Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 47 z 70 1 2 45 46 47 48 49 69 70
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
gdzie wypady bocznych obroncow?

jeden rajd piszczka, prawie sie udalo, bo lewy szurnal grzywka pilke ale na tym rozpoczynamy i na tym niestety konczymy

boenisch to dla mnie = smuda, nic wiecej

tylko ona mogl powolac bolca, ktory od 1.5 roku nie dotykal pilki

wawrzyniak z pewnoscia gorzej by nie zagral

perla mocna piwo

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by vecchio cucs
Originally Posted by bitnap
wciaz nie kumam, czemu wszyscy furcza na szczesnego?

1na1, to sie ZAWSZE konczy albo faulem albo bramka, ewentualnie filmikiem na yt pod tytulem "worst football miss ever" smile

Szczęsny dla mnie zjebał gola i w dużej mierze zapracował na karnego ... dla mnie nie powinien już powąchać murawy

qwa a co miał zrobić szczęsny dostał typa sam na sam najbliższy obronca 5 m do greka ? co miał zrobić wpuścić i nóż się uda odrobić ?

Fakt 1 bramka to zerowa komunikacja

przy tej drugiej sytuacji ,mam wrażenie ( ale mogę się mylić ) ,że za późno ruszył do piłki i Grek zdążył ją przejąć ... tu jego błąd jest dyskusyjny ale bardzo dobry bramkarz zrobiłby to lepiej

Dołączył: Jul 2010
Posty: 261
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 261
Dlaczego nie było zmiany?
Bo nie było Adamiakowej na ławce:)

Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Rosja 1X zamyka boks

i under 2.5 rowniez boks

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
ruskie i pepiki po over 2.5 boks

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Originally Posted by bitnap
gdzie wypady bocznych obroncow?

jeden rajd piszczka, prawie sie udalo, bo lewy szurnal grzywka pilke ale na tym rozpoczynamy i na tym niestety konczymy

boenisch to dla mnie = smuda, nic wiecej

tylko ona mogl powolac bolca, ktory od 1.5 roku nie dotykal pilki

wawrzyniak z pewnoscia gorzej by nie zagral

perla mocna piwo

Bitnap , nie do końca się z Tobą zgadzam , Boenisch do przodu wychodził lepiej niż Piszczek ... z tyłu było dużo gorzej ,

Rybus następny do posadzenia na ławce razem z gwiazdą Murasiem

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by vecchio cucs
przy tej drugiej sytuacji ,mam wrażenie ( ale mogę się mylić ) ,że za późno ruszył do piłki i Grek zdążył ją przejąć ... tu jego błąd jest dyskusyjny ale bardzo dobry bramkarz zrobiłby to lepiej

ma bliżej do piłki, jego pole karne, musi zachować się tak by było dobrze. Dał dupy, koniec kwestii.

Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611
Originally Posted by Azazel
Originally Posted by paoblo
Originally Posted by seneka1
Mam Ruskich 1 mam nadzieje że Sborna nie zawiedzie boks

1:1 ma być worek
jak Ruskie wygrają to buki mocno oberwą cool bo u2,5 Pol i win Rosja mocno dziś było grane.. cool


Jakim cudem jeśli w każdym buku kursy ostro w górę na Ruskich

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Ruskie bardzo bojowo usposobieni bo widzę że Granat u nich w składzie laugh

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by Rafik 25
Originally Posted by Tazen
Originally Posted by Krystian
i doping jak na 55 tys tez powinien byc DUZO lepszy, szanujmy sie
kto miał dopingować? ludzie w większości to turyści, którzy wpadli na cole i popcorn, ligowi bywalcy kładą chuj na tą imprezę, w tym ja wink


Bo na ligę bilet po 20 dyszki a tutaj 2 tysiączki??

Lepiej tacy kibice niż zadymy z meczów ligowych.

O kibicach Wisły Kraków już jest głośno w Holandii

Wstyd Wstyd

Teraz myślą,że Polacy to rasiści.

Więc po co tacy kibice na meczu reprezentacji Polski !!
? jeżeli miałbym ciśnienie, to mógłbym i zapłacić 2000 za bilet. Są ludzie, którzy zapierdalają za swoją ekipą po całej Polsce, a nawet Europie czy świecie (zazdroszcze im zapału, bo mnie chyba na takie coś nie byłoby stać, w sensie osobowości), przez cały rok, wydając ogromne sumy, więc z chuja ten argument bierzesz.
Poza tym gdzie te zadymy u nas w lidze? Bo chciałbym zobaczyć, tylko za bardzo nie mam okazji laugh zaraz rozwiniesz przede mną jakąś ckliwą historię z 199x roku laugh

Jeżeli wspominasz o Holendrach, to nie pamiętasz co robiły psy z Wiślakami w Holandii w czasie meczu LE?

Zresztą, co nas to obchodzi co o nas mówią? Dlaczego kurwa musimy wiecznie patrzeć jak nas oceniają, wiecznie patrzeć za siebie i lizać po chujach angoli i innych cweli. Może jeszcze jakiś order dla pedała campbella za to, że ostrzegł przed tymi kanibalami Polakami.
Niech z tego euro zapamiętają to, że w Polsce nie można się wozić, bo można zaliczyć konkretny wpierdol, to mi wystarczy.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,482
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,482
howard webb ma zegarek za ok 20K $

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708
Originally Posted by faceoff30
Dlaczego nie było zmiany?
Bo nie było Adamiakowej na ławce:)
Adamiakowa podczas krecenia spotu naciągnęła miesień

Dołączył: Jul 2010
Posty: 261
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 261
to wszystko wyjasnia:)

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
boenisch wychodzil, ale wyrzucic aut w okolicach naroznika boiska, nic wiecej

panowie, no nie opowiadajmy bajek

gra skrzydlami u nas nie istniala, zarowno jesli chodzi o obroncow jak i skrzydlowych

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Originally Posted by paoblo
Originally Posted by faceoff30
Dlaczego nie było zmiany?
Bo nie było Adamiakowej na ławce:)
Adamiakowa podczas krecenia spotu naciągnęła miesień

laugh laugh

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by betowiec
howard webb ma zegarek za ok 20K $

dla niego to tak jak dla nas zagarek za 100 pln

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
trzeba trzymac za Czechami smile

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Originally Posted by bitnap
ja tego nie lykam, dla mnie szczesny z pewnoscia jest baaaaardzo daleko za smuda, jesli chodzi o antybohaterow tego spotkania

ba, przed szczesnym, zdolalbym wymiec conajmniej pol wyjsciowego skladu

srodek pola? on jest qrwa od przytrzymania pilki, uspokojenia sytuacji i podan na skrzydla, atak

gdzie byl nasz srodek? pare raze rozbili dosc niegrozne ataki grekow i na tym koniec

zero kreacji, zero uspokojenia gry, grali jakby pilka parzyla

Środka to u nas nie ma i co gorsza nie widać zmienników - jedyna siła to skrzydła no ale prawe śpi a na lewym gra Rybus zamiast Grosika

Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Originally Posted by faceoff30
Dlaczego nie było zmiany?
Bo nie było Adamiakowej na ławce:)
Kuba gadal ze sam wygra

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Originally Posted by 11kera11
trzeba trzymac za Czechami smile

niby dlaczego?

Strona 47 z 70 1 2 45 46 47 48 49 69 70

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, alfa, Lukasz111, forty, betowiec, burbon, Sensei, ElNinho[mmdea], rafal08, rymoholik, 11kera11, Akhu, $-man), 2,773 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,683
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1