|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4 |
Elo ! Witam wszystkich bardzo serdecznie i zapraszam do mojego tematu w którym mam nadzieję będę zamieszczał tylko trafne typy. Dla przejrzystości tematu prosiłbym o nie zamieszczanie w nim żadnych postów. Wszelkie wątpliwości, komentarze, uwagi, opinie etc. etc. proszę wysyłać mi na priva.
1) 18:00 09/06/2012 Holandia - Dania (euro 2012) typ: 1 kurs: 1,70 buk: totolotek 2) 20:45 09/06/2012 Niemcy - Portugalia (euro 2012) typ: 1x kurs: 1,30 buk: totolotek
Prosił bym o prowadzenie jednego tematu, a nie zakładania podobnych kilku. Pozdrawiam Piecia
Last edited by Piecia; 10/06/2012 16:09.
|
|
|
Link skopiowany do schowka