Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 37 1 2 3 4 36 37
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by MazurTL
Przekonasz się po 18 że mecz będzie do jednej bramki, ja juz to wiem teraz.

A co masz jakiś nowszy soft w swojej kula niż my ?

jak tak to podziel sie zrobie upgrade i też będę wiedział wcześniej jakie wyniki padną grin

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by MazurTL
Przekonasz się po 18 że mecz będzie do jednej bramki, ja juz to wiem teraz.

A co masz jakiś nowszy soft w swojej kula niż my ?

jak tak to podziel sie zrobie upgrade i też będę wiedział wcześniej jakie wyniki padną grin


Ja nie wiem jaki wynik będzie może i 0-0( wczoraj Holendry tez byli o wiele lepsi a mimo to przegrali, przez fatalna skuteczność), napisałem tylko jaki według mnie ten mecz będzie miał przebieg, Hiszpanie zdominują słabych Włochów,
Nie porownujmy potencjału możliwości obu drużyn, no chyba że Włosi strzelą bramkę z jakiejś kontry i postawią autobus, to wtedy mogą nawet wygrać.

Dołączył: Jun 2012
Posty: 4
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4
Witam Wszystkich!!
Na początek Hiszpania - Włochy BTS
Torres strzeli smile

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,629
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,629
Likes: 10
Włosi i autobus:D , to pasuje jak siodło dla świni - najlepszą obroną jest atak , motto włochów

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Jak narazie euro można podsumować tak jedna niespodzianka dzienie i jeden faworyt wygrywa .

POlska była typowana twardo do wygranej przez wielu fachowców skończyło się remisem .
Ruskie mieli wygać i rozjechali rywala .

Oranje wczoraj mega faworyt i wpierdol laugh
Niemcy zgodnie z planem chodź po ciężkim meczu


Czyli mecze o 18:00 przynoszą zaskakujące rozszczygnięcia smile

Także dzisiaj może być podobnie .. HIszpanie bardzo faworyzowani ,Włosi bardzo nie doceniani .

Oczywiście te porównania tak pół serio smile

Ale osobiście nie sądze aby Hiszpania doszła daleko .

Niedoceniane ekipy pokazują ze bedą się liczyć Dania ,Portugalia pomimo przegranej zagrali bdb, a jest jeszcze Chorwacja o której cicho a ma prawie cała 11 to zawodnicy czołowych klubów europy , Szwedzi którzy też swoja namieszają i powalczą ( i widzę ich wyjscie z grupy ) . Także faworyci to tylko na papierze boisko pokazuje zupełnie inną rzeczywistość .

Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611
Originally Posted by Sensei65
Włosi i autobus:D , to pasuje jak siodło dla świni - najlepszą obroną jest atak , motto włochów


laugh laugh
No tak atak, tylko szkoda że tych bramek to strzelają bardzo mało, więc bez jaj.

Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
raiders, wczoraj odkules sie grajac niemcow "all in" smile
pochwal sie ile postawiles na nich??

Irlandia DNB

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by mateekk
raiders, wczoraj odkules sie grajac niemcow "all in" smile
pochwal sie ile postawiles na nich??

Irlandia DNB


tak nieco się wróciło ale i tak lekkie plecy . Za grubo poszło na oranje w 4 betach więcej takich błędów nie popełnie tongue

Szału nie było bo bet za ost. setkę grin

oby dzisiaj było lepiej boks

Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by mateekk
raiders, wczoraj odkules sie grajac niemcow "all in" smile
pochwal sie ile postawiles na nich??

Irlandia DNB


tak nieco się wróciło ale i tak lekkie plecy . Za grubo poszło na oranje w 4 betach więcej takich błędów nie popełnie tongue

Szału nie było bo bet za ost. setkę grin

oby dzisiaj było lepiej boks

ja tez chcialem pograc all in...ale w ostatniej chwili powstrzymalem sie i pogralem za 300zl... i rowniez zakonczylem dzien na - ;/

mam nadzieje,ze dzisiaj lepiej pojdzie... boks
na razie nie mam zielonego pojecia jak ugryzc te mecze.
za to jutro Szwecja boks
pogralem juz teraz ,poniewaz kursy leca coraz bardziej frown

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,629
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,629
Likes: 10
widział ktoś bramke Messiego na 4:3?:D

Pozamiatał http://www.youtube.com/watch?v=Mdy4l3MGiiE&feature=player_embedded#!

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by mateekk
raiders, wczoraj odkules sie grajac niemcow "all in" smile
pochwal sie ile postawiles na nich??

Irlandia DNB


tak nieco się wróciło ale i tak lekkie plecy . Za grubo poszło na oranje w 4 betach więcej takich błędów nie popełnie tongue

Szału nie było bo bet za ost. setkę grin

oby dzisiaj było lepiej boks

raiders chooje wieszales na gomeza a tu prosze booom z banki i szkopy 1-0 grin cop

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by tronk
raiders chooje wieszales na gomeza a tu prosze booom z banki i szkopy 1-0 grin cop


laugh i dalej będę bo zdanie o nim mam jakie mam
jedna bramka tego nie zmieni choć przyznaje ze ładny gol ,ładnie się poskładałdo strzału .
Ale miał w meczu 3-4 okazje wykorzystał tylko jedną , nogami dalej nie umie grać ... jak ma piłkę przy nodze to się o nią potyka tongue

Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Słyszałem o tym ale dopiero teraz mogę zobaczyć grin

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by igorynka
Słyszałem o tym ale dopiero teraz mogę zobaczyć grin

wg Muchy to fatamorgana

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
o co chodzi, przeciez mozna bylo przejsc sucho po schodach obok smile

Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
Panowie jaki jest najlepszy bonus na euro?
planuje wplacic jakies 400 pln z dobrym bonusem

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by seneka1
Smuda Spytany o to, czy wyjściowa jedenastka na mecz z Rosją będzie się różnić od tej ze spotkania z Grecją, odparł: "Nie będzie wiele zmian. Może jedna. Piłkarze są zmęczeni, ale mamy jeszcze trzy dni. We wtorek wszyscy będą w dobrej formie. W Rosji gra wielu doświadczonych zawodników, ale my się ich nie boimy. Dlaczego mielibyśmy się bać? Gramy przecież u siebie" - wyjaśnił.

Piłkarze zmęczeni, zajechał niektórych, niektórych wziął bez formy,
człowieku ogrnij się nurek bo toniesz

Pewnie chodziło mu o obsade bramki laugh

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Originally Posted by Sensei65
widział ktoś bramke Messiego na 4:3?:D

Pozamiatał http://www.youtube.com/watch?v=Mdy4l3MGiiE&feature=player_embedded#!


Riflaso Messilaso grin

A Krystyna wczoraj swoje wink

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by tronk
raiders chooje wieszales na gomeza a tu prosze booom z banki i szkopy 1-0 grin cop


laugh i dalej będę bo zdanie o nim mam jakie mam
jedna bramka tego nie zmieni choć przyznaje ze ładny gol ,ładnie się poskładałdo strzału .
Ale miał w meczu 3-4 okazje wykorzystał tylko jedną , nogami dalej nie umie grać ... jak ma piłkę przy nodze to się o nią potyka tongue

80 bramek w 2 sezony dla Bayernu więc...drewnem nie jest na pewno

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Niemcy bardzo slabo wczoraj, a portugalia tradycyjnie na wielkiej imprezie nic nie gra
najgorszy mecz mistrzostw poki co
gol dla niemcow fartowny , te dosrodkowanie poszloby w pole gdyby nie reka obroncy

Strona 2 z 37 1 2 3 4 36 37

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, $-man, JelineK, rafal08, ANZELMO, Sensei, aker, forty, alfa), 2,529 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,340
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1