Smuda pilnował ławki. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
i doping jak na 55 tys tez powinien byc DUZO lepszy, szanujmy sie kto miał dopingować? ludzie w większości to turyści, którzy wpadli na cole i popcorn, ligowi bywalcy kładą chuj na tą imprezę, w tym ja  
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
a Tusk na jedynce, propaganda sukcesu. kup Sobie wreszcie porządną fure i śmigaj polskimi autostradami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
a ja o karnym  ale sytuacja bramkowa, owszem, mogl zostac, ale w moim przekonaniu nie popelnil uj wie jakiego bledu brak komunikacji z obrona, takie bledy zdarzaja sie srednio 3x na weekend z topowymi ligami, rzecz jasna nie wszystkie koncza sie golami  tu byl pech z ustawieniem srodka obrony, zazwyczaj taka bezpanska pilka leci hen hen daleko na polowe rywala 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
Tylk9o chwilka dla mnie
Blackamn to takie dziadostwo jak Macior MAcierewicz trochę szacunku do Pana Macierewicza  Szczęsny winny w obu sytuacjach. Ocena 1 i tyle. co ty piszesz jakie winy szczesnego czy wierzysz w to ze jakby padl drugi gol dla Polski by wyciagneli remis?? watpie a swoja droga MAcior to bedzie maciorem
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
jest bilet ale no wicie, nie puscili górola  bo letko podpity 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Gomez ma nie grac w pierwszym Niemiec w koncu, yup?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
i doping jak na 55 tys tez powinien byc DUZO lepszy, szanujmy sie kto miał dopingować? ludzie w większości to turyści, którzy wpadli na cole i popcorn, ligowi bywalcy kładą chuj na tą imprezę, w tym ja  Bo na ligę bilet po 20 dyszki a tutaj 2 tysiączki?? Lepiej tacy kibice niż zadymy z meczów ligowych. O kibicach Wisły Kraków już jest głośno w Holandii Wstyd Wstyd Teraz myślą,że Polacy to rasiści. Więc po co tacy kibice na meczu reprezentacji Polski !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
i doping jak na 55 tys tez powinien byc DUZO lepszy, szanujmy sie kto miał dopingować? ludzie w większości to turyści, którzy wpadli na cole i popcorn, ligowi bywalcy kładą chuj na tą imprezę, w tym ja   moze kiedys bedzie was prawdziwi zajebisci kibice stac na bilet...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
i doping jak na 55 tys tez powinien byc DUZO lepszy, szanujmy sie kto miał dopingować? ludzie w większości to turyści, którzy wpadli na cole i popcorn, ligowi bywalcy kładą chuj na tą imprezę, w tym ja  popcorn 5 a hot-dog 10 nie stac i tak na to
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
pozostaje sie ludzic, ze ta druga polowka to nie kwestia przygotowania motorycznego a psychika ...
bo jesli oni autentycznie popadali jak muchy, to nawet rosickie nas pierdolna i skonczymy z bilansem 0-0-3
i bramkami 1-6
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Bo na ligę bilet po 20 dyszki a tutaj 2 tysiączki??
Lepiej tacy kibice niż zadymy z meczów ligowych.
O kibicach Wisły Kraków już jest głośno w Holandii
Wstyd Wstyd
Teraz myślą,że Polacy to rasiści.
Więc po co tacy kibice na meczu reprezentacji Polski !! A co było, bo nie jestem na bieżąco. Zrewanżowano się holenderskiemu bydłu za potraktowanie kibiców Wisły ? Jak tak to szacunek dla Nich.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240 |
Mam Ruskich 1 mam nadzieje że Sborna nie zawiedzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Widac ranking fifa nie klamie:) a co ma ranking do gry zostales wybrancem calego narodu czytaj Smudy to zapierdalaj 2 polowa najgorsza w historii Polskiej pilki a w mediach optymizm to co gral Muras ,Boenisz to jest pomsta do nieba czlowiek co ma troche oleju w glowie i godnosci powinien wyjechac do domu bo to nie sa qrwa zarty plus jeszcze ten patafian Smuda i jego praca
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Bo na ligę bilet po 20 dyszki a tutaj 2 tysiączki??
Lepiej tacy kibice niż zadymy z meczów ligowych.
O kibicach Wisły Kraków już jest głośno w Holandii
Wstyd Wstyd
Teraz myślą,że Polacy to rasiści.
Więc po co tacy kibice na meczu reprezentacji Polski !! A co było, bo nie jestem na bieżąco. Zrewanżowano się holenderskiemu bydłu za potraktowanie kibiców Wisły ? Jak tak to szacunek dla Nich.Po tym się poznaje mądrość człowieka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
i doping jak na 55 tys tez powinien byc DUZO lepszy, szanujmy sie kto miał dopingować? ludzie w większości to turyści, którzy wpadli na cole i popcorn, ligowi bywalcy kładą chuj na tą imprezę, w tym ja   moze kiedys bedzie was prawdziwi zajebisci kibice stac na bilet... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Bo na ligę bilet po 20 dyszki a tutaj 2 tysiączki??
Lepiej tacy kibice niż zadymy z meczów ligowych.
O kibicach Wisły Kraków już jest głośno w Holandii
Wstyd Wstyd
Teraz myślą,że Polacy to rasiści.
Więc po co tacy kibice na meczu reprezentacji Polski !! A co było, bo nie jestem na bieżąco. Zrewanżowano się holenderskiemu bydłu za potraktowanie kibiców Wisły ? Jak tak to szacunek dla Nich. kilkudziesieciu matolow propagowalo poglady pro 'fuck euro', udawali okrzyki malp jak przebiegali kolo nich czarnoskorzy holendrzy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,513
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,513 |
i doping jak na 55 tys tez powinien byc DUZO lepszy, szanujmy sie kto miał dopingować? ludzie w większości to turyści, którzy wpadli na cole i popcorn, ligowi bywalcy kładą chuj na tą imprezę, w tym ja  popcorn 5 a hot-dog 10 nie stac i tak na to na us open open koszerny hot dog 7.50$
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|