|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
gdzie wypady bocznych obroncow? jeden rajd piszczka, prawie sie udalo, bo lewy szurnal grzywka pilke ale na tym rozpoczynamy i na tym niestety konczymy boenisch to dla mnie = smuda, nic wiecej tylko ona mogl powolac bolca, ktory od 1.5 roku nie dotykal pilki wawrzyniak z pewnoscia gorzej by nie zagral perla mocna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
wciaz nie kumam, czemu wszyscy furcza na szczesnego? 1na1, to sie ZAWSZE konczy albo faulem albo bramka, ewentualnie filmikiem na yt pod tytulem "worst football miss ever"  Szczęsny dla mnie zjebał gola i w dużej mierze zapracował na karnego ... dla mnie nie powinien już powąchać murawy qwa a co miał zrobić szczęsny dostał typa sam na sam najbliższy obronca 5 m do greka ? co miał zrobić wpuścić i nóż się uda odrobić ? Fakt 1 bramka to zerowa komunikacja przy tej drugiej sytuacji ,mam wrażenie ( ale mogę się mylić ) ,że za późno ruszył do piłki i Grek zdążył ją przejąć ... tu jego błąd jest dyskusyjny ale bardzo dobry bramkarz zrobiłby to lepiej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 261
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 261 |
Dlaczego nie było zmiany? Bo nie było Adamiakowej na ławce:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Rosja 1X zamyka i under 2.5 rowniez 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
ruskie i pepiki po over 2.5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
gdzie wypady bocznych obroncow? jeden rajd piszczka, prawie sie udalo, bo lewy szurnal grzywka pilke ale na tym rozpoczynamy i na tym niestety konczymy boenisch to dla mnie = smuda, nic wiecej tylko ona mogl powolac bolca, ktory od 1.5 roku nie dotykal pilki wawrzyniak z pewnoscia gorzej by nie zagral perla mocna  Bitnap , nie do końca się z Tobą zgadzam , Boenisch do przodu wychodził lepiej niż Piszczek ... z tyłu było dużo gorzej , Rybus następny do posadzenia na ławce razem z gwiazdą Murasiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
przy tej drugiej sytuacji ,mam wrażenie ( ale mogę się mylić ) ,że za późno ruszył do piłki i Grek zdążył ją przejąć ... tu jego błąd jest dyskusyjny ale bardzo dobry bramkarz zrobiłby to lepiej ma bliżej do piłki, jego pole karne, musi zachować się tak by było dobrze. Dał dupy, koniec kwestii.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611 |
Mam Ruskich 1 mam nadzieje że Sborna nie zawiedzie  1:1 ma być  jak Ruskie wygrają to buki mocno oberwą  bo u2,5 Pol i win Rosja mocno dziś było grane..  Jakim cudem jeśli w każdym buku kursy ostro w górę na Ruskich
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Ruskie bardzo bojowo usposobieni bo widzę że Granat u nich w składzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
i doping jak na 55 tys tez powinien byc DUZO lepszy, szanujmy sie kto miał dopingować? ludzie w większości to turyści, którzy wpadli na cole i popcorn, ligowi bywalcy kładą chuj na tą imprezę, w tym ja  Bo na ligę bilet po 20 dyszki a tutaj 2 tysiączki?? Lepiej tacy kibice niż zadymy z meczów ligowych. O kibicach Wisły Kraków już jest głośno w Holandii Wstyd Wstyd Teraz myślą,że Polacy to rasiści. Więc po co tacy kibice na meczu reprezentacji Polski !! ? jeżeli miałbym ciśnienie, to mógłbym i zapłacić 2000 za bilet. Są ludzie, którzy zapierdalają za swoją ekipą po całej Polsce, a nawet Europie czy świecie (zazdroszcze im zapału, bo mnie chyba na takie coś nie byłoby stać, w sensie osobowości), przez cały rok, wydając ogromne sumy, więc z chuja ten argument bierzesz. Poza tym gdzie te zadymy u nas w lidze? Bo chciałbym zobaczyć, tylko za bardzo nie mam okazji  zaraz rozwiniesz przede mną jakąś ckliwą historię z 199x roku  Jeżeli wspominasz o Holendrach, to nie pamiętasz co robiły psy z Wiślakami w Holandii w czasie meczu LE? Zresztą, co nas to obchodzi co o nas mówią? Dlaczego kurwa musimy wiecznie patrzeć jak nas oceniają, wiecznie patrzeć za siebie i lizać po chujach angoli i innych cweli. Może jeszcze jakiś order dla pedała campbella za to, że ostrzegł przed tymi kanibalami Polakami. Niech z tego euro zapamiętają to, że w Polsce nie można się wozić, bo można zaliczyć konkretny wpierdol, to mi wystarczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,482
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,482 |
howard webb ma zegarek za ok 20K $
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708 |
Dlaczego nie było zmiany? Bo nie było Adamiakowej na ławce:) Adamiakowa podczas krecenia spotu naciągnęła miesień
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 261
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 261 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
boenisch wychodzil, ale wyrzucic aut w okolicach naroznika boiska, nic wiecej
panowie, no nie opowiadajmy bajek
gra skrzydlami u nas nie istniala, zarowno jesli chodzi o obroncow jak i skrzydlowych
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Dlaczego nie było zmiany? Bo nie było Adamiakowej na ławce:) Adamiakowa podczas krecenia spotu naciągnęła miesień 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
howard webb ma zegarek za ok 20K $ dla niego to tak jak dla nas zagarek za 100 pln
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
trzeba trzymac za Czechami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
ja tego nie lykam, dla mnie szczesny z pewnoscia jest baaaaardzo daleko za smuda, jesli chodzi o antybohaterow tego spotkania
ba, przed szczesnym, zdolalbym wymiec conajmniej pol wyjsciowego skladu
srodek pola? on jest qrwa od przytrzymania pilki, uspokojenia sytuacji i podan na skrzydla, atak
gdzie byl nasz srodek? pare raze rozbili dosc niegrozne ataki grekow i na tym koniec
zero kreacji, zero uspokojenia gry, grali jakby pilka parzyla Środka to u nas nie ma i co gorsza nie widać zmienników - jedyna siła to skrzydła no ale prawe śpi a na lewym gra Rybus zamiast Grosika
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
Dlaczego nie było zmiany? Bo nie było Adamiakowej na ławce:) Kuba gadal ze sam wygra
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
trzeba trzymac za Czechami  niby dlaczego?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|